Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony/sovány pasik! Veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony/sovány pasik! Veletek is rendszeresen előfordul, hogy az átlag feletti nők látványosan elfordítják a fejüket, amikor véletlenül rájuk pillantotok?

Figyelt kérdés
A minap jött velem szembe egy csinos érett huszonéves csaj (én 170 vagyok és vékony viszont helyes) és olyan látványosan elkapta a tekintetét (bámulva az üres falat), amikor véletlenül rápillantottam (azért, hogy sétálás közben ki tudjam kerülni nem pedig azért hogy stíröljem), hogy majdnem számon kértem ezt a flegmaságot. Nem vagyok üldözési mániás, de az a jelenet olyan bicskanyitogató volt, mint a 40-es években, amikor bizonyos etnikumokat zsigerből gyűlölt egy bizonyos hatalom. Alapból nem szokott foglalkoztatni a dolog, én se bámulok mindenkit az utcán, de ez már nem egyedi eset volt és nagyon rosszul esik, hogy a nők még rá is játszanak arra, hogy érezzem, senki vagyok a szemükben. A szimpla levegőnek nézést el tudom viselni, de amikor még egyet forgatnak a késen, ami már alapból a szívemben van, az mindennél rosszabb érzés. Hasonló adottságokkal rendelkező sorstársaktól kérdezném, hogy ti milyen gyakran tapasztaltok ilyen jeleneteket?

2018. aug. 24. 14:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
65%

én egy átlagos lány (most már nő) vagyok, de az ilyen típusú pasikat meg sem láttam, mint férfi. nem forgattam a fejemet sehova.


szerintem ezt az egészet beképzeled.

2018. aug. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
8%
És mit számít, hogy egy jelentéktelen féreg mit gondol rólad?
2018. aug. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
77%

"nem vagyok üldözési mániás"


De bizony, hogy az vagy, méghozzá nem is kicsit.


Én is el szoktam kapni a tekintetem, ha látom, hogy valaki rám néz, tök mindegy, hogy egy adonisz, vagy egy alacsony pasi, vagy egy nő az. Mert illetlenség vadidegeneket bámulni. Ők is lehet, hogy csak véletlenül néztek rám.


Ha meg nézett volna, azon lennél felháborodva, hogy "úristen, mit képzel ez magáról, hogy megbámul, biztos undorítónak meg nevetségesnek tart, azért bámult úgy"... :D


Nőj fel végre.


26N

2018. aug. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
#12: Mondjuk tényleg... Valóban igazad van.
2018. aug. 24. 16:30
 15/27 anonim ***** válasza:

Nem, bár sokan "max. haverként" tekintenek rám. (166cm).


De már mindegy, van menyasszonyom, egy 169 centis, kedves, okos nő :)


35ffi

2018. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
93%
Törpim, ha a 12-essel értesz egyet, nem a magasságod miatt fordulnak el, hanem a tömény gyűlölettől, ami az arcodon van.
2018. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
17%
Észrevettem ugyanezt én is 30 vagyok tehát nem mondhatom magam fiatalnak rengetegszer fordult elő velem. Mi van azokkal a helyzetekkel kérdezném én a lányokat amikor megy a króm öltönyös a8as miska azt nyálcsorgatva bámulod akkor semmi probléma. Az emberre meg véletlen sem lehet ránézni teljes mértékbe megértelek volt mikor sétáltam boltba stb és figyeltem a reakciókat az utcán eszméletlen hogy milyenek néha ne vedd magadra nem veled van gond. Ha lenéznek te nézd le jobban semmi mást nem tudsz tenni az ilyen emberek észre sem veszik azt amikor ők kapják a pofont az életbe akkor meg csodálkozás van. Nem fogom azt mondani hogy jön majd valaki aki észre vesz és minden ugy lessz ahogy te szeretnéd azt viszont igen hogy probáld meg másra terelni a figyelmed.
2018. aug. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
90%
170 cm nem olyan vészesen alacsony. Én 175 cm magas lány vagyok és a környezetem szerint nagyon szép, volt olyan baratom aki 168 magas volt és kicsit vékonyabb is nálam, és őt baromira nem érdekelte, fullon volt az önbizalma. Mellesleg a lányok/nők átlagosan 160 körül vannak szóval nem hiszem higy bárkinek is a magasságod lenne probléma
2018. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
87%

Most komolyan azt kéritek számon a nőkön, hogy a helyes pasikat megnézik, a rondákat meg nem? Érdekes, engem kövéren soha nem zavart, hogy a sovány lányokra csorog a nyáluk, engem meg észre sem vesznek még azok sem, akik a "szintezés" szerint egyformák velem. Mindig ez volt az élet rendje, a szép embereket megnézik, a csúnyákat nem veszik észre, vagy csúfolják, ahogy velem is tették. Mégsem kértem számon, hogy "nemá hát a formás lányt nézed, az én elhízott seggemet meg nem, há mi ez má".


Annyira nem tudom felfogni ezt a fajta önbizalomtúltengést, hogy kiköveteled magadnak a másik figyelmét, a másik viselkedését, tetszését.

2018. aug. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

#19: Látom te se tudsz szöveget értelmezni. Nem az zavar, hogy nem rajonganak körül és nem szemeznek velem úton útfélen, hanem még látványosan érzékeltetik is velem (elrántják a fejüket, undorítóan beszélnek velem), hogy egy senki vagyok. Engem nem zavar, ha levegőnek néznek, de az igen, amikor metakommunikációval, kommunikációval úgy viszonyulnak hozzám, mint valami náci háborús bűnöshöz vagy egy sorozatgyilkoshoz. Kell a fenének a h***e pi***k jó társasága. De azt elvárom, hogy kinézettől függetlenül minden ember civilizált módon viselkedjen velem. Ha hányingere van a látványomtól akkor arra a pár percre/pillanatra legalább fogja vissza magát, amíg elsétálok mellette, kifizetem a cipőmet az üzletben vagy aláírom a papírt az ügyintéző ablaknál. Capisci?


(A szöveged alapján amúgy nekem meg úgy tűnik, hogy beteges önostorozó jellemed van. Csodálkoznék ha lenne pasid. Főleg az érdekelne, hogy nézel ki. Privátban ha akarsz képet cserélhetünk magammal kezdve.)

2018. aug. 25. 16:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!