Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfinak mennyire befolyás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak mennyire befolyásoló tényező egy nővel kapcsolatban ha tudja, hogy a nőnek már sok partnere volt?

Figyelt kérdés

A barátnőihez viszonyítva tényleg sok, és az igazság az, hogy fiatalon látványosan élvezte az életet.

Nem drogozott vagy züllött, de sok pasival volt dolga. Viszont már megváltozott és komoly kapcsolatot illetve családot szeretne:)



2018. júl. 17. 17:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell olyan pasi aki meghuzta a fel varost, mar a 6-7 no is sok.
2018. júl. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%

Jaguar: ez nyilvánvaló, meg sem fordult a fejemben az ellenkezője. :)

De attól még szuverén jogom furcsának és illogikusnak tartani, hogy a pénzért kefélő nő okés, de az élvezetből kefélő az fúj...

2018. júl. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Fura, de engem ez még fel is izgatna.
2018. júl. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
33%

#12

Prostival vagy exprostival sem jönnék össze.

Ám egy fizetős lány nem nagyon tesz különbséget a kuncsaftok között, nem válogat túlzottan.

Egy normál lány ő igen. És, ha én nem voltam jó neki akkor amikor csak szexet akartam (és ő is) akkor később se legyek jó neki mert ez eléggé ellentétes érzéseket váltana ki belőlem. Komolyan nem látod a különbséget?


Tegyük fel, van egy pasi, tetszik, éli az életét, hajtja a nőket. Te is szeretnéd, ha lenne veled valami, de hiába illegeted magad előtte rád sem bagózik csak sorban viszi a nálad csinosabb, szebb csajokat egy-egy menetre. Te sem várnál többet tőle, de nem. Majd amikor ebbe beleunt jönne jópofizni, hogy komoly kapcsolatra te kellesz neki. Nem éreznéd eléggé sértőnek az egész szitut?

2018. júl. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 próbálokkedveslenni ***** válasza:

#14 - Komolyan volt az életedben olyan, hogy bepróbálkoztál egy csajnál csak szexre - visszautasított, majd évekkel később komoly kapcsolatot akart tőled?

Mert egyedül így van értelme az érvelésednek.

2018. júl. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
45%
Az ilyenek nem változnak, hajtja őket a vérük. Ha lenne is egy kapcsolatuk, mellette össze vissza dugatnák magukat.
2018. júl. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
45%
Nem lenne az esetem.
2018. júl. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne, ahhoz túl konzervatív vagyok.
2018. júl. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem sem kéne. Ez a típus akkor szokott "megtérni" amikor rájön, hogy hervad a szépsége, már nem annyira kapós és ideje lenne családot alapítani egy rendes sráccal, annak ellenére, hogy idáig a bikákat kergette. Az ilyen típusú nő nem való se anyának se feleségnek, mivel semmi tartása nincs.
2018. júl. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én is bőven élhettem volna/ élhetnék kicsapongó életet, meg van hozzá a külsőm, mégse éltem sose egyetlen szexlehetőséggel se, kizárólag párkapcsolatban vagyok benne. Nem várom el ugyanezt a leendő barátnőtől, de ne egy riherongy legyen. Általában nem kérdez rá az ember, hány emberrel feküdt össze a másik, de ha mégis szétharangozza magáról (még ha őszinte is), nekem mindenképp egy nagyon erős negatívum ez. 22F
2018. júl. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!