Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek csak a penz számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek csak a penz számít? Szerintem javarészt igen. Írom miért.

Figyelt kérdés

Nagyjából 10 éve dolgoztam egy feltorekvo cégnek, akinek a főnökével jo haverok voltunk. Kulsore egy 10-es skálán olyan 3-as volt. Keptelen volt felszedni egy nőt. Volt kozos nő ismerosunk is akire csorgatta a nyalat, de elég egyértelmű es kozonnyel atitatott visszautasitast kapott mindenhonnan. Na most ennek a fonokomnek volt egy batyja is, aki javasolta, ha mar van penze, vegyen egy mutatosabb autot es javulni fognak az eselyei. En magam, akkor még naiv modon (most 35 vagyok), azt gondoltam hogy tul sokat nem fog számítani a dolog. Majd vett is egy akkor 2-3 eves bmw-t es lass csodát, még az is rarepult, szo szerint udvarolt neki, aki addig kozonnyel allt felé. Aztán idovel azon kapta magát a fonokom hogy már ő az aki valogathat a nők között. Mára már gyereke is van egytől es osszehazasodtak, egyutt elnek stb.. Hogy boldogan e azt nem tudom mert nem tartjuk már a kapcsolatot.


5 evvel ezelott en is belefogtam egy vallalkozasba es kivancsi voltam, hogyha majd jol megy a szekér es veszek en is egy jo autot, vajon hasonlot tapasztalok e. Megjegyzem, ugy 25 eves korom ota nincsenek "csajozasi" gondjaim. Nem vagyok frusztralt es annyira csunya sem. Magamat olyan 5-6-ra rakom egy tizes skálán külsőre. 3 evvel ezelottig, nem hogy autom, de jogsim se vot. Viszont a vallalkozasom elott is jol fizeto allasom volt. Ennek ellenere ha probalkoztam egy 8-9-10-es nőnél, altalaban visszautasitast kaptam. Foleg ha kiderult hogy még jogsim se volt. Most éppen ott tartok, hogy van egy 11 eves autóm (chrysler 300C) amire lehet mondani hogy öreg de nagyon nem tunik annak, sőt... Míg meg nem vettem, en azt hittem hogy egy sokkal dragabb autorol van szo ha lattam az utcan egyet. Tettem rá bentley racsot is stb.. Ferfiak akik ismeri ezt az autot, tudjak mirol beszelek.

Az a kiabrandito, hogy nagyon tapadnak a nők azóta. Mivel szingli vagyok, termeszetesen elvezem a helyzetet, de a cel egy komoly kapcsolat lenne. Most feltehetnem a kerdest hogy honnan tudom hogy csak a penzem/autom miatt kellettem-e. Erre jogos lenne a valasz, hogy ne mondjam el hogy mim van.


Azt hangoztatjak a nők hogy a kulso annyira nem is számít, de a gyakorlat nem ezt mutatja..


A kérdésem, egy picit alnaivan: Letezik, hogy megtetszik nekem egy nő, aki nagyon az esetem es ő csak mondjuk az autom miatt all szoba velem, de később belém szeret? Mondhatni a "sajat csapdajaba esik"? Nem a kifejezett gold diggerrekre gondolok, hanem akiknek felcsillan a szeme egy szép autóra, mert ugy van vele hogy akkor ez az ember talán már letett valamit az asztalra.


Erdekelne mindkét nem véleménye.



2018. aug. 17. 08:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%

Mi a kérdés?


Mert hiába a kérdőjel, az, hogy rögtön meg is válaszolsz egy három szavas kérdést 10 oldal szómsnéssel nekem nem azt mutatja, hogy bármit is meg akarsz tudni.

2018. aug. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%
Nem, csak te vagy túl értéktelen ahhoz, hogy egy ép nő is felfigyeljen rád.
2018. aug. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%

Nézd, ezek baromi felszínes dolgok. És igen, 35 évesen rájöttél, vannak felszínes nők...

de mint az életben is, vannak komoly érdeklődésű ferfiak, úgy nők is.

Kérdés az, melyik táborba tartozol TE magad, és ily módon milyen nők érdeklődését tudod felkelteni...

:)

2018. aug. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

#1 A kérdés, hogy mennyire számít a nőknek a penz.


A szomenes azert volt hogy ne sarkitsam le az egeszet.

Ha csak ennyit irtam volna kerdesnek, akkor a valasz.

"Nem szamit a penz, belso szamit, azert legyen valamije blablabla".

2018. aug. 17. 08:21
 5/29 A kérdező kommentje:
#2 Nem tudom eldonteni hogy szandekosan provokalsz, vagy tenyleg ugy gondolod hogy aki ertekes ember, arra felfigyelnek a nők.
2018. aug. 17. 08:24
 6/29 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nagyban függhet a helyiségtől, környezettől, ahol laksz.

Pl. Az én környezetemben ezt többnyire nem tapasztalom.


Léteznek olyan nők is, akiket teljesen hidegen hagy a menő autó, de olyanok is, akik szemében “előnyös” vagy a jó autóddal, tehát rajátszik arra, hogy megtetszel neki, de más szempontok miatt is tetszel neki úgy emberileg.


Ezt nem tudhatjuk, meg kell ismerni egy adott nőt ahhoz, hogy kiderüljön a helyzet. Előítélettel nem mész sokra.

2018. aug. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
77%

#5 felfigyelnek az értékesebb* komoly* normális* nők. Nem úgy általánosságban.

Mi ebben a provokáció? Sok helyen köztudott, hogy hasonló hasonlót vonz, bár ez nem 100%-ban ilyen törvényszerű, de többnyire igaz.


Számomra már az is fura, hogy miért csodálkozik az, aki “külsőre 3-as”. Hogy kellene ezt elképzelni? Leginkább azokat tartom ennyire rondának, akik igénytelenek, nem figyelnek magukra.

Ha én is olyan ember lennék, aki nem figyel magára, elhanyagolom magam, akkor nem csodálkoznék a dolgon, hogy miért is kerül az ellenkező nem:)

2018. aug. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
47%
De miért csodálkozol ezen? Soha nem álltam le olyan pasival akinek nincs jogsija. 22 éves korom óta van, és nincs kedvem pasit furikázni mert 32 évesen jön rá hogy fel kéne zárkózni. De ott a lényeg, 3 éve nincs tartós kapcsolatod. Úgyhogy amiről beszélsz az alap.
2018. aug. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom, de respect a kocsi miatt. A laikusok tényleg nézhetik a 300C-t "brit" luxusautónak, legalábbis kívülről, de belül sajnos elég olcsó hatású. Ja, és gondolom CRD-motoros, azzal meg nem igazán jöhet át az amcsi életérzés...
2018. aug. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Nincs bennem előítélet es adok egy eselyt annak is, akirol tudom hogy valószínűleg az autó miatt all le velem, mert lehet hogy ezaltal jon ra hogy auto nelkul is jo lennék.


Mondok egy példát. Régen tarskeresoztem es megtetszett egy nő, de nagyon! Szamomra 10-es volt. Tökéletes arc/alak stb es elkepeszto kisugarzas. Ra is írtam, termeszetesen nem jott valasz. Hol erdekelte egy atlagos kulseju ferfi...

Rá 1 évre kiderult hogy egy ismerosomnek a nővére. Egy tarsasagba kerultunk es annyira egy hullamhosszon voltunk es olyan jo randink volt hogy azonnal egymasba szerettunk es 2 evig egyutt is voltunk.

Kiderult róla, hogy sem a kulso, sem a penz nem erdekli...

Tobbek kozt ezert is nincsenek eloiteleteim.

2018. aug. 17. 08:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!