Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek jobb a helyzete a 2 lány közül?

Figyelt kérdés

1. Szép, csinos érintetlen lány, aki örül az adottságának, ugyanakkor szomorú, már-már ingerül amiért még sosem volt kapcsolata, és az egész életében szerencsétlen lesz párkapcsolatok terén.


2. Csúny, kövér lány, kapcsolattal.



2018. aug. 31. 20:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik szomorú, a másik boldog, méghozzá egész életében, szerinted kinek jobb?

Az első szomorúsága lehet, hogy átmeneti, a végére mindketten boldogok lesznek, akkor meg tökmindegy.

2018. aug. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem minden egy kapcsolat. Én az első lennék, amúgy se szeretnék kapcsolatot, legalább nézzek ki jól.

Amúgy a kettő között vagyok. Nem vagyok kövér (vékony vagyok), de csúnya igen, viszont soha nem volt kapcsolatom, csak plátói szerelmeim, meg almost relationship-eim.

2018. szept. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
2,
2018. szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A jelenlegi helyzete nyilván jobb a 2. lánynak, a lehetőségei viszont jobbak az elsőnek. És a 2.-ra is jöhetnek még rosszabb idők, ha véget ér a kapcsolata, és rájön, milyen nehéz ismerkedni az adottságaival.


(Az 1. alighanem depressziós amúgy, ha ennyire meg van győződve róla, hogy "egész életében szerencsétlen lesz".)

2018. szept. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Minden zsák megtalálja a foltját!

Csíkos a csíkossal, foltos a foltossal.


Tudni kell hogy ki vagy! Hogy mit érsz, és merni kell beszélni, találkozni, randizni emberekkel.

Aki "Betti a csúnyalány" ne akarjon feltétlenül egy dicső herceget, mert lehet hogy a hozzá hasonló férfiak között, talál olyan aki 100 Brad Pitt-től is többet ér!


A külső megfog, a belső megtart.

Noha régi igazságok ma is igazak!

Semmit sem ér ha valaki szép, de hülye pl..

Ha vele van valaki, csak a szex miatt lehet!

És van olyan is, hogy a kis vakarcs lányka szül egy gyereket, és olyan csodás "bige" lesz belőle hogy ihaj!

2018. szept. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!