Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csendes, visszahúzódó lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendes, visszahúzódó lány vagyok, de gyakran járok társaságba, szórakozni. Miért esélytelen még így is kapcsolatot találnom?

Figyelt kérdés
Az utóbbi években csak interneten sikerült randit találnom, azokat inkább hagyjuk is milyenek voltak... Se kövér, se bányarém nem vagyok, még mielőtt valaki bedobná az ötletet, nem hiszem, hogy a külsőmmel lenne baj.
2018. júl. 15. 16:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ÉS ezelőtt az "utóbbi években" előtt hol sikerült megismerkedned a férfiakkal?
2018. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Az "utóbbi évek" előtt leginkább sehol, az a kevés, ami összejött, az ismerősökön keresztül. De azt hozzá kell tenni, hogy olyan 18-20 éves koromig nem igazán néztem ki előnyösen...
2018. júl. 15. 19:35
 13/13 anonim ***** válasza:

Küldjél képet megmondom(nem élek vissza vele), mi lehet a gond.



Egyébként velem is ez van :D, de én tudom legalább, hogy nem vagyok állompasi és nem vagyok teli kessel enyenlőre és ezért nem kellek csak a dadadt állatoknak, meg a 10/1-3 színtű bányarémeknek.

2018. aug. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!