Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írnak rám apukák? 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írnak rám apukák? 16 éves vagyok.

Figyelt kérdés
Ha buliba megyek akkor is az idősebb korosztály jön oda hozzám ismerkedni, aki esetleg az apám is lehetne. Miért van ez? Van amikor facebookon is rám írnak apukák, hogy milyen csinos vagyok. Pedig nem is beszélek velük, nem sminkelek, nem rakok ki magamutogató képeket, nincsenek nagy melleim, szóval nem vagyok egy mai kis tudjátok milyen lány... és mégis.. bár mondták h idősebbnek néznek de max 18-20 volt aminek néztek és 16 vagyok(lány). A korabeli srácok rám se néznek... oké én is az idősebbekre bukom, de nem 30-40-esekre. nekem max 10 év férne bele... Valaki tud mondani valami okosat erre, hogy mirt van ez?
2018. aug. 27. 23:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

36 vagyok, es engem is folyamatosan betalalnak az 55-70 eves koru fazonok a tarskereson. Valaszom: ":D" Nemelyik meg penzt vagy lakhatast is iger cserebe... A varosban is szoktam latni egy fazont, aki mindig kejesen ram koszon es vegig mer. En meg persze sunnyogok szegyenemben, pedig mar tobbszor gondoltam, h osszeszedem a batorsagomat, es megmondom, h "ha meg egyszer..." de aztan vegiggondolom, h ugyis azzal vedekezne, hogy "de mit csinaltam?", es tenyleg... Csak koszont es nezett. Az ilyenre a magyarazat: vagy nincs otthon punci, vagy reg elvaltak, 5-10-15 eve, es azt hiszik, az iszap golyoik kellenek meg valakinek.

Nemi vigasztalast az adott nekem, hogy latom, ez ilyen altalanos tendencia, es nem csak baratnoim koreben, hanem nemzetkozi szinten is. :(

2018. aug. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Az előző válaszolóknak: Úgy gondolom nem bűn 16 évesen buliba járni jelentsen ez évente 2 bulit. Nem nézek ki 30-nak, nem vagy egy olyan túlkoros mint aminek beállítotok. Azok akik oda jöttek a buliba tudták, hogy fiatal vagyok, hisz mondták is meg próbálták betippelni, mint mondtam 18-20 nak-gondoltak. És nem kell a másikban egyből a rosszat látni, de igen tudom.. én voltam a hibás, hogy kiírtam a kérdést.. ezen az oldalon ez is hiba
2018. aug. 28. 12:18
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is ezt tapasztalom.Ok,hogy harmincasként már nem vagyok hamvas,de urambocsá nekem egy nálam 20-30 évvel idősebb pasi ugyanúgy bácsi...De amikor én voltam tizen-huszon éves akkor is ez ment.Nyomultak a 30-40-50(!) es pasasok.Aztán a huszas éveim vége felé már a 30-40-es korosztály lekopott maradt az 50+...
2018. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat is! :)
2018. aug. 28. 12:29
 15/16 anonim ***** válasza:
Mert friss és szűk a puncid... semmi más oka nincs, szeretik a szűzlányokat dugni.
2018. aug. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért lett törölve az a komment, amiben egy 76%-os válaszoló leírta, hogy egyre jobban terjednek azok az emberek, akiket határeset pedofilnak lehet nevezni, hiszen igazat írt. Van ennek tudományos leírása is.


„Az efebofília szexuális irányultság, az ilyen orientációjú személyeket efebofileknek, magyarul leginkább „ifjúszeretőknek” nevezzük. Azt a szexuális magatartást jelenti, mikor valaki tartósan és erősen 15-19 évesekhez vonzódik, ő maga azonban jóval idősebb ezeknél, korban nem hozzájuk illő. Az efebofil vágyak kielégítése sok országban részben illegális, néhányban legális: a leggyakoribb beleegyezési korhatár 16 év, a 2. leggyakoribb 14 év.”


„Az efebofília a serdülők iránti vonzódást jelenti, ami jogi értelemben nem illegális, hisz 14 éves kor felett már beleegyezéssel bárki létesíthet szexuális kapcsolatot, ám ez nem jelenti azt, hogy az illető érzelmileg is készen áll erre, ráadásul az is megeshet, hogy a fiatal környezete (barátok, szülők, társadalom, stb.) ezt erkölcsileg elítélik. Fel kell tennie magának a kérdést, hogy Ön a serdülő korosztályt is (!) vonzónak tartja vagy kizárólag (!) a serdülőket tartja vonzónak! Vonzalom tárgya sok minden lehet. Alapvetően evolúciós okai vannak annak, hogy a szexuálisan érett, de érzelmileg még általában éretlen serdülőket felnőttek is vonzónak ítélhetnek meg. Ennek ellenére egy stabil önértékelésű, önbizalmú felnőtt mégis korban közelebb állókkal, hasonlóan érett és szervezett személyiségekkel létesít párkapcsolatot. Nehézségek abból fakadhatnak, ha kizárólag a pubertás korban lévő fiatalokat tartja vonzónak, hisz nem maradnak serdülők örökké. Idővel ők is felnőnek. Ha úgy érzi, hogy nem tud vonzódni kortársaihoz, amennyiben azok nem viselik magukon a tipikus "kamasz" jegyeket, akkor kétséges lehet, hogy el tud-e köteleződni egy hosszú távú kapcsolatban, ami a fokozódó elmagányosodás veszélyével fenyegethet. Ha érzései megnehezítik a kölcsönösen kielégítő, érett kapcsolatok kialakítását, javasolt lehet pszichoterápiát nyújtó szakember felkeresése.”

2018. aug. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!