Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Öt év ismerettség után lefeküd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öt év ismerettség után lefeküdtem egy ismerősömmel, azóta furán viselkedik, többi lent?

Figyelt kérdés
Korábban mindig iszonyú rendes és előzékeny volt velem, rögtön másnap viszont kötekedő, piszkálódó, kritizáló lett. Mi voltaképpen a baja?
2018. júl. 24. 22:26
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Viszont vagy egy órát nyalt, és a mennyekben voltam. Amúgy a többi része tényleg szar volt, de nem miatta, én voltam az oka mert nem hagytam, hogy berakja gumi nélkül, nagyon szorongok a betegségektől és a terhességtől.
2018. júl. 24. 22:44
 12/29 A kérdező kommentje:
Meg hát így nem is kerülhetett a teljesítőképessége csúcsaira, világos, engem is baromira feszélyezett az egész, de ém ezen nem tudok kompromisszumoz kötni ilyen helyzetekben.
2018. júl. 24. 22:47
 13/29 anonim ***** válasza:
93%

Bírom a nőket, amikor feltesznek egy totál ártatlan kérdést, aztán úgy kell harapófogóval kihúzni belőlük a lényeget.


Szóval gumi nélkül nem engedted, emiatt ideges lett, majd fel se állt neki. Megsértődött, plusz beégett előtted, nyilván ezért duzmanc. Ha rendezni akarod a dolgot, bizalmasan próbálj beszélni vele!

2018. júl. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
és mindehhez iszonyú kicsi a farka, gondolom ez is zavarhatja, de engem marhára nem érdekel...mit csináljak?
2018. júl. 24. 22:49
 15/29 anonim ***** válasza:

+1 teória..

A srác szerelmes beléd, és végre lefeküdtetek.. vagyis hát.. szóval történt egy s más, ő megkapott és elérte amit akart, sosem volt közelebb hozzád mint most, de mivel kudarc volt így feszült veled kapcsolatban, ergo szarúl érzi magát.


Kérdés akarsz-e tőle komolyabbat?

Beszéljetek erről..


ui, az sokat elárult, hogy egy órán át nyalt.. olyan nyalást akárki azért nem kap ám:)

2018. júl. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
és ha nem is ez az oka, csak megideologizálom? lehet valóban teljesen kifordult belőlem...és már alapból nem is jöttem be neki. ezek csak vélelen egybeesések
2018. júl. 24. 22:51
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem zavar mekkora a farka akkor miért írod ide, hogy DE nem zavar? :D

Jó, hogy nem már megírod, hogy 11,3 cm hosszú és 3,27 cm átmérőjű.... de komolyan...

2018. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Ezt én is kérdezném a pasiktól. Mi van ilyenkor? Hogy lehet felhozni a témát a pasinál?

Vagy hogy lehetne javítani a szexen?

Hajlandó erre az ilyen beégett pasi?

Csak mert a nők megértőbbek ilyenkor.

2018. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Ez szerintem intelligencia kérdése.. ha a pasi tisztában van magával akkor persze hogy hajlandó beszélni róla, elvégre az érdek közös. Azonban ha a férfi éretlen.. akkor durcis kisfiút fog játszani, mint a kérdező pajtása.
2018. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
22%
Hát így már más a leányzó fekvése. Vagyis hagytad, hogy Téged jó alaposan megcsináljon és aztán elkezdtél feszengni meg találgatni ami oda vezetett ahová. Akkor minek irod ki mi baja van? Na mi lehet? 5 évet várt arra, hogy Téged kinyaljon neki meg semmi. Amikor már neki is lehetett volna valami belőle akkor akkor elkezdtél feszengni. Azért ezeket az elvárásokat minimum meg kellett volna beszélni, legyen gumi stb..
2018. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!