Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Régen volt itt egy kérdésem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen volt itt egy kérdésem. Arról szólt, hogy egy kamu facerol, fantázia névvel ráírtam lányokra, ismerkedési szándékkal, (arc és név nélkül) és mind visszautasított. Kb két mondatot nem lehetett velük írni. (? )

Figyelt kérdés

A furcsa ebben az, hogy nem is az anonimitás volt a baj, hanem élbből úgy irtak velem, mintha valami gyilkos lennék, “mi jogon írok én rá” stb.

Már vagy 40-50 lányra írtam így rá, 1-2 lányból kitudtam szedni, hogy nekik a benső nem fontos, inkább a külső az ami lényeges náluk.

Az igazi facemen sincs kép kint, mert nem merem vállalni magam. Ha képpel írnék rájuk, máshogy lenne szerintetek?


2018. júl. 22. 12:34
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Volt olyan is aki írt velem....írtam neki, hogy beszélgessünk sokat, megbízok benne aztán majd külsök képet. De nem ment bele. És 23 évesen összejött egy kétgyerekes 50-es buszsoförrel.
2018. júl. 22. 12:36
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ha te is szégyelled a külsőd az nem biztató!
2018. júl. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Lol mit vársz ha még képet sem raksz ki ember...:D Az embereket ha keresik, akár telefonon, akár messengeren, v bármilyen más módon, az első 3 kérdés ami legelőször felötlik bennük, az az hogy: Ki ez? Mit akar? Miért tőlem akarja?


Ha nem raksz ki képet, nem tudják tulajdonképpen rögtön az első kérdésre a választ...

2018. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

En ezt ertem. Oke.

De esdig mindig igy jott ossze kapcsolatom. Kb 2-3 het intenziv iras utan kuldtem kepet. Na jo...volt, hogy 5-6 nap utan. Es onnan tudtam, hogy ebbol lesz valami, hogy nem hajtogatta azt nekem, hogy “kuldjel mar kepet!!” “Ha nem kuldesz kepet nem irok veled”. Es ezekbol lettek normalis hosszu parkapcsolataim. Mert tudtak varni, inkabb a bensore voltak kivancsiak, irjak magamrol, mit szoktam csinalni stb.

Nem egybol...”kepet”.

2018. júl. 22. 12:49
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg jó dolog, hogy az emberek elővigyázatosak. Senki nem akarja, hogy egy random idegennel (akinek a kinézetét és a nevét sem tudja) való találkozás után vese nélkül ébredjen, vagy ne ébredjen fel egyáltalán.


Az egész egyébként sem fair, hiszen te is a külsejük alapján írtál rájuk (mi más, egy adatlapból nem lehet eldönteni, ki milyen) de felháborodsz, ha nekik is fontos a külső, legalább annyira hogy tudják egyáltalán ki írogat rájuk.

2018. júl. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Ez igaz. Igy van. Olyanokra irtam ra akik kulsore nagyon bejottek.

De akkor eddig csak szerencsem volt ezzel a 3-4 lannyal akik kulsore is nagyon bejottek es nem kertek az elso 1-2 napban kepet?

2018. júl. 22. 12:51
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerencséd volt, hogy óvatlan és naiv lányokat is kifogtál.
2018. júl. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem éppen bíztató, ha valaki kép nélkül irogat facebookon. Ha én vállalom magam, ott a képem, nevem stb., akkor ugyanezt elvárnám a másiktól is. Szóval egyáltalán nem meglepő, hogy elutasítóan reagáltak. Az 5-ös válaszolóval pedig egyet kell értenem, mert te is külső alapján írtál rájuk, viszont ezektől a lányoktól azt várod, hogy ne érdekelje őket a külsőd, holott jogosan várnák el, hogy vállald magad és küldj nekik legalább egy képet.
2018. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Hmm velem is hasonlokepp van ez az ismerkedesed dolog. Annyi különbséggel, hogy en vallalom a nevemet, es van is fent par darab kep az arcomrol, de oszinten utalok "fotozkodni" sajnos en is azt tapasztaltam, hogy minden a kepek korul forog, mutass mar teljesalakos kepet, meg mutass mar a popsidrol is szerintem nem csak ebbol all az "ismerkedes" en azokat akik folyton kepeket kernek ignoralni szoktam. 23N
2018. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de szerintem ha elolvasod a kérdésed, már meg is kapod magadnak a választ. Hogy akarsz úgy ISMERKEDNI hogy már a nevedet se vállalod fel? Ill kamuzol róla? Szerintem elég gáz, így biztos nem fog senki se komolyan venni. Egy olyan dolgon ami az őszinteségen alapul, így kezdeni? Hogy várhatsz el bármit is így....
2018. júl. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!