Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek jó ötlet írni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet írni egy olyan lánynak, akivel én szakítottam meg az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Valójában nem is igazán szakítottam meg vele, de akkoriban annyi rossz dolog történt, ami miatt nem voltam túl jó lelki állapotban. Ez múlt hónap elején volt. Azóta nem kerestem, viszont hiányzik, hogy szóljon hozzám egy jó szót. Még csak ismerkedtünk, de megbántam, hogy rossz hangulatom ellenére nem tartottam vele a kapcsolatot. Lenne értelme írni neki újra, megpróbálni bocsánatot kérni?
2018. júl. 21. 20:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Te szakítottad meg az ismerkedést, neked kell keresni, ha akarsz valamit.
2018. júl. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!