Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Régen volt itt egy kérdésem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen volt itt egy kérdésem. Arról szólt, hogy egy kamu facerol, fantázia névvel ráírtam lányokra, ismerkedési szándékkal, (arc és név nélkül) és mind visszautasított. Kb két mondatot nem lehetett velük írni. (? )

Figyelt kérdés

A furcsa ebben az, hogy nem is az anonimitás volt a baj, hanem élbből úgy irtak velem, mintha valami gyilkos lennék, “mi jogon írok én rá” stb.

Már vagy 40-50 lányra írtam így rá, 1-2 lányból kitudtam szedni, hogy nekik a benső nem fontos, inkább a külső az ami lényeges náluk.

Az igazi facemen sincs kép kint, mert nem merem vállalni magam. Ha képpel írnék rájuk, máshogy lenne szerintetek?


2018. júl. 22. 12:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Eleve vissza sem szoktam írni ilyen megkeresésekre. Bárkit takarhat egy ilyen profil. És nem korrekt,hogy nem kapom meg a lehetőséget,hogy eldöntsem,tetszik-e az illető.


Hiába beszélgetnénk napokat,heteket. Utána sem tetszenél jobban és valószínűleg megmondanám,hogy barátságnál többet nem tudok elképzelni. Főleg nem,ha egy pasi nincs olyan tökös,hogy legalább felvállalja magát.

2018. júl. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
88%
Valamint a „bensőre”. Engem már a helyesírásod is megrémít.
2018. júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

En megertem ezt. Persze sok es renegeteg olyan lany es fiu van akinek elengedhetetlen az, hogy lassa a masikat meg a talalkozas elotti szakaszban, vagy csak az irogatos beszelgetos szakaszban is.

Tiszta sor. Ertem.

De en azert irok ra olyan lanyokra akik bejonek, mert akkor nem lesz az, ha esetleg osszejonnenk, ne legyen az, haaaaat bocsi, megsem jossz be, ha engem visszautasitanak, semmi problema...megertem.

Meg regen volt kint egy kepem az arcomrol....igaz akkoriban nem nagyon ismerkedtem. Most itt nem is a neven es az arcon van a hagsuly, mert a sajat facemrol is rairhatnek lanyokra, ugyanez lenne.

Mert mint irtam......a kulso tobbet er nekik mint a benso.

Es en inkabb meveznem azokat a alanyokat inkabb ertekesnek, mint naivnak. Mert kesobb ugye beszeltem veluk errol, miert irtal velem, ha nem is tudtad, hogy nezek ki. Mert kivancsi voltam, jott a valasz, mert szerelmet akartam, mert a kulso lenyegeben keveset szamit, a benso ertekek tobbet jelentenek szamomra es amikor irtunk, ereztem, hogy jo veled irni, attol, hogy nem lattalak...ilyen valaszokat kaptam.

Nem vagyok elvakult ebben a dologban, fentebb irtam, hogy ha megbizok az illetoben es kulsok kelet, eairok a sajat facemrol...es visszautasit..szive joga....semmi baj ezzel, ertheto.

Csak hat na......ennyire fontos a kulso.....hogy meg irni semmlehet a masikkal....de ugy erzem, hogy ti is ilyesmik vagytok....marmint nem dobalok bekat....csak en a 9-es valaszoloval szimpatizalok/ertek egyet.

2018. júl. 22. 13:16
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ez neked új, de a facebook nem társkereső oldal.


Tehát semmi okod megsértődni ha leráznak, főleg úgy hogy kamuprofilról zaklatod őket.

2018. júl. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
De te is felvállalod, hogy neked is fontos a külső! Ez alapján írsz rá nőkre!!! :D de mégis azt sérelmezed, ha nekik is fontos a külső. Rohadjak meg ha értem, hogy mitől más a kettő.
2018. júl. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

# 14


Te nagyon elvakult lehetsz. Kerlek masold ki azt a reszt, ahol zaklatas van a dolog alanyaban. Vagy neked mi a zaklatas? Ha valaki rad ir, hogy “szia”. Akkor ezesetben te is zaklatsz engem, mivel valaszoltal a kerdesemre. Igy vehetem a valaszodat zaklatasnak. ;) :P

Kicsit gondolkozz mar....a jogi dolgokrol tombositettebben!

2018. júl. 22. 13:20
 17/28 A kérdező kommentje:

#15


Irtam a valaszomban. Azert irok ra olyanokra, mert nekem is fontos a kulso, DE NEM A LEHFONTOSABB, jo, lehet vannak onbizalommal kapcsolatos problemaim, de en is tartom a sablon mondtatot...kulso megfog, benso megtart. Es irtam, miutan en is kiadok magamrol dolgokat, errsd:kepet...es ha ezutan elkuld a lany a halalfa**ra....hat ez van. En ugy csinalom ezt, hogy ez benne van a pakliban. Akkor fogom magam...”ertem, semmi gond, minden jot, szia:)”

Es ennyi. Ha meg bejovok neki...akkor jon az, hogy tovabbhalad a beszelgetes stb.....es talalkozunk...stb.

Bar eddig akikkel eljutottam a kepig, mind csidalkoztak azon, hogy nem vagyok csunya, mert mind azt hitte, hogy valami ritka ronda alak vagyok, de azt mondtak, hogy “jokepu” vagyok nagyon. Bar edddig csak 3-4 lannyal jutottam el a kepig..tehat eddig volt 3-4 kapcsolatom...tartottak 1-2 evig. Szoval ezt, hogy lehet, hogy nem is vagyok csunya...ebbol szurom le. De biztos, hogy csunya vagyok, mert lehet hazudtak, de akkor miert jottek velem ossze. Szoval.....nem irom azt, hogy nincsenek problemaim, mert itt mar beutkozik az onbizalom hianya.


Hmm....a privatra valaszolva.


Neha erdemes a tudatlanba fektetni energiat, sok, sok energiat, idot es penzt, erzelmet stb-t. Hogy valami erdemlegeset kapjal az eletttol, magadtol, a masiktol.

2018. júl. 22. 13:28
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha én pl. azért vagyok fenn a fb-on, hogy az ismerőseimmel tartsam a kapcsolatot, akkor ha egy kép nélküli vadidegen kamuprofil rámír, hogy "szia, teccel" akkor azt zaklatásnak fogom venni és vérmérseklettől függően vagy nem válaszolok rá vagy elküldöm az anyjába.


Az hogy vállalod a pofádat, az nem egyenlő azzal, hogy csak a külső érdekel. Jöhetsz ezzel a szentimentális "csak a belső számít" maszlaggal, de te sem akarsz minden reggel egy bányarém mellett ébredni.

Az hogy nem raksz ki képet, egyértelműen az önbizalomhiány jele, egy önbizalomhiányos partnert pedig senki nem kíván maga mellé. (Kivéve persze ha ki akarja használni)

2018. júl. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

#18

Igazad van...persze. Pl legutobb az tortent, hogy en kuldtem kepet magamrol eloszor. A lany meg 2-3 hetig nem kuldott. Agyaltam, hogy vajon miert nem. De nem nagyon erdekelt, kb 1 honapig irtam vele, 0-24-ben. Aztan megtort a jeg es kuldott magarol kepet....hat....nem jott be. Persze ugy hangoztattam neki, hogy nem erdekel a kulso, nezz ki barhogy, nekem a benso szamit es az igy, irasban nagyon bejon. Aztan kep utan....magamba roskadtam, hogy irhattam ilyet, most irjam meg neki, hogy bocsi megsem. Mert o meg “belem szeretett” mert bejottem neki, bar probalta szeparalni magat, mert tudta, hogy nem fogok bejonni neki....de en nyomtam a dumat neki....aztan nagy keserv kozepetteben kozoltem vele, hogy hagyjuk, nem megy. Elfogadta es en is elfogadtam azt, hogy igazsagtalan vagyok, vagy 3 honapig gyaszoltam ezt a “kapcsolatot”, hogy valo igaz, igazsagtalan vagyok. En birom, elviselem a visszautasitast, de mast nagyon nehezen utasitok vissza, mert utalok, gyulolok masokat megbantani. Ki nem allhatom ha mast kell bantsak, vagy megszoljak a kulsejere vonatkoztatva. Ezert is van ez, hogy olyan lanyokra irok ra, akiknel van kint kep.

2018. júl. 22. 13:45
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem is írták engem nem a fénykép/külső hiánya zavarna...hanem az a része, hogy a facebookban pont az az egyik jó dolog, hogy általában valós profillal beszélgetnek az emberek.


Ha ír nekem egy "fakopáncs frici" (volt már h ilyen profilról írtak rám) névre hallgató anonim profilú illető egyszerűen nincs meg az alap bizalom szikrája sem. Mert míg én minden levelezésemnél/posztomnál vállalom az identitásomat (a véleményem archoz köthető stb.) addig ő nem, így egy információbeli egyessúlyvesztés áll fent. (bármit mondhat írhat zéró következmény nélkül)

Bennem pedig ez azt érzékelteti, hogy az illető valami simlis dolgot akarhat tőlem, így el sem kezdek egy ilyen beszélgetést.

2018. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!