Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vigyázzak ezzel a nővel, jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vigyázzak ezzel a nővel, jobb ha inkább elkerülöm?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok és soha nem volt sikerem a nőknél.

Kapcsolatom is alig volt, szinte nem is volt. Most megismerkedtem egy aranyos kedves 35 éves nővel, viszonylag számomra jól néz ki, jó alakja van. Viszont van egy 7 éves gyereke.

Kicsit félek ettől az egésztől hogy most így rám talált egy ilyen nő és úgy néz ki hogy akar is engem.

Lehet hogy csak ki akar használni, eltartót keres a gyereke mellé, apát keres? Hogy tudnék erre rájönni hogy ne legyek átverte kihasználva? Mit tudok csinálni?


2018. júl. 22. 16:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ne menj bele komoly dolgokba ezzel a nővel.

Alig van tapasztalatod, és nincs gyereked, mint neki.

Nem neked való az ilyen kapcsolat.

2018. júl. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Örök 3. személy leszel ebben a kapcsolatban,a gyerek lehet ellenséget lát benned ,majd megkapod ,hogy :ne pofázz itt nekem nem vagy az apám , sőt ha "szerencséd" van ,még a volt férj is egy idióta ,és majd jön fenyegetőzni, keménykedni veled. menekülj amíg lehet,nem ér annyit az egész.
2018. júl. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Semmilyen előítéletem nincsen azt illetően, hogy csak eltartót keresne, mert akiket ismerek a környezetemben többnyire önállóak és sikeresek - sokszor "erősebbek", életrevalóbbak, mint a férfiak.


Elsőre furcsán hangozhat, de ha elvált akkor az inkább egy erősebb személyiséget takar, mert inkább változtatott, minthogy ott ragadjon a langyiba. És ez nagyon sok emberből hiányzik, mondhatjuk, hogy kb népbetegség (nem azt akarom mondani, hogy a kapcsolatokban felmerülő problémákra a szakítás/válás az univerzális megoldás, de fel kell tudni ismerni mikor nem működik, nem lehet megjavítani és lépni kell).



Amitől tartok (és ez lehet hogy prejudikáció, bár kétségkívül nem alaptalan), hogy betolakodónak, idegennek, megtűrtnek érezném magam.


Egy anyukának mindig a gyereke lesz az első. És ez így is jó és természetes. De innentől az érzelmeink és a kapcsolatunk nem egyenlő alapokon nyugodnának.


Nekem ő lenne az első, de én csak az X gyerek + 1-ik lennék, ő a gyerek mellett vágyik egy társra is én meg a társat látnám benne.



Másképpen megfogalmazva nem tudnánk megélni azokat az érzéseket, élményeket, intimitást, teljes odaadást, osztatlan figyelmet, ami csak kettőnkről, a kettőnk kapcsolatáról 2 független ember közeledéséről, egymás iránti elkötelezettségéről szól.


Mert ő már elkötelezte magát, ami kötelék mindig is erősebb lesz.

2018. júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!