Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony/sovány pasik! Veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony/sovány pasik! Veletek is rendszeresen előfordul, hogy az átlag feletti nők látványosan elfordítják a fejüket, amikor véletlenül rájuk pillantotok?

Figyelt kérdés
A minap jött velem szembe egy csinos érett huszonéves csaj (én 170 vagyok és vékony viszont helyes) és olyan látványosan elkapta a tekintetét (bámulva az üres falat), amikor véletlenül rápillantottam (azért, hogy sétálás közben ki tudjam kerülni nem pedig azért hogy stíröljem), hogy majdnem számon kértem ezt a flegmaságot. Nem vagyok üldözési mániás, de az a jelenet olyan bicskanyitogató volt, mint a 40-es években, amikor bizonyos etnikumokat zsigerből gyűlölt egy bizonyos hatalom. Alapból nem szokott foglalkoztatni a dolog, én se bámulok mindenkit az utcán, de ez már nem egyedi eset volt és nagyon rosszul esik, hogy a nők még rá is játszanak arra, hogy érezzem, senki vagyok a szemükben. A szimpla levegőnek nézést el tudom viselni, de amikor még egyet forgatnak a késen, ami már alapból a szívemben van, az mindennél rosszabb érzés. Hasonló adottságokkal rendelkező sorstársaktól kérdezném, hogy ti milyen gyakran tapasztaltok ilyen jeleneteket?

2018. aug. 24. 14:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező, és te pl. nem nézel rondán vagy nem fordítod el a fejed, vagy nem beszélsz vele bunkón, ha nálad magasabb nőt látsz? Mert én meg ezt a (lehet) nem tudatos gyűlölködést vettem észre az alacsonyabb férfiak részéről. Minta tehetnék róla, hogy ekkorára nőttem.
2018. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
#21: Bizony nem! Sőt, inkább sajgó szívvel konstatálom - miközben elbűvöl a látványuk - hogy soha nem lehet ilyen szép magas párom. A kövérekkel szintúgy semleges vagyok és normális ember módjára viselkedem velük. Legyen akár egy 120 kilós eladó nő vagy egy 55 kilós, 168 magas, körtealkatú és formás keblű tinilány ugyanúgy próbálom kontrollálni az érzelmeimet és semleges maradni. Utóbbi szereplő esetében max egy kicsit izgatottabb vagyok, de előbbit semmiképpen nem nézem le és nem viselkedek vele úgy mint egy kutyával ellentétben a nőkkel.
2018. aug. 25. 18:02
 23/27 anonim ***** válasza:
Én 7 centivel magasabb vagyok nálad, szóval nem lennék népszerű :D Na mindegy, én elhiszem, hogy nem egy élmény neked se, de nyugtasson meg a tudat, hogy mást se néznek meg, csak más okból.
2018. aug. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Jobban teszed, ha tudatosan keresztül nézel a nőkön és akkor, ha elmész A-ból B-be szinte semmire sem fogsz emlékezni, csak a saját gondolataidra és arra, hogy odaértél. Xard. le őket nagy ívben, soha ne függj senkitől és semmitől. :) F
2018. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ez nem csak alacsony és sovány férfiakkal fordul elő. A magasságod és a testalkatod nem sokat nyom a latba. Az arcodat nézik inkább.
2018. aug. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
87%
Most írtad le, hogy kényszerítenéd, hogy nézzen. Ez nem egy semleges hozzáállás, ez mérhetetlen düh. Persze, hogy nem fintorogsz a ronda lányokra, nem ők kellenek.
2018. aug. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Egyszer volt hasonló velem, egy lány pár éve amikor meglátott a buszon, fintort vágott. Mint amikor elfintorodsz valami undorítón. Na ez nagyon rosszul esett akkor. De csak egy idegen volt, nem számít. Egyébiránt 178cm vagyok, annyira nem alacsony, szóval nem biztos, hogy a magasságoddal bármi gondjuk van.
2018. aug. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!