Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Öt év ismerettség után lefeküd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öt év ismerettség után lefeküdtem egy ismerősömmel, azóta furán viselkedik, többi lent?

Figyelt kérdés
Korábban mindig iszonyú rendes és előzékeny volt velem, rögtön másnap viszont kötekedő, piszkálódó, kritizáló lett. Mi voltaképpen a baja?
2018. júl. 24. 22:26
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
hát mondott ilyeneket, hogy mennyire top vagyok más nőhöz képest, aztán nagyon érzelmessé vált, majd jött ez a teljes odaadás, hát franc se érti ezt, nem tudom mit gondoljak, nem merek ráírni. sajnos én is úgy érzem, hogy teljesen beégtem, mert a gumi probléma miazz én sem tudtam feloldódni, teljesen magam alatt vagyok, így még nem jártam sosem, neki mindent megadtam volna az ágyban, és nem sikerült mégsem.
2018. júl. 24. 22:56
 22/29 anonim ***** válasza:

Szóval az a végkövetkeztetés, hogy végül is téged kell sajnálni, nem őt? XD Szuper csaj vagy, nem mondom! :D Megmondanád, hogy mégis te mitől égtél be? Mert a "gumiprobléma miatt nem tudtál feloldódni"?? XD


Oké, a srác is felnőhetne végre, de az amit te levágsz, azért az nem semmi.

2018. júl. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy oral alatt is el lehet kapni nemi betegsegeket?

www.hazipatika.com/napi_egeszseg/fertozo_betegsegek/cikkek/oralis_szex_az_osszes_nemi_baj_elkaphato/20160707110906/amp

2018. júl. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan ahogy írod, elkezdtem feszengeni, meg teljesne leblokkolni, holott szerettem volna neki megadni mindent, amit csak lehet, mindezt úgy, hogy az életnek ezen a területén soha nem voltak problémáim eddig. Most meg, amikor kb baromi fontos lenne, hirtelen a semmiből előáll egy ilyen. Kb egész nap zakatolnak a fejemben a volt pasijaim, akik közül a többsége tizedennyire sem mozgattak meg érzelmileg, mint ő, és velük soha nem volt semmi gond ezen a téren. Más téren igen, de a szex mindig is ilyen erősségnek számított, amivel meg voltam elégedve.
2018. júl. 24. 23:38
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
Jaj az a qrva gumi. Simán elkapsz betegséget akkor is, ha gumival csinálod, az csak az igazán kemények ellen hatásos, amiket viszont nem kapsz el egy átlagembertől. Terhes meg nem leszel ha nem élveznek beléd. Tökéletesen fölöslegesen ennyire ráparáznod az életre. Tudod: "Inkább haljak meg állva, mint térden csúszva éljek."
2018. júl. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
13%

#25

Veszélyes ilyet írni gyakorira. :D Itt a legtöbben paranoiásan rettegnek a terhességtől és a nemibetegségektől is. Sőt, teherbeeséshez szerintük bőven elég annyi is, ha hozzádörzsöli a péniszét a csiklójához egy másodpercig.

2018. júl. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2018. júl. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Biztos ég a feje, hogy nem állt fel. Nem kár ezért az állítlagos "haverságért". Ha mindenkibe bedugja gumi nélkül, örülj, hogy nem jött össze.
2018. júl. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Mivel te szeretnéd jobbá tenni, mert megbántad, hogy túlkaptad a dolgot, akkor vegyél óvszert és hívd fel. Nem azt mondom, hogy egyből feküdj le vele újra, csak ha mégis lenne rá esély, akkor ne forduljon elő ez megint. Beszélgess vele, mondd neki, hogy nagyon jó volt, amit csinált, te túlaggódtad, de megpróbálnád újra. Aztán ott az ószer, problem solved.
2019. febr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!