Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a szituációban le lehetett vna szólítani?

Figyelt kérdés

Pultos kiscsaj egy ételbárban. Ettem ott ma és közben beállt a pult mögé egy aranyos kis szőke csaj, 18-20 év között lehet. Figyelgettem egy darabig, de ügyeltem, hogy ne vegyen észre. Oda mentem venni egy üdítőt, de nem Ő szolgált ki.


Megfordult a fejemben, hogy kivárom még Ő pénztározik és megkérdezem Tőle, hogy van e kedve munka után meginni valamit, de nem mertem végül megtenni. Egy kollégája volt ott, vszínűleg Ő tanította be a csajszit (ahogy kivettem)


Burkoltan így el lehetett volna hívni randizni vagy illetlen lett vna?


2018. aug. 1. 13:54
 1/8 A kérdező kommentje:
24/F
2018. aug. 1. 13:54
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
simán, sőt biztos nincs más lehetőséged:)
2018. aug. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hívd el egy közös kajszibarackozásra! 🙃
2018. aug. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
El lehet , de azért egy pultos csaj, mindig becsapós ám erre figyelj. Mivel a munkája az, hogy minőségi kiszolgálást nyújtson, ezért kedves mindenkivel és mosolyog mindenkire és ezt sokan összekeverik azzal, hogy lehetne randira is hívni. Nem mondom, hogy esélytelen, de ezeket kalkuláld be a történetbe.
2018. aug. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%

Nem. Ha csak nem, egy udvarias elküldéssel szeretnél gazdagodni.

Láttad, hogy esélyes, hogy most kezdett a munkahelyén, most tanítják be. Ilyenkor még ha te vagy a fehérlovas pasi, akkor sem szabad kezdeni. De 1-2 hét után, ha folyamatosan bejársz akkor látni fogod, hogy hogy dolgozik, és oda csúsztathatod neki egy fizetés alkalmával a telefonszámodat.

2018. aug. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi, észrevett.. :D Nem véletlen nem nézett adott vissza jeleket, ha akart volna valami akkor legalább ő is megnéz, ha ez megvan akkor már szabad a pálya, mármint arra, hogy leszólítsd.
2018. aug. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3%
Mondok még neked valamit azt vagy megfogadod vagy sem, de gondolkodj el rajta. Pultos csajnak, ha a barátja akarsz lenni, akkor még egy kicsit se lehetsz féltékeny típus, ha csak 0,0001% is van benned a féltékenységből, akkor ne kezdj pultos csajjal, mert kikészülsz. Most csak magadból indulj ki, hogy te elakarod randira hívni nos naponta legalább lesz még 5-6 srác, aki így fog gondolkodni, mint te és ugyanígy elfogják hívni randizni lehet, ha veled összejön mindenkinek nemet fog mondani, de ők ezt nem fogják tudni, hogy van barátja és mindig lesz, aki bepróbálkozik majd. Szóval, ha benned van az a 0,0000001% , akkor te állandóan ezen fogsz rágódni, hogy kifogja elhívni randizni, míg te nem vagy ott, ki csapja neki a szelet a bárpultnál stb. Szóval csak, akkor ajánlom, ha tényleg nem vagy féltékeny típus. (Különben meg ilyen fiatal pultos csajokat, ha nem nő a fönök, akkor tesztelik is a fönökség, mert nem véletlen szép lányokat vesznek fel és a szépekből is olyant, aki bevállalós a főnökkel).
2018. aug. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ye lettel volna aznap az 5.
2018. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!