Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vigyázzak ezzel a nővel, jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vigyázzak ezzel a nővel, jobb ha inkább elkerülöm?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok és soha nem volt sikerem a nőknél.

Kapcsolatom is alig volt, szinte nem is volt. Most megismerkedtem egy aranyos kedves 35 éves nővel, viszonylag számomra jól néz ki, jó alakja van. Viszont van egy 7 éves gyereke.

Kicsit félek ettől az egésztől hogy most így rám talált egy ilyen nő és úgy néz ki hogy akar is engem.

Lehet hogy csak ki akar használni, eltartót keres a gyereke mellé, apát keres? Hogy tudnék erre rájönni hogy ne legyek átverte kihasználva? Mit tudok csinálni?


2018. júl. 22. 16:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

-.-

Ismerkedj vele mint minden normális emberrel tennéd, és úgy is kibújik a szög a zsákból!

Nem kell félni, a bokádat levizelni... basszus. Ha valami hátsó szándéka van, idővel előkerül. Ha nem, akkor nyertél egy párt magadnak!

2018. júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Pl ismerkedsz vele es majd kiderul, mit akar.
2018. júl. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ilyen nővel nem érdemes kezdeni úgy, hogy neked nincs gyereked/nem vagy elvált. Mindig csak egy harmadik kerék leszel a kettejük kapcsolatában.
2018. júl. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

Hát... Igazából nem ismerlek, de máris értem, hogy miért nem vagy sikeres a nőknél.

Kerüld el, jobban jár a csajszi. :D

2018. júl. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Ezt nem tudjuk, es azt sem, nem keres-e 2x annyit, mint te.
2018. júl. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Ne kezdj gyerekes nővel, mert nagyon megjárod. És hiába ismerkedsz vele ,tökéletesen álcázza mind a kezdeti szakaszban az igazi arcát és a hátsó szándékait.Keress olyat aki független ,nincs gyereke és majd tőled akar ,ne más fattyát pátyolgasd.
2018. júl. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Én szeretem a gyerekeket,nekem nem lenne vele problémám.
2018. júl. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%
A helyzetedben nagyon valószínű, hogy mire kiderül, milyen szándékai voltak, addigra már full szerelmes leszel belé.
2018. júl. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Most tényleg azért kell lecseszni a kérdezőt, mert parázik, hogy első kapcsolata egy kisgyerekes nővel lesz?

Ti mindent olyan könnyen vesztek.

2018. júl. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Próbálkozz! Max otthagyod ha kibírhatatlan.
2018. júl. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!