Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz a következő állítás:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz a következő állítás: csajozás/hódítás = nézz ki minél jobban és bízz a szerencsében?

Figyelt kérdés
Egyik haverom mondta, mert annyira elkeseredett, hogy 24 éves korára is még mindig szűz (elég előnytelen külsejű alacsony és cingár fiú). És az állításában talán lehet is valami, mert hozzám a nők mindig is mágnesként vonzódtak (magas, izmos, jóképű pasi vagyok és az ágyban is top1), őszintén szólva soha nem is "próbálkoztam", mindig jött minden spontán magától. Amikor segítséget kér, hogy hogyan ismerkedjen és mit csináljon, akkor sem tudok semmit sem mondani neki. Tényleg igaz a fenti állítása vagy én vagyok ilyen tanácstalan elképzelések nélküli pasi. Halkan azért megjegyzem, hogy eddig mindig tökéletes kapcsolataim voltak csinos barátnőkkel és sose kellett senkinek a személyiségében csalódnom, ami azért fura, mert mint írtam és soha nem ismerkedtem célirányosan, hogy ilyen-olyan jellemű csajt keresek és neki akarok megfelelni.

2018. júl. 10. 11:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nyilván minél jobb valaki, annál nagyobb eséllyel talál neki való párt. Anno ezért is kezdtem el edzeni, keményebben tanulni, fejleszteni magam és minél több dologra figyelni magamon/magamban/magam körül. Ezért is tanácsolják ezt itt is általában. Na de mi a jobb. Vonzóbb? Ami nekem vonzó, másnak nem az, még ha van is valamiféle általános ideál. Okosabb? Mikortól túl okos? Mert van olyan is. Ha gazdag, az jó vagy inkább frusztráló, hogy te nem vagy az? Engem nyomasztana, ha a párom népszerű lenne, másnak meg az kell. A kocsit butaságnak tartom, másnak meg az kell. Bár nem lenne szakítóok, ha van, csak nem tesz hozzá az összképhez.


Szóval eléggé egyénfüggő.


Én pl. Beletettem mindent az életembe, amit úgy tudtam, hogy közben ne szakadjak meg és élvezzem. Törekedtem a legjobb önmagam elérésére, a magam értékrendje szerint. Nyilván hasonló értékrendűnek akarok tetszeni. Ez össze is jött. Sok dologban nem tart ott, mint én, de nem zavar, mert amilyen tulajdonságokat akartam a páromban, azt megkaptam. Lehet, hogy ha nem tettem volna ennyit magamért, nem vagy csak nehezebben ment volna. Mert így nyújtom azt, amit ő vár a párjától. Lehet, hogy nem mindent, amim van, sőt sok dolgog hidegen is hagyja, ezt mondta is, de jó, ha van.


Minél több szempontot pipálsz ki, annál több embernek tetszel. Sok esetben ezek a szempontok vagy-vagyok, mert nem lehetsz egyszerre alacsony és magas, testes és vékony, de a legtöbb esetben egy képesség vagy tulajdonság megléte csak növeli az esélyt. És minél szélesebb körökben számítasz jó partinak/vonzónak, annál nagyobb eséllyel találsz számodra alkalmasat. Ez nem szerencse, ez egyszerű valószínűség.

2018. júl. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
50%
Igazából olyan ez mint a testépítés. Vannak jó genetikájú emberek, akik mindenhogy fejlődni fognak, ha szar az edzésük akkor is, ha szar a kajájuk akkor is. Így van ez a csajozásnál is: ha valaki jól néz ki annak jönni fognak a nők ha akarja ha nem, ha magabiztos ha nem, ha szar a dumája ha nem. És igazából nem fog tudni tanácsot adni, hogyan csajozz, mert neki minden működik.
2018. júl. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!