Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tud senki "megtetsze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud senki "megtetszeni" a korosztályból, csak az idősebbekről kialakított ideálképek? 21/l

Figyelt kérdés

Ha az egyetemen más diákok, szaktársak kezdeményeznek vagy csak bárban, rendezvényen ismerkedek meg egy korombélivel vagy rövid idő alatt eldöntöm, hogy ebből semmi sem lesz.

Eddig egyszer randiztam valakivel egynél többször, de vele is inkább csak azért, mert külsőre tetszett meg buliban és kellett pár alkalom mire megismertem, és rájöttem hogy mégsem passzolunk( nagy miről beszélgetni sem tudtunk).


Ellenben idősebbek, tanárok gyakran "megtetszenek". (Ez esetben sem túl sok 2-3 személy, akik olyan érdekesebb személyiségek)

Velük jól el tudok beszélgetni, mindenről tudnak mesélni valami érdekeset, fel tudok nézni rájuk úgymond.

Az a tipikus "ha 10-15 évvel fiatalabb lenne, még talán tetszene is" kategória.


A fiatalabb korosztályban tényleg nincsnek ilyen típusú emberek? Széles érdeklődési körrel rendelkező, művelt "finom modorú úriemberek" :D


Nyilván ezeket az embereket, nem ismerem meg annyira, hogy lássam az esetleges hibáikat, így csak az idealizált képet látom...

De a saját korosztályoban nem igazán találkoztam még ilyennel.


2018. aug. 12. 21:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2%
21 éves taknyosoktól ne várj túl mély, nagy intellektust, intelligenciát. Tisztelet a kivételeknek! 30 körül nézelődj, nyilván te is komolyabb vagy a korodnál.
2018. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%

#1 ?XD

Ki vagy te egyébként?

:D

Taknyos vagyok persze, de 21éves koromra többet keresek önálló erőből mint te hátralévő életedben fogsz kreatív munkával. Duplajegyű IQval nem kéne beszélned, főleg ha semmi értelmeset nem tudsz mondani az üres általánosításaidon kívül.

De azért érzed a szükségességét, hogy leírd, hogy minden 21éves taknyos és éretlen. Nem tehetünk róla, hogy komplexusaid voltak ugyanennyi idősen. Nem mindenki olyan el.szott mint te :)

2018. aug. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Elfelejtettem beleírni, hogy hiába válaszolsz azzal, hogy "tisztelet a kivételnek"-et odaírtad. Belső ellentét van a három mondatodban.


Egyébként bocsi, hogy nem tettem semmi értelmeset hozzá a kérdésedhez, de nem sickening ilyen hülyeségeket olvasni és nem bírok elmenni mellettük.

2018. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
3%
#2: pont ezért vagy taknyos, mert ilyen csicskaságokat írtál. Mellesleg van pénzem, nem is kevés te f.aszkalap.
2018. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%

Ottvannak, de valahogy nem veszed észre őket.


Személyiség nagyon jó szó. Ez olyan dolog, ami nem 40 felett jön elő. Pici kor óta meghatározó tud lenni. Tehát még a nálad fiatalabbak között is vannak olyanok, akiket keresel. Csak kevesen, és általában nem a nyitott csacsogós emberek azok, akik el tudnak mélyülni egy-rgy témában, hanem az introvertáltak. Nekik viszont kelleni fog a bizalom is, nem megy minden egycsapásra 🙂

2018. aug. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
:D mégis valamiért vulgáris szavakkal próbálod bizonyítani az igazad. Mi csicskaság ebben? Egydimenziós a látásmódod és nem elég, hogy ilyen egyszerű vagy még terjeszted is a hülyeségeid.
2018. aug. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

nem lenne magas mérce überelni egy tanárt..az úriemberség sem téma..viszont most nem kell senki


25f

2018. aug. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%
Kicsi a farkad cimbora, hogy így korteskedsz magad mellett? Nyomirék.
2018. aug. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

[link]

#1 :^)

2018. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Így elnézve az egyes és kettes válaszolot már mindent értünk leányom.
2018. aug. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!