Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy értesssem meg a pasikkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értesssem meg a pasikkal hogy egy cseteléstől senki elott nem tudok hanyatt esni?

Figyelt kérdés

Tarskeris srácok


Egyik azt hiszi egy csetelestol fogok hanyatt esni elotte

Másik azzal akar meghoditani hogy fel akar jonni hozzám, amiben ugye nekem semmi kikapcsolodas nincs

A többi azt várja hogy 40 fokban csövezzek vele az utcán randi cimmel


Mind vagy lelkiserult vagy első találkozo után zaklat beteges folyamatos telefonálással vagy olyan nyomik hogy 30 évesen is anyukával el


Ha viszont közlöm mindezt hogy pl nem tetszik hogy egy fagyira sem akar meghivni de hozzám feljönni es ugye lássam én vendégül en udvaroljak neki, akkor annyira primitivek hogy benézik annak hogy en lennék anyagias.

Ezek tényleg azt várják hogy majd egy csetelestol vagy egy sétátol a karjukba vetem magam.



Hogy lesz igy barátom ha ez a réteg talál meg mindig? Plusz ugye akiknek van nője es mást keresnek mellette.



Hol lehet értelmes srácot találni


2018. aug. 12. 15:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég valaki azzal akart lenyűgözni, hogy ismeri Rubint Rékát. Nem jött be a dolog.
2018. aug. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
25%
Azok az értelmes srácok messze kerülnek, nem ok nélkül.
2018. aug. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
20%
Neked sehol. Ugyanis értelmes srác az közös dolgot akar, közös ismerkedéssel, nem azt hogy egy "hercegnőt", aki semmit nem csinál, neki meg kell hódítania...
2018. aug. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
81%
Maradjunk annyiban, hogy nem véletlenül vannak fent ezek a férfiak a társkeresőn.
2018. aug. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%

Ennek valószínűleg az az oka, hogy azzal, hogy mit NEM akarsz, sokkal inkább tisztában vagy, mint azzal, hogy mit AKARSZ.

Erre az a megoldás, hogy leírod egy függőleges vonallal középen elválasztott papírlap bal szélére, ami eddig baromira idegesített, vagy zavart a férfiakban, vagy amitől úgy általában véve falra mászol, majd tartasz egy pihenős szünetet, ami alatt mást csinálsz, végighallgatod a kedvenc számodat, vagy megnézed a kedvenc filmedet. Majd újra előveszed a papírt, és a jobb oldalra minden egyes bal oldalon lévő mondatnak felírod a jelentésbeli tökéletes ellentétét. Pl. nemtörődöm módon viselkedik - rendkívül figyelmes. Vagy: önző - önzetlen, jólelkű. És így tovább. Aztán levágod a bal oldalt, kidobod, és a megmaradt papíron lévő pozitív tulajdonságokra koncentrálsz, sőt, megpróbálod azokat elképzelni a való életben, egy hétköznapi szituációban megnyilvánulni.

2018. aug. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Az eddigi párkapcsolataim mindet az élet hozta. Pl stoppoltam és a srác aztán tűvé tette utánam az egész várost megszerezte nehezen a teloszámom, 300 km t is utazott miattam mire beleszeretettem fülig :)


Vagy volt akit tiltottak tőlem mert gyermekvárosi volt ő kiszökött miattam rengeteg kalamajkánk volt a sok bujkálással :)


Nem én agyok a hercegnő, de komolyan, mégis mi a franc fogjon meg abban, aki a tv mellől rámir mint idegen es azzal a nagy ötlettel áll elő hogy feljönne meg setaljunk?

2018. aug. 12. 16:14
 7/29 A kérdező kommentje:
Köszi 5.! Kipróbálom!
2018. aug. 12. 16:15
 8/29 anonim ***** válasza:
24%
En moziba hivnalak :) ott nincs meleg. Vagy valamelyik plazaba fagyizni :) de en mar tudom h nem akarsz a melegben lofralni. Szerintem tudasd ezt veluk is es az szerint fognak eljarni.
2018. aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
79%
Ó anyám moziba. Komolyan a leg elcsépeltebb és leg értelmetlenebb randihelyszín. Ültök egymás mellett mint a tök és lestek ki a fejetekből. Ettől valóban meg fogod ismerni a másikat :D Nyilván ilyen időbe vagy estefelé kell kimenni vagy fagyizni, beülni valami légkondis helyre. Egy szó mint száz nyilván értelmes embert találni alapból nehéz neten meg pláne, nem szabad hamar feladni :) 28/F
2018. aug. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
21%

Dehogynem vagy "hercegnő" az idézőjel nem véletlen, köze nincs egy igazi hercegnőhöz ;)


"hercegnő" = egy magától elszállt, önző HP, akinek az ismerkedés azt jelenti, hogy őt meghódítják, de ő semmit sem tesz. A párkapcsolat pedig azt, hogy őt kiszolgálják, és ha jól teszi ezt a férfi, akkor kap puncit, de ahogy hiányérzet van, vagy új igény, akkor sunaelvonás.


Igen, ti lepontozók is ilyenek vagytok :)

2018. aug. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!