Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A rendes értékrenddel rendelke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rendes értékrenddel rendelkező normális lányok, ha szinglik miért nem regisztrálnak társkereső oldalra?

Figyelt kérdés

2018. júl. 6. 19:05
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Lehet hogy mert nem zavarja őket h szinglik

Lehet hogy nemhisznek a netes ismerkedésben

Lehet hogy már próbálták a netes ism-t, és nem jött be, csalódtak; de lehet, hogy egy ismerősük mesélte nekik, hogy csúnyán ráfaragott vele.

Lehet, hogy tudnak válogatni offline is, ahogy egy korábbi válaszoló mondta; élőben is van elég választékuk, meg önbizalmuk hozzá, hogy ismerkedjenek

Lehet, hogy most pont jó nekik egyedül; vagy pl mindig pont őket szokták felszedni

Lehet hogy nagyon csúnya volt az előző szakításuk ha volt

Vagy lehet pl egyszerűbb a városban, vagy munkahelyen nézelődni

Vagy hisznek abban, hogy akivel találkozniuk kell, azzal úgyis találkoznak, net ide-vagy oda. Hogy majd betoppan vki az életükbe.

Lehet hogy nem érdekli őket, feladták , törölték már a fiókjukat; vagy pl fizetősön voltak regisztrálva, vagy mittudomén. Sokféle ok lehet. Amúgy meg egy részük nekik is biztos regisztrál; de lehet, hogy nem pont ővelük van dolgod; mert pl nem vagytok egymás esetei, vagy személyiségre nem illetek össze v nem vagytok szimpik eléggé egymásnak.

2018. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Ez egy elég szomorú szakasza az életemnek :D Muszáj lesz felfejlesztenem az idegen nyelvtudásomat...
2018. júl. 6. 19:48
 13/29 anonim ***** válasza:
74%
Na most akkor mi számít? Hogy normális legyen az értékrendje, vagy hogy jól nézzen ki? Mert úgy írsz, mintha a csúnyaság és kövérség kizárná a normális értékrendet.
2018. júl. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
#13 Ezt komolyan írtad? :D remélem nem...
2018. júl. 6. 19:57
 15/29 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem tudom, először az értékrendről írsz, aztán meg azon panaszkodsz, hogy csak csúnyák meg kövérek vannak társkeresőn. Szóval érted. Az én értékrendem pl nagyon is rendes, de nem vagyok vékony. Sz.pás tipikus esete. Nem?
2018. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Úgy látom szeretsz kötekedni. Akkor ha nem tudtad volna eddig összerakni mindenki olyan (tegyük fel hogy) ellenkező neművel ismerkedik társkeresés céljából aki tetszik neki (vagyis szép). Eddig tiszta? Na most mivel a vékony meg az átlagos testalkatú nők iránt érzek (külső szempontjából) vonzalmat ezért ő velük szeretnék ismerkedni. Remélem segítettem, hogy miért láttad tőlem ezeket a válaszokat.
2018. júl. 6. 20:27
 17/29 anonim ***** válasza:
87%

Minek? A pasik 90%-a szexpartnert vagy szeretőt keres, a maradék 10%-ból kéne kiválogatni egy normálisat.

Két nap beleuntam a pö.csportrékba, és a borotválod-e kérdésekbe.

Tudod, ki fogja ezen átrágni magát, mire valami épkézláb emberre bukkan? Fele annyi idő alatt élőben már túlesek az első randin.

2018. júl. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik hogy a szexéhes,perverz,agyatlan emberek elveszik a normális férfiaktól/fiúktól a lehetőséget ilyen társkereső oldalakon/applikációkon. Ez elég szomorú sajnos. Megértem az ő oldalukat is hogy annyi fogyatékos ember után jó hogy elmegy a kedve és még annak sem ad esélyt aki normális lenne..
2018. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Férfiak!

Miért gondoljátok, hogy minden rendes szingli lány vágyik párkapcsolatra?

2018. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
11%

"Úgy látszik hogy a szexéhes,perverz,agyatlan emberek elveszik a normális férfiaktól/fiúktól a lehetőséget ilyen társkereső oldalakon/applikációkon."


Mondjuk ebben azok a nők is benne vannak, akik belátják ugyan, hogy 90%-ban nem azok írnak nekik, akiket ők keresnek, de derogál nekik maguknak megkeresni a többieket, akikkel lehetne is valami. Panaszkodni és törölni magadat nyilván könnyebb, mint aktívan tenni.

2018. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!