Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfinak mennyire befolyás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak mennyire befolyásoló tényező egy nővel kapcsolatban ha tudja, hogy a nőnek már sok partnere volt?

Figyelt kérdés

A barátnőihez viszonyítva tényleg sok, és az igazság az, hogy fiatalon látványosan élvezte az életet.

Nem drogozott vagy züllött, de sok pasival volt dolga. Viszont már megváltozott és komoly kapcsolatot illetve családot szeretne:)



2018. júl. 17. 17:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem kéne.
2018. júl. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%
Ha nagyon kell neki az adott nő, akár miylen oknál fogva, akkor nem befolyásoló tényező.
2018. júl. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 próbálokkedveslenni ***** válasza:
73%

Számomra nem számít semmit a partnerek száma, amíg nem szedtél össze STD-t és nem estél teherbe egyiktől.


Én 11 nővel voltam és 28 vagyok. Szerintem ez egyáltalán nem sok. 17 éves korom óta évente átlagosan 1. Akinek ez b_ssza a csőrét nem tud érdekelni.

2018. júl. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
35%

Én is szerettem volna látványosan élvezni az életet, de érdekes mód azon lányok akik látványosan élvezték, velem nem akarták.

Akkor most már, hogy komoly kapcsolatot akar mehet is a francba. Jöjjön össze az egyik bikájával már, ha nyomon tudta követni kik voltak azok.

2018. júl. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
37%
Nekem elvből nem kell ilyen nő, sőt olyan sem, akinek volt alkalmi partnere, ha csak egy is, szexkapcsolat eleve kizáró ok. Csakis komoly kapcsolatos nő játszik, abból se legyen sok huszonéves korára, max. 3-4.
2018. júl. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%
Forditsuk meg a nemeket ha férfi lenne nemzeti hős lenne a sok trófeáért.
2018. júl. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
27%

"Forditsuk meg a nemeket ha férfi lenne nemzeti hős lenne a sok trófeáért."


Kinek a szemében? A nőkében. A nők akarnak olyan férfiakat, akik átmentek a fél városon. A férfiak viszont nem akarnak olyan nőket, akiken átment a fél város.

2018. júl. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
Fura ez a gyk-s gondolkodás... ha az a kérdés, hogy a nő qrva volt (bocs, “sugarbaby”), akkor 10-ből 9 faszi nagyon elfogadó, és ők aztán nem ítélkeznek, ez megbocsátható, ha már lezárta a múltat... de ha szimplán kefélgetett jobbra-balra, nem pénzért/csiniruháért/wellnesshétvégéért/nyaralásért/ingyenalbiért, hanem mert jó volt, na az nem fér bele... x)
2018. júl. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%

#8

Mindenkinek szuverén joga eldönteni nem? Ti írjátok folyton...

2018. júl. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Sok férfit az is ingerel h mi nők egyáltalán élvezni merjük a dolgot, akár kapcsolatban akár anékül,nekik sajnos 90 % segédeszköz kell aki csak hagyja és rendelkezésre áll és nem élvezi.
2018. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!