Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Régen volt itt egy kérdésem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen volt itt egy kérdésem. Arról szólt, hogy egy kamu facerol, fantázia névvel ráírtam lányokra, ismerkedési szándékkal, (arc és név nélkül) és mind visszautasított. Kb két mondatot nem lehetett velük írni. (? )

Figyelt kérdés

A furcsa ebben az, hogy nem is az anonimitás volt a baj, hanem élbből úgy irtak velem, mintha valami gyilkos lennék, “mi jogon írok én rá” stb.

Már vagy 40-50 lányra írtam így rá, 1-2 lányból kitudtam szedni, hogy nekik a benső nem fontos, inkább a külső az ami lényeges náluk.

Az igazi facemen sincs kép kint, mert nem merem vállalni magam. Ha képpel írnék rájuk, máshogy lenne szerintetek?


2018. júl. 22. 12:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg ha anonim akarok ismerkedni arra ott vannak a chat szobák. Ott ha valakivel megvan a szimpátia akkor 1-2 hét után képet cseréltek, de nincs az, hogy a beszélgetés elejétől kezdve az egyik fél "látja" a másikat míg az nem, hiszen mindenki álnevek mögé rejtőzhet...és amúgy is én nem használom a facebookot társkeresőnek.
2018. júl. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy irtam-e, de van igazi, rendes facebookom is. Az igazi nevemmel, a posztjaimmal, az erdeklodesi korommel, hobbimrol, kepek fakrol (szeretek fakat fenykepezni) meg van egy kep is kint ha jol tudom. Vagy leszedtem...nem tudom, de az ismeroseim latjak, szoval van kint kepem is. Nekem kell ez a 1-3 het, mig megbizok az illetoben, nem volt mezes mazas eletem, gyerekkor nelkuli gyerekkor, bantalmazas, megszegyenites eveken keresztul stb stb.

Zuhano repulon keves az ateista, ennyi...nekem meg kell ez a 1-3 het mig felveszem az igazi facemre es ismerosnek fogadom es akkor o is lat engem. Ez van. Megertem ezt a dolgot is, hogy mi alatt kottet a dolog. Kamu face, kamu nev.....de mint irtam, neha a tudatlanba kell fektetni dolgokat ugy, hogy halvany lila gozunk sincs arrol, hogy lesz-e belole valam.

Most ez nem eppenseggel jo pelda, de igy voltam a vallalkozasommal is annak idejen...nem tudtam, hogy jovedelmezo lesz-e....semmit sem tudtam. De belevagtam.

Felre ne ertsetek, senkit sem szeretnek meggyozni arrol, hogy igy esetleg bensosegesebb es odaadobb kapcsolatok szuletnek, Isten ments, hogy ilyenre sarkaljak valakit, csak azt szeretnem, hogy ertsetek a logikamat, hogy mit miert csinalok. A kopkodokbol nem kerek. De mint latom, idejott par nyaltultengesben szenvedo. Pl a 18-as szemelyeben.

2018. júl. 22. 14:05
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Nézd az, hogy neked személyes okokból fontos az alapbizalomig 1-3 hét levelezés az nyilván a te dolgod, és tegyük fel meg is értem.


Viszont más más személyiséggel van, és esetleg más "traumák" érték. Belém kislányként nagyon belém nevelték, hogy ne bízzak ismeretlenekben ne álljak szóba idegenekkel, aztán egyszer megtámadtak az utcán innentől kezdve én "bizalmatlanabb" típus vagyok. (ha belegondolsz lányokba ezt a fajta félelmet jobban bele is nevelik a szülők, és több ilyen rémhír szól arról, hogy naív kislányokat ismeretlenek raboltak el stb.)


Mint mondtam az aki úgy ír rám, hogy nem vállalja a nevét/identitását semmilyen formában bennem ezt a bizalmatlanságot hozza elő, és az első gondolatom nem az lesz, hogy meg akarom ismerni ezt az illetőt, hanem, hogy biztosan valami oka van a titkolózásra és hátsó szándék hajtja. (nem feltételezem, hogy baltás gyilkos, de lehet simlis üzletet akar felkínálni vagy szexchatelni akar ami megint nem érdekel.) Innentől kezdve nem akarok vele beszélgetni, és nem fogok a "sziá"-ra sem válaszolni.


Ezt csak azért írom le, hogy lásd ezekből a kudarcokban lehet nem az volt a fő tényező, hogy "nem raktál ki szexi fotót" egyszerűen csak szerintem a facebook nem megfelelő profil az anonim ismerkedéshez, másrészt a kamuneves személyek a facebookon általában gyanúsnak számítanak.

2018. júl. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Ertem. Ertelek. Tobb szegmens letezik erre. Meg persze a szemelyisegek is donto tenyezok....de hat ez van. En elfogadom pl a te allaspontodat, meg a tobbieket is, kiveve a kopkodoket...de ti nem ertitek meg az en allaspontomat...irhatnek meg odakat errol....de nem fogok.

Koszonom a valaszokat.

2018. júl. 22. 14:44
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kopkodott senki. Csak egyszeruen alszent dolog amit muvelsz, es ez a kerdes, raadasul magadtol is rajohetsz kb 2 perc gondolkodas uan, hogy miert nem akarnak igy ismerkedni a nok, ami az elozo valaszokban reszletezve is lett.


Szoval igen, pl nekem is fontos a kulso, bar nem a legfontosabb. A mostani baratjeloltemmel is 2 hetet leveleztunk a kepvaltasig, bar egyszer nagyon reg mar lattam rola kepet (ez bonyi, mind1) es habar konkretan nem emlekeztem ra hogy nez ki, de arra igen, hogy ugy bejott es vonzonak talaltam.


Es velem is volt olyan mar, h sokaig huztam az elso talit, es hiaba volt meg az osszhang kulsore egyszeruen taszitott a srac es nem ment.


Szoval ahogy neked is fontos a kulso ugy masnak is az. En az utolso eset utan mar sosem levelezek kep nelkul hetekig, mert egyszeruen idopocsekolas. Nem invesztalok a draga idombol olyanba aki lehet nem is jon be.

2018. júl. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból el sem olvasom az ilyen leveleket.


Mi az istennek, nem is ismerlek, miért kéne egy mondatot is váltani veled? :D

2018. júl. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom... Senki nem akar olyan emberrel ismerkedni, akiről ordít hogy egy szélhámos. Tesóm is mindig mutatja milyen emberek jelölgetik, ilyen 50 ismerőse van és két darab kép elérhető az egész profilján. Valami proli pózba bevágja magát (gyúr, focilabda, iszik, gyúrós haverral ölelkezik, vagy csak nagyon Jóska Pista jellegű), a borítóképe meg egy naggggyon drága autó, ami természetesen nem az övé, csak nagyon tetszik neki. Posztok sehol csak a kongó üresség meg az a néhány vacak kép. Az emberek a valós embereket szeretik. Látniuk kell, hogy vannak barátaid, akikkel normális hangnemben beszélsz. Kíváncsiak a zenei ízlésedre, mert ha néger gengszter rappet hallgatsz az jobb körökben nem számít jó pontnak. Talán megosztasz politikai híreket, amikből kiderül a világnézeted. Te a lány oldalán elég sok mindent látsz, de ő belőled semmit. Te komolyan nem érted, hogy ez miért nem bizalomgerjesztő? És sajnos ez így van, te is a fényképek miatt írtál rá a lányra, őt is egy (de inkább több) fényképpel lehet megfogni.

Egyszer egy ilyen szellem srác ráírt a tesómra és bizony ő is felháborodottan mutatta nekem, hogy mégis mit vár egy olyan ember, aki semmit nem oszt meg magáról? Mondtam neki, hogy ezt írja meg a srácnak, mert ezzel a jövőbeli esélyeit tudná javítani. A nulla információ az nem titokzatos, hanem creepy.

2018. júl. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Hat mert.....rendes vagyok. :D
2018. júl. 22. 23:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!