Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek jó ötlet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet, ha átlag alatti pasiként "meghúzom" magam és inkább nem teszem ki az önbecsülésemet veszélynek?

Figyelt kérdés
Alacsony, sovány, csúnya, raccsolós és nem éppen karakán személyiség vagyok. Igazi buliban sosem voltam, mert nem akartam kitenni magamat a csalódásoknak. Koncerteken és romkocsmákban is a csajok túlnyomó többsége legalább akkora mint én, képzelhetem, hogy egy hímekkel teli helyen milyen esélyeim lenne a húspiacon. Nem vágyom rá, hogy lekoptassanak a csajok a magasságom, beszédem, férfiasságom miatt, mert alapból sérülékeny lelkű vagyok és hónapokat tudok rágódni azon, ha valaki egy negatív jelzőt mond rám. Húszas éveim közepén járok és úgy döntöttem most már végleg nem fog érdekelni a társkeresés, lesz ami lesz, de magamból nem fogok hülyét csinálni. Szerintetek ez mennyire jó ötlet? Van itt köztetek hasonló gondolkodású ember?

2018. aug. 25. 20:07
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
#10: Pontosan így van! Nyert helyzetből könnyű osztani az észt. Ebből is látszik, hogy milyen erős személyiségem van, hiszen ők századannyi nehézséggel is már rég végeztek volna magukkal. Óriási harcos vagyok, hogy vállalom a szenvedést ilyen hendikepekkel is! Egyedül az vigasztal - mégha nem is nagy elégtétel - hogy x évtized múlva úgyis ugyanott fogják végezni, mint ahol én.
2018. aug. 25. 21:37
 12/25 anonim ***** válasza:
76%

Erős személyiség? A másoknak rosszat kívánással? Nagy harcos? Az önbecsülés féltésével?

Ugye, csak röhögőkórust akartál toborozni?

2018. aug. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
#12: Nem! Azért mert minden szerencsétlen tulajdonságom ellenére vagy bennem életösztön. A 10-es kommentelőhöz hasonlóan én is kíváncsi lennék, hogy az a sok +180-as, nagyfarkú szépfiú vajon hány napig bírná lelkileg/testileg azt az állapotot, amiben én már 25 éve élek. Biztos vagyok benne, hogy max egy hét és mindnek elborulna az agya a kínszenvedéstől és sírva könyörögne, hogy visszatérhessen az eredeti testébe.
2018. aug. 25. 21:52
 14/25 anonim ***** válasza:
68%
Erkölcsileg egy dekával nem vagy különb (urambocsá' nemesebb) náluk, azt ugye tudod?
2018. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Amikor én ennyi mindenen keresztülmentem már, akkor eszembe sem jutott nyavajogni. Tele voltam önbizalommal. Nem a csajok miatt, hanem mert ki tudtam teljesedni a hobbimban, meg tudtam becsülni a munkámat, nem veszekedtem a családommal, jól alakítottam a társasági életemet, tanulni is kezdtem, lett jövőképem, elérendő céljaim, vágyaim. Magam miatt, amit elértem magamért... 😊


Persze ez a határozottság, egy közepes-jó kommunikációval párosulva szimpatikus volt mások szemében. Lettek is lányok, akiknek tetszettem. Pedig már egyáltalán nem számítottam ilyenre, csak jól akartam érezni magam a bőrömben. Tényleg akkor jön, amikor nem számítasz rá, de amúgy minden körülményed adott, és nyitott vagy mindenre.

Csak az önbizalom számít, és hogy megfelelően tudd azt kommunikálni. Én így látom.



Azóta párkapcsolatban vagyok (3 éve). Ami amúgy nem tetszik annyira. Szívesebben lennék szingli, könnyebb fejlődni 😃


Szóval nem tudom.. tökjó dolgokat soroltál fel, amikben fejlődtél. Az önbizalmaddal miért nem sikerült kezdened semmit? Vagy hogyan lehetnél szerinted önbizalommal teli?


26f

2018. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
51%
Ne erőltesd, ha nem megy. Én is a munkámnak és a hobbijaimnak élek. Sokkal jobban örülnék most egy nagyobb pénznyereménynek, mint egy senkiházi nőnek. :D F
2018. aug. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
88%

#12


Te olyan sötét vagy, mint az éjszaka. Küzdő vagy? A rinyálásban? Ember..aki küzd, az nem rinyál, hanem ha padlót fog akkor feláll és megy tovább addig, míg eléri a célját. SOHA NEM ADJA FEL!!!!

Nézd meg a Békés harcos útja vagy Rocky filmeket és tanulj.

De a youtube\on rákereshetsz arra, hogy Motiváció Minden Reggel.


Te nem vagy követendő példa. És akiket meg leszólsz, csak irigységből teszed. Ők se születtek olyannak, hanem megdolgoztak érte.

Szerinted egy most testépítő már baba korában is izmokkal született? Nem. Megdolgozott érte és küzdött. Nem adta fel.



De te inkább szüleid szégyene vagy.

2018. aug. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

# 11 És még te mondod, hogy téged "megbélyegeznek" itt?:)


Azt mégis honnan a fenéből tudod, hogy mindenki akkora nyert helyzetben van itt?:)


Pl. Én nem mondanám magamról, hogy nyert helyzetben vagyok, de mégis kitartok nem panaszkodom, nem állok pesszimistán a dologhoz.

2018. aug. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

" A 10-es kommentelőhöz hasonlóan én is kíváncsi lennék, hogy az a sok +180-as, nagyfarkú szépfiú "



Most komolyan azt gondolod, hogy itt mindenki +180-as nagy farkú szépfiú, aki kommentál:))))? Na ne nevettess.


Ha akkora önfejlődésen mentél keresztül, akkor miért áll az itteni önleírásod csupa negatívumokból?


Valami nem stimmel. Engem akárhányan lekoptatnának, attól még nagyjából pozitívan látom magam, a hibáim ellenére vannak jó tulajdonságaim is:)

2018. aug. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

#17: "Ők se születtek olyannak, hanem megdolgoztak érte."


Ja persze, nyilván Palvin Barbi, Giggi Hadid meg a többi is megküzdött hogy egy +170 magas, 90-60-90-es nagymellű teste legyen. Meg Rocco Siffredi is csak a rengeteg tanulása/önfejlesztése miatt lett híres és gazdag, nem pedig amiatt, hogy egy k***a nagy lőcs került a 185 centis testére megspékelve egy vonzó karakteres arccal. Én világéletemben kosarasnak készültem, nagyon tehetséges játékos voltam, egészen addig amíg nem javasolták, hogy inkább hagyjam abba, mert később nem fogok magasra nőni a szüleim genetikáját örökölve. Hatalmas érvágás volt ez az életemben. Szóval légyszi engem ne hitegess az ilyen bullshit szövegekkel.

2018. aug. 26. 11:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!