Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni szomorú pasik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni szomorú pasik és lányok hogyan jönnének ki egymással ha szerveznénk nekik egy randit?

Figyelt kérdés
Egymásra találnának? Vagy nem lenne semmi?
2018. ápr. 20. 14:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Én nem vagyok egyedülálló, de nagyon szívesen megszervezném nekik, komolyan!
2018. ápr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Monty Python- os jelenetekkel lenne tele, úgy, hogy ezt ők észre sem vennék...én megnézném...😀
2018. ápr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Végülis tudományos célt is szolgálna az esemény, hiszen azt is mérné, hogy két szomorú ember egymásra tud-e találni. Pszichológiai szempontból érdekes lenne a dolog, és talán még jól is sülne el. :-)
2018. ápr. 20. 14:28
 4/24 anonim ***** válasza:
19%
Óriási kudarc lenne csakúgy, mint a való életben egyénekre lebontva. A sok, max. 170 centis, nyikhaj/köpcös/ronda/kisfarkú találkozna a sok teljesen átlagos vagy átlag feletti külsejű hisztis, kompromisszumot elutasító lánnyal. A társkeresési problémák korábban is, most is és a jövőben is csak a nők hozzáállásán múlik.
2018. ápr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Én kevéssel vagyok 170 cm felett, de mégsincsenek társkeresési problémaim, több barátnőm is volt. Nem értem, hogy itt az oldalon mi ez a 170 cm-es mérce. Nálam alacsonyabb pasiknak is van csaja. De vegülis ezt ők tudják. :D
2018. ápr. 20. 14:36
 6/24 anonim ***** válasza:
77%
"A társkeresési problémák korábban is, most is és a jövőben is csak a nők hozzáállásán múlik." Mentsük fel magunkat minden felelősség alól, brühühühü.
2018. ápr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
18%

"Én kevéssel vagyok 170 cm felett"


Nem mindegy, hogy az a kevés 171 vagy 175. Ugyanis 5 cm között ég és föld a különbség, főleg azután, hogy az egyik kérdésemre kapott válaszok alapján a nők megerősítették a korábbi feltételezésemet, miszerint valóban csak 175 fölött vonzódnak a pasikhoz. Meg azt se tudhatjuk milyen vagy az ágyban illetve milyen a fejed.

2018. ápr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%
"A társkeresési problémák korábban is, most is és a jövőben is csak a nők hozzáállásán múlik." - és mindezt mekkora komolysággal kijelenteni... Hát igen, a férfiak ott sincsenek, nincs személyiségük, teljes tétlenséggel kell Elszenvedniük a nők "hozzáállását". Gratula.
2018. ápr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%

Itt a legtöbb "magányos" valaki nem szomoró, hanem nyafogós, életképtelen lény.

Nekik az életelemük a nyafogás, a meg-nem-értettség, a "nem kellek senkinek"-érzés, ezért akárkivel is kerülnek össze, még véletlen sem nyitnak a másik felé, hanem elsüllyednek az önsajnálatba.


Ezért az általad elképzelt randik sem müködnének, mert meg sem próbálnak valakivel "egymásra találni".

2018. ápr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
Tetszik, hogy azt hiszi, itt minden nő átlagos vagy feletti. Velem is úgy beszélnek itt, mintha valami modell lennék.
2018. ápr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!