Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a párod sok egészségtelen ételt fogyasztana?

Figyelt kérdés
Konzervkaja, fagyasztott kaja, pizzák és hasonlók
2018. júl. 9. 17:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Azt én se értem aki élvezetből eszik mert én pl. nem szeretek enni! De szerintem nem egészségesebb amit othon csináltok mint amit akár melyik étterem! Én 15 éve nem ettem házi kaját és még élek!
2018. júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Hát ezzel csak az a bajom, hogy azt látom, mit teszek a kajába. Az étterem nem tudom, miket használ. Pl. szószokban, öntetekben nem bízok, nem írják le, miből mennyit tesznek bele.
2018. júl. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Csak hogy legyen egy normális válasz is: Amig nem hízik el durván azt eszik amit csak kíván! Ki vagyok én,hogy megmondjam mit ehet és mit nem? 23L
2018. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem zavar, ha amúgy nincs elhízva. Én is eszem ilyeneket, pizza, parizer, májkrém, csoki (a Snickers is jöhet). Emellett nyilván főzök is, nem 100%-ban ezt eszem, de reggelire parizer, ebéd után egy kis csoki szinte minden nap van. Pizzát épp a hétvégén rendeltünk vacsorára, egy negyedet ettem meg, és két szeletet eltettem reggelre, de addigra megette a férjem.


És nem vagyok elhízva, soha nem is voltam, mert alapból nem szeretek enni. Ha eleget ettem, ha akarnék se tudnék többet enni, émelyegni kezdek. Ha viszont éhes vagyok, olyasmit eszem ami ízlik, és a felsoroltak ízlenek. A majonézt nem szeretem, ezért az nincs is itthon, ez vajon pozitívum?


Az egészséges ételektől is el lehet hízni, ha valaki nem ismeri a mértéket, és csokit, parizert is lehet enni mértékkel.

36N

2018. júl. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem lesz ilyen párom ! A randin is meglátszik ha egy malaccal ülök szemben!


24/n

2018. júl. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
De milyen jogon nevezel te akár kit is malacnak? Szerintem rajtad is lehetne kifogásolhatót találni! És a nők hamarabb érnek... csak némelyik az intelligenciáját elhagyja valahol út közben!
2018. júl. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

15-ösnek totál igaza van.

PErsze ez a baj,hogy a férfitársaim elvárják a csinos testet meg lapos hasat,hosszú hajat.

Meg elvárják,hogy a nő csinos legyen de ők meg isszák a sört meg ennék a sok szemetet.


Nekem pont fordítva volt,az excsajom zabálta a sok undormányt,zsömlét,parizert,snickerts.

Bekamuzta,hogy ő diétázik,meg edz.

Edzését is hagyjuk nevetség 2.0,diétája szintén.

El is ment a kedvem tőle,szexet is megvontam tőle a végén már mert nem kívántam ki is dobtam.

Azóta nagyon figyelek miket eszik a nő,mennyit edz.

Meg is kérdezem,mert ne húzzuk egymás idejét.


Egy olyan ember aki nem figyel miket eszik az vagy dagadék lesz,de tuti narancsbőre lesz meg nem lesz feszes,mert az ilyen sporthoz is lusta.

És nem ez nem genetika mert egy vékony csaj az mind mind figyel az étkezésére,én nekem ahánnyal dolgom volt,mind mondta ezt meg ezt nem eszik mert hízlal,mondom ahány vékony lánnyal dolgom volt,mind figyel arra amit eszik meg sportolnak is.


Úgy,hogy ez is kamu,hogy szemét kaja mellett valaki csinos,nem az mert kilométerekről látszi,pl a hasa kezd ereszkedni,a combja fodros lesz.

2018. júl. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Megint jó nagy hülyeséget írt valaki!

Hogy a genetika nem számít? De jó, hogy már tudósok is vannak itt! Mint leírtam már egyszer van ismerősöm aki egyeltalán nem figyel az étkezésre minden nap suli után meki van edzőtermet életébe nem látott és nagyon szép formás és feszes alakja van!

2018. júl. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom 18-as én ahány szexi vékony feszes formás nőt ismerek mind cukor nuku,kenyeret már 3-4 éve nem látott,és ha nem is kondiba jár de például táncol heti többször meg odafigyel.


Tehát nekem itt sántít valami.

Érdekes minden ,,genetika" meg pajzsmirigy meg fiszem.


De ha kicsit mélyebbre ások mindjárt kiderül van ott csokika meg egyébb.


Genetika igen,olyanról hallottunk már,hogy a többlet CH-t zsírba rakja a szervezet?

Kérdezem én,hova tűnik a többlet kalória,felszívódik az univerzumba a genetika bekapcsolja az enzimeket és kiégetik?

Vagy hogy?

2018. júl. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom! De én járok terembe és sok nő elbújhat mellette!

Ezekhez nem értek mert soha sem foglalkoztatott ilyen szinten a dolog, de látom, hogy hogy él a lány és hát semmit nem tesz az alakjáért!

2018. júl. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!