Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csak szexre kellek neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak szexre kellek neki akkor hol rontom el?

Figyelt kérdés

Jól megvagyunk, jókat beszélgetünk, a szex is nagyon jó..mégis ennél több neki nem kell.

Mik a lehetséges opciók?

- nem tetszem neki?

- nem akarja elkötelezni magát?

- előző csalódása miatt nem akar megnyílni nekem?

Hol lehet annyira elcsúszni, hogy csak ebben a státuszban rekedjek meg?


2018. aug. 6. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy az ideálja, de amíg nem talál jobbat, addig a szex kell neki. Van ilyen.
2018. aug. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Lehet nem vagy az ideálja.
2018. aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha annyira nem vagyok az ideálja akkor mégis hogy a francba képes velem szexelni? :D
2018. aug. 6. 22:42
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Ez a tipikus “amíg nincs ló, jó a szamár is” eset. Sok pasi csinálja ezt. Én nőként csak olyanokkal randizgatok, szexelgetek, akikkel kapcsolatot is el tudnék képzelni, de a pasik nem ilyen korrektek többnyire.
2018. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
A punci, az punci. Lehet simán átlagos vagy számára. Ne aggódj, amint talál jobbat, lecserél. Ezt kihasználásnak hívják.
2018. aug. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Így van. Hidd el, ha egy pasi nem akar szintet lépni, annak az az oka, hogy vár a jobb lehetőségre :) Ne hagyd magad megalázni.
2018. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Hiaba jossz be neki kulsore. Ha bensore nem tudod megfogni. Hiaba vered magad. Ez a rideg valosag. Nem vagy az esete bensore. Nem josz be neki, ne kapd fel a vizet. Konyveld el, hogy csak szexet, elvezetet, elvezest lat benned. Plusz egy kis beszelgetest. Ez jelen pillanatban ennyi, nem tobb.
2018. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Ott rontod el, hogy beéred ennyivel, és még futsz is utána. Nevetve kéne elhajtani a pichàba, vagy legalább is jól megkínozni minden alkalommal, mire bejut a bugyidba. Amit két forintért osztogatnak minden sarkon, az értéktelen. Ami drága, és küzdeni kell érte, az értékes. Olaj, arany, gyémánt...punci.
2018. aug. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem attól lesz egy nő értékes, hogy küzdeni kell érte, mármint ha ezt most szexre értjük. Nekem soha nem ezen állt vagy bukott egy kapcsolatom sem. Volt olyan, akivel 10. randi körül szexeltem csak, olyan is, akivel elsőn, soha nem ezen múlt a folytatás.


Azzal van a gond, ha mindig ugrasz neki, amikor füttyent és érezni rajtad, hogy odavagy érte, bármit megtehet veled. Na, ez az, amit nem szabad csinálni, ettől leszel értéktelen a szemében.

2018. aug. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Aki belemegy szexkapcsolatba annak tudnia kell hogy ő csak egy szexuális tárgy ami arra jó hogy a másik kiélje magát rakta. Persze ez kölcsönösen igaz nőre és férfire.

Az ilyen ember ne várjon emberi érzelmeket, elköteleződést a másiktól.

Egysze nekem is volt szexkapcsolatom. Olyan semmilyen, amikor elélveztünk ment mindenki a dolgára. Az ilyen semmire nem jó.

2018. aug. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!