Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írnak rám apukák? 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írnak rám apukák? 16 éves vagyok.

Figyelt kérdés
Ha buliba megyek akkor is az idősebb korosztály jön oda hozzám ismerkedni, aki esetleg az apám is lehetne. Miért van ez? Van amikor facebookon is rám írnak apukák, hogy milyen csinos vagyok. Pedig nem is beszélek velük, nem sminkelek, nem rakok ki magamutogató képeket, nincsenek nagy melleim, szóval nem vagyok egy mai kis tudjátok milyen lány... és mégis.. bár mondták h idősebbnek néznek de max 18-20 volt aminek néztek és 16 vagyok(lány). A korabeli srácok rám se néznek... oké én is az idősebbekre bukom, de nem 30-40-esekre. nekem max 10 év férne bele... Valaki tud mondani valami okosat erre, hogy mirt van ez?
2018. aug. 27. 23:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Nem rosszból mondom, hisz nemis ismerlek, de általában a csúnyácskább lányokra mennek az ilyen idősebb fazonok. Volt egy dagi, tényleg csúnya osztálytársam gimiben és mindig ilyen 30+ pasijai voltak.
2018. aug. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem mondanám csúnyácskának magam, jó alakom van, nem vagyok duci, és azok a pasik is mondták, hogy szép vagyok... nem sok mindent mernek csinálni, mert tudják hogy fiatal vagyok, de azért bepróbálkoznak
2018. aug. 28. 00:03
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
A húsod" kellene nekik.
2018. aug. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Azért édeske mert a te korosztályodból nagyon sok könnyűvérű lotyó van aki az apuka korú pasikkal dug. Nem tudom ez most mért trendi, nem kérdezd.

Ezek közül - akik már unják a negyvenes puncit odahaza - elég ha egynek összejön egy csitrivel, a többi máris vérszemet kap. Próba szerencse alapon irogatnak, lövöldöznek vaktában, előbb-utóbb valakit úgyis eltalál és meg lesz lőve.

Nagyon sajnálom ezt a korosztályt mert a többségük rendes, normális gondolkodású, és az ilyen lotyók miatt egy kalap alá vesznek titeket. 49/F

2018. aug. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) nem is nagyon foglalkoztam velük,persze aki rám írt azt ismertem azért válaszoltam. Engem is az lepett meg hogy nem vagyok könnyű vérű és még is rám írnak meg megtalálják.
2018. aug. 28. 01:32
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Mert nincs önkritikájuk. Azt hiszik, hogy minden nőnek kellenek a ráncos golyóik, mert látják, hogy hát a Vajna is öreg, mégis fiatal nője van. Addig már nem jutnak el agyilag, hogy rájöjjenek, hogy csak pénz miatt.
2018. aug. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%
Talan nem kéne buliznod, nem gondolod?!
2018. aug. 28. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

"azok a pasik is mondták, hogy szép vagyok"


mégis mit kéne mondaniuk? hogy ronda vagy?:D


egy kis szexért a csillagos eget is lehazudják.

2018. aug. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18%
Mert valószínű kinézel vagy 30-nak.
2018. aug. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindig is így ment, csak amikor én voltam tini, akkor nem a neten próbálkoztak.

Tuti ellenszere a dolognak, ha gyorsan rávilágítasz, hogy nem vagytok egy korosztaly.

"Csókolom, a Timi apukájának tetszik lenni?" Neten és élőben is azonnal leszereled. Innen már egyértelmű, hogy neked ő bácsi, nem férfi.

Akkor is hatásos, ha 30 körüli. "Jajj, bocsánat, ne tessék haragudni, csak idősebbnek gondoltam..."

Kész, itt vége is mindennek.

2018. aug. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!