Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban manapság ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban manapság ha egy férfi 150-160000 keres nettóban akkor nagy szerencséje van, ha egy átlagos barátnőt talál ilyen jövedelemmel?

Figyelt kérdés
És kérlek ne kezdjétek azzal hogy ennyi pénzzel nem lehet megélni mert ismerek olyan párt ahol a férfi mentőzik és az asszony meg ápolo és kettőjük fizetése körülbelül 300 nettó és így is egy gyereket nevelnek egy kis lakásba Pesten. Teljesen meg tudnak élni ebből a fizetésből igaz nem mennek hetente wellnessezni és nem mennek külföldi 4 csillagos szállodában nyaralni....
2018. júl. 15. 21:30
1 2
 11/13 MolotovPunk ***** válasza:

Én azt tapasztalom,hogy manapság sok férfinak van átlagos barátnője.És sok nőnek van átlagos pasija.Nekem világéletemben átlagos barátnőim voltak.Olyan nők,akikkel nem szégyelltem kimenni az utcára,elmenni koncertekre,mert aránylag jól néztek ki.Végzettségben is hasonlók voltak,vagy talán kicsit képzettebbek tőlem.(Nekem szakmunkás végzettségem van,de legtöbb barátnőm érettségizett volt.)Mellesleg rengeteg szakmunkás,vagy sima érettségizett embernek van komoly párkapcsolata.

Baráti körömben is ezt tapasztalom.

A társkeresők nagy részén sem véletlenül van az,hogy agyondiplomázott csinos hölgyek keresnek társat évek óta,de nem találnak.(Túl jó pasi kéne nekik.)Várják a szőke herceget fehér lovon.(Fehér Mercedesben.)

Akinek szerencséje van,annak előbb utóbb eljön az is,akinek nincs az meg marad tovább egyedülálló nő...

2018. júl. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Mellesleg elég sokan keresnek 150-160.000 FT körül.

Én sem keresek sokkal többet ennél...

2018. júl. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Rájöttem, ide csak kőművesek írnak. Mindnek 300 feletti a fizuja, egész télen ancsi filmeket néznek, melyekből leszűrik, hogy mennyit keresnek a filmes menő foglalkozások, így a valóságtól meg el vannak rugaszkodva.
2019. márc. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!