Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komoly kapcsolat így? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolat így? Mit mond egy nő?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, mert nem tudom röviden leírni a pontos helyzetet.


18 voltam amikor abbahagytam az iskolát, itthon dolgoztam, de hamar ráeszméltem, hogy ebből a keresetből soha az életben nem lesz semmim.

Ezért kimentem külföldre 5 évet voltam kint.

Nélkülöztem spóroltam, tudtam hogy mire és kb mennyi pénz kell. A kezdetektől azt terveztem, hogy hazajövök. Végül így is lett.

A pénzből ha szűkösen is de elindítottam a "vállalkozásom", ami egy átlaghoz keresethez képes jól jövedelmező. Azonban decembertől májusig rengeteget dolgozom, gyakorlatilag ebben az időszakban nincs se hétvégém, se ünnepnapom, semmi. Napi 14 óra az átlag.

Aztán a június már egy vagy két hét munkát jelent, úgymond szezon levezetés. Június közepétől egészen októberig viszont abszolút nem dolgom, októbertől decemberig felkészülök a következő évre, ez napi 2-4 órát jelent.


Gondolom önmagában ez a nem megszokott munkarend már okozhat problémát, azonban itt a következő probléma, a lakhatás.

A "munkahely" helyhez kötött, így költözni nem fogok.

110 nm2 házról beszélünk azonban a ház a nagyszüleimé, akik természetesen benne is laknak, tehát technikailag velük lakom, közös fürdő/mosdó/konyha/ebédlő, szoba van 3 és nappali is kettő, tehát úgymond mindenben nem zavarjuk egymást.


Mint mondtam a munka miatt a lakhatás helyhez kötött, külön ingatlant vásárolni valahol a közelben nem igazán tudok, másrészt nem is szeretnék, mert tényleg nem lenne praktikus.

Számításaim alapján az eddig legrosszabb évi keresetemmel 4-6 év kell még hozzá, hogy felépítsem a saját házam, terület már van hozzámert korábban megvásároltam a szomszédtól. Hitelt felvenni nem tudok, mivel drága jó édesapám tartozásai miatt nem jutok hitelhez (ez egy bonyolult ügy, nem is megyek bele, lényeg, hogy a hitel nem opció)


Tehát legalább 4-6 évre van még szükségem, hogy felépítsem a saját házam.

Újabban az elmúlt időben egyre gyakrabban és jobban úgy érzem, hogy szükségem lenne az életben egy társra, azonban ilyen körülmények közt nem igazán tudom hogy van-e felnőtt nő aki képes lenne / akarna-e komolyan venni engem, avagy ennyi időt várni azzal, hogy külön házba költözzünk.


Lehet nem jól látom a dolgot, és/vagy kishitű vagyok, azonban nem igazán látom járható útnak, hogy a jelenlegi életemhez képes lenne igazodni egy érett nő.


2018. júl. 4. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Felnőtt ÉS komoly nő, aki valóban szeret, nem fog azzal foglalkozni, hogy most még a szüleiddel élsz/élnétek. Olyannal pedig te ne foglalkozz, aki az alapján akar tőled bármit is, hogy van saját házad/lakásod.

Egy társ veled együtt fog dolgozni, hogy ne 4-6 év legyen a saját ház, hanem feleannyi.

2018. júl. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A leírásod/kérdésed érthető, viszont pár dolgot nem tudtam összerakni belőle:

Hány éves vagy most?Volt valaha hosszabb távú kapcsolatod? Az működött?

Családi házban a 110 m2 nem kicsi, de nem is akkora nagy,hogy ott két generáció kényelmesen, teljesen elszeparláva éljen.


Szükséged lenne társra, ez nem kérdés, csodálkozom,hogy ez még csak most merült fel Benned, azért is kérdeztem hány éves vagy.

Viszont nem biztos,hogy könnyen elfogadná egy társ azt,hgoy még pár évig a nagyszülőknél laknátok, sőt, a vállalkozásod miatt mindig is oda kötődnél.

Az életritmusod se mindennapi, a napi 14 óra nagyon sok, tehát ha gyereketek lesz tulajdonképpen a párod egyedül nevelné, feltéve ha nem a munkamentes időszakban születne.


Összegezve: egy érett nőnek azt kellene elfogadni,hogy van egy hosszabb időszak amikor Te nem vagy otthon, tehát mindenben magára van hagyatkozva. Emellett a nagyszülőkkel élnétek, előreláthatólag X, de lehet,hogy X+1 évig.Akik már nem lehetne fiatalok, tehát ha lebetegednek Nektek kell Őket ápolni.


Lehet mondani,hogy nem egyszerű az életkezdés senkinek, de a Te részedről teljesen jogos,hogy lenne-e olyan érett nő (hány éves korra gondolsz?) aki mindezt felvállalja. Sok mindenben kompromisszumot kellene kötnie.Te pedig semmiben nem tudnál "engedni": se a munkád miatti költözésben, se a több időt családdal töltéssel, se a nagyszülőktől elköltözésben...

2018. júl. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
1-es...nem a szülőkkel él, a nagyszülőkkel. És nem akar/tud elköltözni mert a vállalkozása helyhez köti, tehát oda.
2018. júl. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

27, hosszabb komoly kapcsolat még nem volt, de az már kicsit sem vonz. Ahogy írtam is társat keresek, nem alkalmit.


Relatív önálló vagyok, mármint ezt úgy értem, hogy a szüleimre nem számíthattam sosem ezért iskolás koromban minden döntést szinte egymagam hoztam meg, konkrétan anyám arról gondoskodott, hogy ne haljak éhen, + legyen valami ruhám. Igazából csak barátaim voltak, akikkel megbeszéltem a dolgaim, de jellemzően ők sem tudtak segíteni, hiszen nem is értették miről van szó az életemben, hiszen ők teljesen más légkörben éltek.


Gyereket addig amíg nincs ház semmiképpen sem vállalnék. A munkából kifolyólag pedig természetes úgy kellene időzíteni, hogy a "holtidőben" szülessen. De ez számomra még nagyon távlati dolog. Persze egy nő lehet merőben máshogy áll ehhez a kérdéshez, nem tudom.


Nyilván egy villanykörtét be tudok csavarni, de valóban az alváson/evésen kívül nem igazán tudok mást csinálni otthon.

70 felett vannak, ha problémájuk lenne akkor megoldanám máshogy semmiképp sem lehetne az ő terhe, természetesen fizetnék valakit aki ápolja őket.


Köszi a választ.

2018. júl. 4. 18:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne olyan nőt keress,aki elvárja,hogy készen kapjon mindent,mert nem csak a te dolgod egy kapcsolat alapjait letenni.Ráadásul az olyan nők az első alkalommal amikor szarba kerülsz kidobnak.

28/F

2018. júl. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Reszemrol a diploma alap.

Haz nem kell. Lakasom van, de szeretek utazni.

2018. júl. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Felejtos. 27, de nen volt kspcsolata, es naftszulokkel el. En us 27 vagyok, van lakasom, Berlin, Budapest kizott mizgok.

Videki pasi never....

2018. júl. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Talalhatsz part. Sok nonek jo igy.
2018. júl. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7. Vidéki pasi never..

Buksidban van egy kis értelem?

2018. júl. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!