Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek jó ötlet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet, ha átlag alatti pasiként "meghúzom" magam és inkább nem teszem ki az önbecsülésemet veszélynek?

Figyelt kérdés
Alacsony, sovány, csúnya, raccsolós és nem éppen karakán személyiség vagyok. Igazi buliban sosem voltam, mert nem akartam kitenni magamat a csalódásoknak. Koncerteken és romkocsmákban is a csajok túlnyomó többsége legalább akkora mint én, képzelhetem, hogy egy hímekkel teli helyen milyen esélyeim lenne a húspiacon. Nem vágyom rá, hogy lekoptassanak a csajok a magasságom, beszédem, férfiasságom miatt, mert alapból sérülékeny lelkű vagyok és hónapokat tudok rágódni azon, ha valaki egy negatív jelzőt mond rám. Húszas éveim közepén járok és úgy döntöttem most már végleg nem fog érdekelni a társkeresés, lesz ami lesz, de magamból nem fogok hülyét csinálni. Szerintetek ez mennyire jó ötlet? Van itt köztetek hasonló gondolkodású ember?

2018. aug. 25. 20:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Szemétkosárba még dobálhatsz, az akacsonyabban van. :D
2018. aug. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Hogy is várhatnék segítséget és empátiát, miközben pont a hozzád hasonló emberektől hemzseg ez az oldal és maga a világ is. Légy büszke magadra. X évtized múlva úgy is ott végzed ahol én.
2018. aug. 26. 13:03
 23/25 anonim ***** válasza:

21-es vagyok:

Figyi, én 175 magas vagyok, izmos, helyesnek mondanak, tisztán beszélek, de túl fiatalos a fizimiskám és vagy 15 évvel idősebb vagyok nálad. Mindent összevetve nem vagyok sokkal előrébb a nők terén, mint ahol te állsz. Szóval vigasztaljon a tudat, hogy jobb adottságokkal rendelkező fickóknak sem egyszerű. Én megtanultam lexarni az egészet, neked is ezt javaslom. Éld az életedet nők nélkül, tudatosan zárd ki őket, majd egy idő után nem is fogsz rájuk gondolni. :)

2018. aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem csoda, ha senki sem akar veled lenni, hisz nemcsak sötét vagy, de h..lye is.

Kiemelsz egy adott szövegkörnyezetből egy mondatot, és odaírsz egy olyan példát amitől már teljesen más értelmet kap.

Én egy olyan példát írtam, ami bizonyítja, hogy az ember küzd valamiért. Te pedig olyan, amiért NEM KELL tenni semmit. A kettő merőben ellentéte egymásnak.


És mi van, ha nem lehettél kosaras? Lehettél volna F1-es pilóta, jógaoktató, tesi tanár..stb. Annyi lehetősége van az embernek.

De te még mindig a múltban ért csalódáson rágódsz, és nem tudod magad túl tenni rajta.

Menj egy pszichológushoz, aki rendbe tesz téged agyilag.


A genetika ellen nem tudunk mit tenni. El kell azt fogadni.


Ahhoz, hogy egy ember sikeres legyen, azért meg kell dolgozni. És itt most nem arról van szó, hogy valakit csak úgy betesznek valahova.


Még nagyon sokat fogsz szenvedni, ha nem fogsz túl lépni a kapott pofonokon és csalódásokon.


És még te nevezed magad küzdőnek? :D Vicc, komolyan.


Tudod te egyáltalán, hogy ki a küzdő? Hát te nem.


De sebaj, legalább nem szaporodsz, így nem lesz egy következő selejt ebben az országban.

2018. aug. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Milyen segítséget szeretnél?
2018. aug. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!