Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt 25-ön felüli szüzek? Megválaszolnátok pár dolgot?

Figyelt kérdés

Legfőképpen azokra lennék kíváncsi, akiknek még csók sem csattant el, de bárki írhat, aki elmúlt 25 és nem volt még nővel szexuális viszonya.

Szóval:

* Hány évesek vagytok?

* Mi az oka annak, hogy nem került még sor az alkalomra? (külső vagy belső tulajdonság vagy bármi más pl. gátlás, péniszméret stb.)

* Fiatalkorotok hogyan telt a csajozás tekintetében (voltatok-e bulikban, mit tettetek egy kapcsolatért stb.) és lett volna-e esélyetek akkor elveszíteni a szüzességet?

* Láttok-e esélyt, hogy valaha barátnőtök legyen és ha igen, mikorra datáljátok?

Köszi mindenkinek és a legfontosabb, hogy az életkort ne felejtsétek le. :)



2018. aug. 11. 12:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ronda vagyok és belül sem vagyok szebb, érdekesebb. Nekem nehezen megy a kommunikáció, különösen nőkkel, gyakran szorongok is a közelükben, minél jobban bejön, annál jobban szenvedek.


Nem telt sehogy, bulikba nem jártam, ilyen helyeken rosszul vagyok. Egyszer leszólítottam egy lányt, baromi nehezen tudtam rávenni magam és nem is lett belőle semmi.

Szexre sosem volt lehetőségem.


Egyáltalán nem látom semmi esélyét, hogy valaha is lesz barátnőm.


Életkedvem sincs már nagyon régóta, meg igazából nem is tudnék mit nyújtani a nőknek.

Úgyhogy akármennyire vágyom barátnőre és szexre, én már csak várom, hogy leteljen az időm.


29F

2018. aug. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
És igen, vannak komplexusaim is sajnos.
2018. aug. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Pontosan a 35.szülinapomon vesztettem el a szüzességem ami tartott egy két évig. Persze a barátnőm soha nem tudta meg hogy ő volt az első nekem :-D

Az oka hogy ilyen későn, a sorozatban félresikerült kapcsolatok és túlzottan erős családi kötelékek, szabadidő hiánya miatt.

És bármilyen furcsa, most vagyok 42 éves és annyi nővel voltam ezen röpke hét éven belül hogy már jó ideje nem is számolom.

Most már örülnék ha összejönne egy komolyabb kapcsolat mert ez mindennél jobban hiányzik már.

2018. aug. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Én még csak 20 éves vagyok és nem volt még barátnőm, DE rengeteg olyan párt látok, hogy egy szép/átlagos lány egy nem túl előnyös kinézetű sráccal van. Olyankor szoktam magamtól azt kérdezni, hogy a srác ezt hogy a francba csinálta?! Mindig rájövök arra, hogy a külső tényleg nem mindent visz egy párkapcsolatban, hanem inkább az önbizalom, határozottság.(Mondom ezt úgy, hogy egy "kigyúrt 85 kilós állat vagyok" kicsit kevés önbizalommal megáldva:'D).. Szóval a tanácsom mindenkinek (köztük magamnak is), hogy ne várjátok a kész halat, hanem ti fogjátok ki. - Kicsit hülye hasonlat, de remélem leesik. :)
2018. aug. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
30 és nem kellek senkinek mert 165cm vagyok,és "unalmas" pedig izmos vagyok és kockás a hasam nem vagyok a legrondább ember.
2018. szept. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

38 éves vagyok, a fő oka nálam a szociális fóbia, amiben azóta szenvedek, ameddig vissza tudok emlékezni az életemre. Tehát az én esetemben nemcsak a nőkkel van probléma, hanem úgy általában az emberekkel is.

A tömeget, nyüzsgést, nagy zajokat nem bírom a fentiekből kifolyólag, bulikba nem jártam mindezek miatt. Soha nem tudtam megérteni, hogy vajon mitől, hogyan érezheti magát jól valaki ilyen helyeken.

Társkereső oldalakkal próbálkoztam, de ott sajnos az megy, ami sokaknak a problémája rajtam kívül, hogy még válaszra sem méltatnak többnyire.

Esélyt nyilvánvalóan nem látok arra, hogy valaha is barátnőm legyen. Ha azt mondom, hogy nem adom fel, sajnos akkor sincs esély, tehát számomra ez a "feladom-nem adom fel" kérdés értelmetlen, mert egyik esetben sincs remény.

2019. jan. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!