Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A rendes értékrenddel rendelke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rendes értékrenddel rendelkező normális lányok, ha szinglik miért nem regisztrálnak társkereső oldalra?

Figyelt kérdés

2018. júl. 6. 19:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
94%

Felregisztráltam társkeresőre. Randiztam is onnan több emberrel. Amikor kiderült, hogy az egyik srác akivel randiztam 7 évvel idősebbnek hazudta magát, és nem is az a keresztneve, mint amivel nekem bemutatkozott (pedig elvileg komoly kapcsolatot keres) megijedtem. Ekkor tudatosult bennem igazán, hogy vadidegen emberekkel találkozgatok, akikről semmit sem tudok, és úgy vernek át ahogy akarnak. Ekkor még nem adtam fel, gondoltam ráírok inkább én egy szimpatikus bemutatkozású srácra, akinek korábban láttam az adatlapját. Újra megkerestem, felismertem a kép alapján. Ekkorra a bemutatkozó szövege megváltozott, a korábbi "x vagyok, ezt dolgozom, azt szeretem, komoly kapcsolat érdekel" jellegű szimpatikus bemutatkozása eltűnt, helyette "Imádok nyalni, akár viszonzást se kérek! Van érdeklődő?" jellegű förmedvény fogadott.


Na ezen a ponton regisztráltam le.

2018. júl. 7. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

#19 Nem gondolom hogy minden rendes szingli nő párkapcsolatot keresne,de akik magányosnak érzik magukat és ismerkednének de nincs körülöttük élőben olyan akivel ismerkednének (mint amilyen helyzetben én is vagyok) ezek szerint azok se maradnak fent az unatkozó p*rverzek miatt :O


Ugye ebből én pl semmit sem érzékelek amiket elmondtatok mert nekem senki nem ír, én szoktam nekem tetsző nőknek írni. (Már amennyire képek alapján ezt meg lehet ítélni.)


Ezek szerint az a gond hogy nincsenek megszűrve az emberek..az az ötletem, hogy akik sz.xuális jellegű dolgokat akarnak azokat ki kéne tiltani az ilyen üzenetek után (el se kéne jutni a lányokhoz), illetve max 10 év korkülönbségű emberek közül lehetne válogatni akkor tényleg csak azok maradnának akik komoly kapcsolatot keresnek.


Szóval mindent összevetve nagyon sajnálom hogy ez a tapasztalatotok, mert számos előnye van az internetes ismerkedésnek pl. olyanokkal is találkozhatok, akikkel soha az életbe nem találkoznék élőben, vagy nem kell plusz köröket futni ahhoz h megtudjam szingli-e a nő és keres-e / szeretne-e párkapcsolatot.


De azért kérlek titeket, ha megjelenne véletlen egy olyan társkereső amelyikben van ilyen szűrés, adjatok neki egy lehetőséget ;) Köszönöm a válaszokat!! F/28

2018. júl. 7. 08:46
 23/29 anonim ***** válasza:
82%

Nem megoldás, hogy ráírok kép és bemutatkozás alapján pasikra, mert 100-ból 95 még mindig csak szexet keres, és be is vadul, ha "felkínálkozol". Egy adatlap alapján nem lehet megmondani, hogy ki perverz, ki nős, ki akar alkalmi szexet, mert nem ezzel indit, hanem kamu szöveggel.


Az pedig nem megoldható, hogy legyen egy "normális" társkereső, mert mind olyan lesz, mint az azt használó emberek. Az emberek pedig ilyenek. Rengeteg az alja, undorító, perverz állat, aki bármit megdugna, ha csipkés bugyit adsz rá.

Szerinted miért nincs senkijük?

2018. júl. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
23%

"Ekkor tudatosult bennem igazán, hogy vadidegen emberekkel találkozgatok, akikről semmit sem tudok, és úgy vernek át ahogy akarnak."


Igen, de ugyanezt ők is elmondhatják rólad.

2018. júl. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

"Igen, de ugyanezt ők is elmondhatják rólad."


Igen. De nem én hazudtam a koromról stb. Nem is írtam át a profilomat valami teljesen ellenkezőre. A kérdés arra vonatkozik, hogy a "rendes, normális értékrenddel rendelkező" lányok miért nincsenek fenn. Én "rendes" embernek tartom magam, nem csinálok ilyet. Én lettem átverve, le is regisztráltam. Nem keresem a bajt, ha nem muszáj.

2018. júl. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
23%

"Igen. De nem én hazudtam a koromról stb."


Lehet, hogy te nem, de attól még mások igen. Nem csak férfiak, nők is. Pont tegnap láttam egy ismerősömet, aki finoman letagadott egy 10-est a korából. Persze tudom, ha nőnél történik akkor biztos elgépelte, nem?... ;)

2018. júl. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Én nem állítottam, hogy a nők nem hazudnak. A társkeresőn mindenki azt hazudik, amit akar, ami nem fér bele az én értékrendembe, ezért leregisztráltam. Élőben, ismerősi körben, ahol azért több háttérinformáció van az emberekről, nem lehet ilyen piti hazugságokat keresztülvinni, ezért ott ismerkedem. Nem értem, mi a bajod ezzel.

Ha szerinted is van gond a társkeresővel, de te mégis használni akarod, az a te dolgod, én más megoldást kerestem, az meg az én dolgom.

2018. júl. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Voltam fent én is és értelmetlen hülyeségnek tartottam. Ahogy mások is írták szinte csak a szex a fontos azoknak a pasiknak. Én is kaptam minden féle kérdést kezdve a borotválkozási szokásomtól hogy mi az ami engem izgat kipróbálnám e ezt meg azt stb stb. Olyan is volt hogy videó szexeljünk vagy ha én nem akarok akkor csak nézzem meg hogy veri ki magának. Most komolyan mi értelme ennek? Jah és rám írtak egy csomóan és ha már nem válaszoltam 1-2 percen belül már fel voltak háborodva. Hát köszönöm de ilyen baromságra nem pocsékolom az időmet.
2019. jan. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Majd én elárulom neked, miért van ez. Huszonhét éves koromtól 40 éves koromig kerestem a páromat. Mivel reggeltől estig dolgoztam, társaságba nem nagyon jártam, nem igazán volt más esélyem ismerkedni. Így felregisztráltam a társkeresőre. Az alábbi egyedekkel találkoztam: szinte fröcsögött a szája, úgy szidta az exét. A másik azt mondta hogy a előző exe tanár volt, nagyon hülyék a tanárok. Közöltem vele, az én végzettségem is tanár, mire a válasz az volt, hogy én kivétel vagyok. Jött a térdével problémás csávó, akit leszereltek a rendőrségtől, azt hittem, hogy a térde miatt ment nyugdíjba 38 évesn, tévedtem, azért ment, mert fegyverrel hadonászott a munkahelyem, kiborult egy kicsit. Kicsit nagyon. Xanaxot szedett 38 évesen. Az agykutató az a vízparton sírdogált, hogy milyen rossz neki, hogy miért nem Amerikában van, ezt a harmadik randi után meguntam. A másik az motorozni akart vinni, első randevúra, kietlen helyre. Nyilván nem mentem el, lakásom közelében találkoztam vele, még a napszemüveget sem volt hajlandó levenni. Azt mondta vörös a szeme. El se mesélem, hogy miket csinált a telefonhívások közben. A legutolsó exem, az azt hazudta hogy egyedül él, miközben az élettársának a lakásában lakott a két gyerekével együtt. A csodás hegedűművész, az le akart teperni a házak tövében, miközben volt vagy 40 éves, tehát nem tinédzser volt. Viselkedni nem tudott. Másikkal elmentem randevúzni, kézen fogva mentünk, Jól éreztük magunkat, nevetgéltünk, aztán jöttek a villanyoszlopok, aztán mindig egy egy villanyoszlop felé lökdösött, mikor odaértünk. Kvázi menjek neki. Ekkor voltam 32 éves, hát nekem ez nagyon nem jött be. Ő ezt nagyon viccesnek találta. Akkor volt a válófélben lévő, ami hazugság volt. Akkor az alap nyitás 10-ből 7-szer, szeretek e harisnyát hordani, milyen a fazon, tangát hordok e, mekkora a mellbőségem és ilyenek. Legalább még 10 ilyet tudok megemlíteni, de egyetlen normálissal nem találkoztam. Gyönyörű szép hosszú hajam volt, jó alakom, intelligens, normális nő, akivel meglehet jelenni, értelmesen tudok beszélgetni, sok mindenhez értek, saját lakásom is volt már 32 évesen. Nem használtam ki senkit, mindent magamnak fizettem, soha senki nem vitt el egy wellness hétvégére sem. Most már úgy vagyok vele, hogy az elmúlt három évben nem kerestem senkit, mert teljesen kész vagyok mint a házifeladat, annyi hazug ember van. Nem vagyok kíváncsi ezekre, azt az időt inkább magamra fordítom, kirándulok, utazgatok. Fesztiválokra, színházba járok, meg ahova kedvem van. Nem keresem magamnak a bajt.
2023. márc. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!