Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van h nem érzem h szeret? Milyen egy szerelmes férfi?

Figyelt kérdés
A barátom...szóval egy ideje vmi úgy megváltozott. Vele igazából semmi, inkább velem. Azt mondja szeret, próbál a kedvembe járni és megnevettetni stb. Próbál romantikus lenni. És én szeretem, de rajta viszont azt érzem h messze van tőlem. Nem tudom jól leírni hogy gondolom. A haverjaival baromi jól elvan, de velem meg nem érzi magát jól. Vagyis de, csak nem úgy. Illetve engem vhogy nagyon máshogy kezel. Elszeparál, egy kis szegmens az enyém. Nem akarom kisajátítsni, nincs szó ilyesmiről. Csak az h érzelmileg közelebb áll hozzájuk, hiába gebedek meg. Persze ő ezekkel nem ért egyet, de én nagyon magányosnak érzem magam. Mi a fene van akkor? Vagy mi ez egyáltalán? És gyakran a kedveskedéseitől is totál begurulok mert annyira nem szívből jövőnek érzem.

2018. aug. 27. 17:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én amikor igazán szerelmes voltam, gyakran (pár naponta) vele álmodtam, ébren pedig folyton rá gondoltam. Alig vártam, hogy beszélhessünk, ha volt 10 szabad percem, egyből írtam neki. Apró ajándékokat vettem, vagy kézzel készített dolgokat, reggelit ha tudtam, hogy még nem evett.Sosem felejtettem el a szülinapját. Mindig azt akartam, hogy meséljen. Élvezettel hallgattam a legapróbb történéseket is az életében, komolyan érdekelt hogy milyen napja volt. Szerintem pont, hogy nagyon "akaszkodó" voltam és ez sok volt neki. Megszakított velem minden kapcsolatot. Ennek már több éve, én viszont azóta is képtelen vagyok mások felé közeledni, vagy újra megnyílni.(31/F)
2018. aug. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Arra a kérdésre még mindig nem válaszoltál, hogy szeretkezéskor hogyan viselkedik? Az mindent elárul.
2018. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

A szex az jó lenne, de igazából hogy írjam le...nos ott is én vagyok az aki sokkal inkább odateszi magát. Aminek örül az engem is begerjeszt. Hogy ő mit csinál velem? Nos nem sok mindent. Régebben játszott a cickómmal, volt rendes előjáték most gyakorlatilag semmi.

Nem hiszem h szeret. Vhogy nem koncentrál. Az a baj h az elején is kicsit olyan érzelmi analfabétának gondoltam de aztán tett sok mindent ami meggyőzött.

Most pl egyedül vagyok és támogatásra lenne szükségem. Annyit mondott h mindig megyek a fejem után és nem hallgatok rá. Amúgy délutánonként a haverjaival vihorászik és engem olyan gyorsan ráz le telefonon h csak na. Én várom h beszéljünk, kíváncsi vagyok h mi van vele stb. Persze ő is kérdezget, de tényleg nem koncentrál. Tervezget szépen (a durva az h velem közösen?!) Nem érzem miért...vagy hova. Ő nem látja h itt rohadt nagy gond van. És most ezzel nagyon megbántott amit mostanában csinált. Mert most tényleg támogatásra lett volna szükségem, csak h felhívjon, kedves legyen, stb. De persze egyedül hagyott. És hiába mondom h itt gond van, ő igazából azzal se ér rá foglalkozni. Kap még vGy 2 hetet. Aztán szia. Egyedül is jobb lenni ennél minden jobb. És mindig úgy fáj, mert én úgy szerettem.

2018. aug. 29. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!