Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért teszik egymással ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszik egymással ezt az emberek?

Figyelt kérdés
Több hónapon keresztül ismerkedtem egy pasival, összemelegedtünk, jókat beszélgettünk, programokat is csináltunk, majd később az ágyon kívül nem nagyon mentünk sehová. Majd benyögte az első találkozókor érezte, hogy mi nem illünk össze. De akkor miért nem lehet tiszteletben tartani a másik ember érzéseit és miért nem hagyott békén legelső találkozó után?
2018. aug. 9. 11:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
27%
Jól tette, mert máshogyan nem juthatott volna szexhez. :) Muszály volt hazudnia, én is ezt az életformát fogom ekkezdeni most. :D F
2018. aug. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igazából ez teljesen normális.Sajnos itt tart a társadalalom.Köszönjétek meg egymásnak meg az aljas játszmának.A srác lehet azért csinálta amiért én szoktam ha kezdem komolyan megkedvelni egy csajt egyből lerázom...És nem félek az elkötelezéségtől stb baromságoktól csak nincs kedvem az aluljárókban élők táborát gyarapítani.És mivel az embert ha olyan úgyis elég sűrűn kihasználják amire azt kapja meg h jaj hagytad magad megérdemelted,meg megkora balek vagy...Hát tessék itt a válasz reakciója a társadalomnak.
2018. aug. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!