Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akivel a neten ismerkedtünk meg, párszor randiztunk nagyon aranyosnak tűnt,nekem nagyon tetszik, szinte kezdek beleszeretni. Eddig folyton irogatott, de az utóbbi időben úgy érzem, mintha már nem akarna tőlem semmit. Olyan mintha csak én írnék állandóan ő válaszol, de nem érdeklődik néha olyan érzésem van mintha én tartanám életben a beszélgetést. Igaz nagyon sokat dolgozik, lehet emiatt is. Nagyon ritkán tudunk találkozni is. Lehet esetleg felni valóm?

2018. júl. 23. 05:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel szoktatok találkozni, már feleslegesnek érzi, hogy neten nyomuljon. Ez normális.
2018. júl. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondd el neki és kérdezd meg, hogy mi a véleménye!
2018. júl. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszéljetek meg egy következő randit és próbálj meg finoman közeledni hozzá. Akkor majd meglátod hogy hányadán is álltok. Lehet, hogy egyszerűen tényleg csak sokat dolgozik.
2018. júl. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól érzed.
2018. júl. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!