Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kapjam meg a szerelmem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kapjam meg a szerelmem?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, és van egy csaj aki 19, ráadásul egyik legjobb haverom nővére.

Szerelmes vagyok belé, együtt töltöttünk egy közös hétvégét pár baráttal és nagyon megtetszett a csaj.

Beszélgettem vele Facebookon, de alapból visszahúzódó, szűkszavú, még nálam is jobban pedig én tényleg szűkszavú vagyok, 1-2 szavas válaszokat ír.

Szerintem összejöhet, neki még sosem volt barátja, nekem még sosem volt barátnőm.

2 napig beszélgettem vele, most 3. napot kihagyom, hogy ne érezze azt hogy rátapadtam.

Hogyan tovább?

Nagyon bejön és tetszik.

Köszi!


2018. aug. 28. 06:18
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Mivel nem nyeremény vagy ajándéktárgy, így nem tudod megkapni.
2018. aug. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hány éves a legjobb haverod, ha a nővére is 6 évvel fiatalabb nálad?
2018. aug. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
#2 kevesebb mint 19.
2018. aug. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Puhatold ki a legjobb haverod, hogy mit szól hozzád a nővére.
2018. aug. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, hogy elmehetnétek valahová együtt. Szereti-e a filmeket pl.
2018. aug. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Haver tudna segíteni 🙂
2018. aug. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Haver 16 éves, nővére 19.

De neki nem merek ilyesmiről beszélni.

Élőben én is teljesen más vagyok, nem vagyok olyan közvetlen és félek, hogy elszúrnám.

Meg eleve furcsa lenne randira hívni, sosem hívtam még senki randira.

2018. aug. 28. 09:23
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Szerinted amikor valaki először hív valakit randira, akkor már előtte is elhívott valakit randira?
2018. aug. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, én sem, elsőre nehéz, de így írásban szerintem sokkal könnyebb, sokkal bátrabb az ember. Vedd lazán, úgy, mintha ismerkedni szeretnél, vagy barátkozni, nem kell halál komolyan venni. Kérdezd meg, melyik a kedvenc filmje, majd írd meg, hogy elmehetnétek majd moziba. De ez csak egy ötlet egy másik lúzertől.
2018. aug. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen introvertált, szégyenlős lányokkal pedig még könnyebb, ne szalaszd el a lehetőséget.
2018. aug. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!