Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek jó ötlet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet, ha átlag alatti pasiként "meghúzom" magam és inkább nem teszem ki az önbecsülésemet veszélynek?

Figyelt kérdés
Alacsony, sovány, csúnya, raccsolós és nem éppen karakán személyiség vagyok. Igazi buliban sosem voltam, mert nem akartam kitenni magamat a csalódásoknak. Koncerteken és romkocsmákban is a csajok túlnyomó többsége legalább akkora mint én, képzelhetem, hogy egy hímekkel teli helyen milyen esélyeim lenne a húspiacon. Nem vágyom rá, hogy lekoptassanak a csajok a magasságom, beszédem, férfiasságom miatt, mert alapból sérülékeny lelkű vagyok és hónapokat tudok rágódni azon, ha valaki egy negatív jelzőt mond rám. Húszas éveim közepén járok és úgy döntöttem most már végleg nem fog érdekelni a társkeresés, lesz ami lesz, de magamból nem fogok hülyét csinálni. Szerintetek ez mennyire jó ötlet? Van itt köztetek hasonló gondolkodású ember?

2018. aug. 25. 20:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%

A te életed, azt csinálsz, amit akarsz.

Szerintem szüleid szégyene vagy. Sok a rinya és túl kevés a tenni és változni akarás.

Mi a francot tet

2018. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
folyt: Mi a francot tettél eddig, hogy jobb legyen az életed?
2018. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Öööö... a raccsolás az valami hangképző szervi gikszer következménye, kérdező?
2018. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%

Kérj meg egy jobb lelkű nőismerősödet, hogy kupáljon ki,segitsen felfrissiteni a ruhatárad+ fodrász, kozmetika, pedikür, öltözködés stb.

Szoktak segiteni szívesen egyébként a srácoknak ismeretségi körben..


Utána kezdj ismerkedni. Nem lesz gond szerintem. Mert mindenkinek van párja:) és ha a szíved rendben van, és önzetlen vagy nem lesz problémád. Csak figyelj rá, hogy ne tudjanak kihasználni.


Ne légy kis hitű:)

2018. aug. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
56%
Kérdezte Napóleon, majd felkapta a marsallbotot, elfoglalta Bécset, lemondatta a császárt és jól megd**ta a lányát.
2018. aug. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

#2: Testedzés, személyiségfejlesztés, logopédia, fogszabályzás (3 alkalommal és így sem tökéletes) öltözködés és még sorolhatnám. És sajnos egyik sem vezetett sikerre. De tök jó, hogy egyből megbélyegzel.

#3: [link]

Google első találat.

2018. aug. 25. 20:33
 7/25 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tekints ennyire negatívan magadra. Nyilván vannak adottságok, de abból próbáld meg kihozni a maximumot, pl stílusos öltözködés, ilyenek.

A kivonulás a húspiacról szerintem viszont nem rossz ötlet, sajnos nem könnyű ismerkedni, és a legtöbb módszerhez aránytalanul több időt meg energiát kell belefektetni, ahhoz képest, amekkora a megtérülés. Úgyhogy ezt én is tudom ajánlani, hogy inkább a saját dolgaiddal foglalkozz pl. hobbik, munka, amiket szeretsz csinálni, ha vannak haverok velük menj szórakozni stb.

2018. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%

" De tök jó, hogy egyből megbélyegzel."


Figy, az egész leírt szöveged csak rinyából és önsajnáltatásból áll. Ez alapján nem érdemelsz mást.


Testedzés? Akkor hogy lehetsz sovány?

Személyiségfejlesztés? Akkor hogy lehetsz ennyire pesszimista és negatív?

stb..

Ha most ilyen vagy, akkor elképzelni se merem, hogy milyen voltál ezelőtt. :O


Valamit nagyon sz.rul csinálsz, különben pozitív eredménye lenne mindenek.

2018. aug. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Én akárhogy néznék ki, nem érezném úgy, hogy emiatt "meg kéne húznom magam", képes vagyok kezelni a párkapcsolataimat, ami azt jelenti, hogy ha netán észrevenném, hogy bárki veszélyezteti az önbecsülésem a kapcsolatban, akkor tudom, hogy itt az ideje ejteni.


Ismerkedésnél is: lehet ismerkedni anélkül, hogy nyomulnál.


Lehet, hogy lemondanék a nyomulásról meg a nyílt flörtölésről, helyette tapintatosan ismerkednék, aztán ha alakul valakivel valami, akkor alakul.


Felőlem azt csinálsz, amit akarsz, nem áll szándékomban beleszólni, csak elmondtam a véleményem.

2018. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
15%
Sok nagy pofaju egyszer lenne a helyedbe, rína első nap, de itt adják a keményet. Amúgy menj el orvoshoz kérdező, hátha tudnak valamit segíteni, a tesztoszteron szinted az biztos hogy a 0-n lehet.
2018. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!