Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők! Ha már ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Ha már ugye mindig azon megy itt a hiszti hogy a Nektek csak a 10/10-es pasik kellenek, akkor mutassatok már képeken nekem 10/10-es férfiakat?! :D

Figyelt kérdés
Lehetőleg ne celebek legyenek, hanem a való élet emberei. Akár priviben, akár ide is küldhetitek. Kíváncsi vagyok?!
2018. aug. 1. 11:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

ezt a férfitársainktól kérdezd meg..

ők állítják itt a szinteket össze-vissza..


de meglásd elhányod magad az ízlésüktől

2018. aug. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%

Ez a minimim, a belepo szint.

[link]

2018. aug. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#2: ez csak vicc, ugye? :D
2018. aug. 1. 11:40
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
nincsenek képeim random férfiakról.
2018. aug. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az 10/10-es akivel összeillünk és kölcsönösen vonzódunk egymáshoz. Tehát csak a párom. Róla meg nem fogok ide képet linkelni
2018. aug. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Hol megy ilyen hiszti? Én sehol sem látom/nem hallom.
2018. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

Elon Musk.

Ő 10/10-es nálam.

Vagy Vladimir Klicsko.

Dwayne Johnson.

Ők vitathatatlanul sikeresek abban, amit csinálnak, és nem a külső az egyetlen, akit fel tud mutatni. Ezen kívül magánemberként is szimpinek tűnnek, persze kérdés, hogy ebből mennyi tényleg ő, és mennyi egy sikeres sajtószóvivő. :)

2018. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Na csak hogy lásd, mennyire más minden nő ízlése - nekem kicsit sem tetszik Dwayne Johnson a #7-es válaszolóval ellentétben. Nem egyszer volt már, hogy visszautasítottam ilyen nagyon kigyúrt pasikat, mert nekem nem az eseteim. Nehezen is tudta feldolgozni az egójuk a traumát, mert ugyebár papírforma szerint minden nőnek tetszeniük kellene.


Színészek közül nekem pl Logan Lerman áll közel az ideálomhoz.

2018. aug. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem linkelek az ismerősi körömből férfiakat, de ezt a 10/10-es skálát sem értem igazából, mert szubjektív mindenki számára.


Mondanék valakit, más meg nem értené, hogy ő mitől 10/10-es...

2018. aug. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Charlie Puth ❤️
2018. aug. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!