Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek butabb?

Figyelt kérdés

Ismerkedesnek sokszor megkapom h ritka okos no vagyok. Ez mennyire tetszik neki. Es itt el is hal a dolog. Nem ir tobbet nem hiv el talizni.

Komolyan mar az is baj ha nem vagyok buta ?


2018. júl. 11. 05:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%

"Én nem kezdek olyannal aki mellett nekem hallgatni kell folyamatosan elnyomva magam. Meg nem szólalhatok meg témákban mert sérül a pasi hiúsága"


#4-es vagyok. Tartottam tőle, hogy valaki félreérti majd. Nem arról van szó, hogy el kell magad nyomni, és nem szólalhatsz meg. Sőt, nem kell úgy tenni, mintha nem is tudnál a dologról amiről szó van. És ez nem párkapcsolati kérdés, ez a probléma a baráti kapcsolatokra ugyanúgy fennáll.


Egy jobban érthető példa:

Egy barátnőd azzal jön elő a barát társaságban: "Most jöttünk meg Olaszországból, két hetet töltöttünk ott! Nagyon klassz volt a ..." Erre valaki a társaságból, "Ugye milyen klassz? Mi tavaly voltunk éppen ott! Megnéztük ezt, meg azt, és amaz is milyen szuper volt! Csak ajánlani tudom! Ugye ti is láttátok?" Erre bármelyik társaságban kihűlne a levegő. A barátnő a saját élményeiről szeretne beszélni, ez az ő pillanata. Hiába tud a másik ugyanannyit vagy többet a helyről, most tapintatlanság felhozni. Ha szóba kerül rövidre kell fogni: "Mi is ott voltunk tavaly, nagyon jó volt. Nektek mi tetszett legjobban?"- és visszapasszolni a labdát a témafelvetőnek.


És ha teszem azt az üvegházhatásról akar valaki megosztani valamit amit nemrég olvasott, akkor ugyanígy működik a dolog. A témafelvető a saját olvasott vagy hallott élményeit szeretné megosztani. Hogy te mit tudsz a témáról, az lényegtelen. Meghallgatod az ő gondolatait, és reagálsz rá. Nem kell letagadni, hogy tudnál a témáról, de ne vedd át a stafétabotot. "Én is olvastam már erről. Ott azt írták. nagyrészt a kipufogógáz a felelős. Te hogy gondolod?"-és visszaadod a fonalat neki.


Szó sincs arról, hogy nem szólalhatsz meg, de meg lehet várni, amíg a másik a saját gondolatait befejezi, vagy esetleg egy más alkalommal felvetni magadtól egy hasonló témát, és akkor kifejteni. Ez nem olyasmi, amiben te folyton elnyomod magad és áldozatot hozol. Ez kölcsönös dolog. Mások ugyanúgy meghallgatnak téged, kérdeznek, érdeklődnek, amikor te vetsz fel valami témát (ha nem, akkor meg ugyanúgy jogod van felháborodni, és tapintatlannak tartani a másikat).

2018. júl. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ne izgulj buta vagy, ezzel nincs gond.
2018. júl. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Mernok vagyok 2 diplomaval. Erdekel a vilag.

Sokat olvasok.

Szoval a buta nem allja meg a helyet.

Introvertalt es nem nagydumas. Nehezen nyilok

Hagyom beszelni a masikat. Neha kerdezek ami erdekel.

Ha kerdez igyekszem szepen kifejezni magam.


Mar azon is kiakadnak h t

2018. júl. 11. 11:03
 14/17 anonim ***** válasza:
Legközelebb is szavazz a fideszre
2018. júl. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
szipúááááá
2018. júl. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Miért kéne egész este egy embert csurgó nyállal hallgatni ha lehet beszélgetni is mert hasonló élmény bármi ért mást is,de ott kell ulni kukán mert az o kis perce mig szerepel el ne vegyuk a homokozó lapátot és lehessen beszélgetni jo izuen élményekről akár. Sose értem ezt meg.
2018. júl. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Miért kéne egész este egy embert hallgatni"..., "mert az o kis perce"


Igen, az ő kis PERCE. Percekről van szó. Hogy jött ki ebből, hogy egész este hallgatni kell? De én részemről befejeztem, mert ha ilyen szinten magyarázni kell ezt, már régen rossz.

2018. júl. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!