Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők! Ha már ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Ha már ugye mindig azon megy itt a hiszti hogy a Nektek csak a 10/10-es pasik kellenek, akkor mutassatok már képeken nekem 10/10-es férfiakat?! :D

Figyelt kérdés
Lehetőleg ne celebek legyenek, hanem a való élet emberei. Akár priviben, akár ide is küldhetitek. Kíváncsi vagyok?!
2018. aug. 1. 11:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Barátom nekem 10/9, és csak azért vonom meg tőle azt az egy pontot, hogy motiváljam még jobbra. :D Híres emberek közül pl Tom Hardy ELÉG JÓ. :D Csak tudtommal alacsony hozzám, én 180 vagyok. És az örök favorit, a Rammstein frontembere és énekese, Till Lindemann. Aztán Keanu Reeves se rossz, pedig egész más típus mint pl. Tom Hardy. Az a srác, aki a Viasztestekben játszik, meg a Los Angelesi tündérmesében, a szőke, mindkettőben főszereplő, na nekem ő exxxxxtra helyes. :DD

A barátom az olyan, hogy 187, rövid barna, barnászöld szem, kissé babyface, de közben meg ijesztő. :D Izmos, de vékony, atletikus alkat.

2018. aug. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Na, nekem pl. Logan Lerman, Charlie Puth nem jön be. Akkor már inkàb a the Rock Johnson, pedig ő se az esetem a fejével meg a testével.
2018. aug. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok képet mutatni, mert a pontokba erősen beleszámít a belső is. Egy külsőre szinte tökéletes pasit is képes nagyon sokkal lehúzni nálam, ha pl. egy beképzelt se**fej.
2018. aug. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

7. vagyok

Talán nem egyértelmű, de ők nem a külsejükkel hódítanak. :) Nem rossz pasik, nem rugdosnàm ki az ágyból, de nem tökéletes külsőre. De: nekem a 10/10 nem a külső.

Lentről, önerőből jutottak fel. Elon Musk humora, ami bejön. Klicsko tipikus családfő. Dwayne Johnson is az a tipikus cuki apuka.


A páromban is ez vonzó: megél a jég hàtán, kitartó, végtelenül nyugodt, van humora. Megbízható, gyengéd, és erős egyszerre. Szuperul el tudtam képzelni őt apaként. :)

Bejött.

2018. aug. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Külsőre nekem a fiatal Anthonio Banderas a nyerő, viszont sosem ismerkednék ilyen pasikkal, mert gondolom, nehéz lehet őket megtartani. És én sem vagyok egy színésznő kategória.
2018. aug. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A férjecském, de nem mutizom meg neked.
2018. aug. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 3.14159265357989 ***** válasza:

A 10/10-es srác nekem olyan, aki intelligens. :) Mármint nem úgy, hogy van józan paraszti esze (bár manapság már sajnos ez is ritka fiúknál-lányoknál egyformán), hanem tényleg nagyon okos. :) Meg akivel lehet beszélgetni, és pl Descartes nevének említésére nem kérdez vissza, hogy milyen Media Markt? (true story, bár itt épp egy lányismerősömmel beszélgettem)

Hiába linkelnék egyébként bármilyen embert, a külsőn sajnos nem látszik a legtöbb esetben, hogy ilyen-e az illető. :)

20/L

2018. aug. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!