Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek nektek mennyire jönnek be az izmosabb, kidobó alkatú férfiak?

Figyelt kérdés
Szóval ilyen nagydarab emberekre gondolok, nem úgy nagydarab hogy kövér hanem hogy izmosabb, széles vállakkal de mondjuk nincs kockás hasa hanem kis pocak is van. Általában a kidobók ilyenek. Szóval nektek mennyire jön be külsőre egy ilyen férfi?

2018. aug. 18. 22:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Csak úgy látványra nekem kb. mindegy :), nincs zsánerem, az embereken általában az tetszik, ha látszik rajta, hogy elégedett magával és van stílusa. Ismerek ilyen enni szerető, de sportos férfiből olyat is, aki tahó, felcsattanós és hiába gazdag piperkőc, inkább megijednék tőle, meg olyat is, aki nagyon udvarias, okos és az a gondoskodó, nyugodt családapa típus és ezért vonzó. Az ilyen alkatú férfiaknál jó dolog a védelmező/megmentő "funkció", de csak ha bizalom is van feléjük.
2019. jún. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
A csajok a vézna és hajlékony fiúkat szeretik, mert azok elférnek a kistáskában.
2021. márc. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Teljesen mind1...majd ha beszelgettem vele, el tudom dönteni, h tetszik e
2021. márc. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
8%
Semennyire.
2021. márc. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nekem bejön,pedig pici vagyok
2021. márc. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, a vékonyabbakat kedvelem. Igaz, van párom, régen vékony volt, de most sem izompacsirta meg kidobóember kinézetű, hála Istennek.
2021. márc. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!