Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Legtöbb lány, miért él álomvil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legtöbb lány, miért él álomvilágban?

Figyelt kérdés

Amikor ismerkedem, a felfogás miatt elmegy a kedvem, és inkább be is fejezem azzal a lendülettel. A legtöbb lány álomvilágban hercegnősködik. Ismerkedési tapasztalataim, beszélgetéseim.


Kijelenti, hogy a nő nem lehet bunkó, vagy érzéketlen, és nem lehet rosszindulatú, mert a nők mások.


A pasi dolga udvarolni, ő meg várja a beérkező jelölteket (szó szerint vár) és eldönti. Neki nem kell tennie semmit.


Joga van bunkón elutasítani, mert férfi vagyok, és neki nem kötelessége mindenkivel jópofizni.


Ha elsőre nem vagyok neki 100% akkor nem ismerkedik. Amikor egy kapcsolat pont nem erről szólna.


Ha nem viszem a beszélgetést, nem fogja vinni. Neki csak valaszolni kell, mert legyek kreatív és nyűgözzem le.


Neki jár a extra bánásmód, mert nő.


Sorolhatnám, és nem plázacicákkal ismerkedem. Van köztük diplomás, vagy pénztáros. Annyire egyoldalú, és reménytelen az ismerkedés, hogyha egy párkapcsolat ilyen egyoldalra (izzadj vért mert pasi vagy), akkor nem akarok komoly kapcsolatot sem. Nekem is vannak érzéseim. Ezek mind beszélgetésekből derültek ki, 20-30 közti korosztályból. Nagyon gáz az egész.


Nincs fogalmuk mi az a kapcsolat, az ismerkedés pedig kommunikáción és nem "elvárok, te meg feküdj elém" dolgon alapszik. Lehet én várok sokat, és kamuznom kéne, meg hülyíteni őket.


2018. szept. 2. 11:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen stílusú, mint a tied? Köszi, nem kell
2018. szept. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/88 anonim ***** válasza:
4%
Igen, pont ugyanolyan bunkó, mint te.
2018. szept. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/88 anonim ***** válasza:
23%
Te meg nem leszel attól jó nő, hogy nem érdekelnek az átlagos fiúk. :(
2018. szept. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/88 anonim ***** válasza:

"OLD SPICE-ban úszó"


ROTFLOL

Hol élsz te?


[link]

[link]

[link]

[link]

2018. szept. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/88 A kérdező kommentje:
Be lehet fejezni a delutani unatkozast. A kerdes nem egymas fikazasara kerult ki
2018. szept. 2. 18:54
 36/88 anonim ***** válasza:
80%
Ja, hanem egyedül csak a nőkére. Stimm.
2018. szept. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/88 A kérdező kommentje:
21 es a nap kommentje. En is igy gondolom
2018. szept. 2. 18:56
 38/88 anonim ***** válasza:

Köszönöm, Kérdező :) ha valaki jól elvan egyedül, és nem igényli a barátnőt, nyilván nem fog kiakadni azon, ha nem kell senkinek, azért írtam.

Én úgy látom, feleannyit nem ér az egész párkapcsolati cirkusz, mint amennyi haszon lenne belőle a végén. Sokkal jobban jársz, ha szingli maradsz, megspórolsz rengeteg csalódást, pofáraesést, kompromisszumkötést, és nincs megfelelési kényszer se. Azt a tömérdek energiát, amit ebbe belefektetsz, miért ne fordíthatnád hasznos dolgokra? Én így tanultam meg zenét szerezni is...

2018. szept. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/88 A kérdező kommentje:
A szeretet azert hianyzik. De amennyi stresszt okoz... Elgondolkodon megeri e
2018. szept. 2. 19:18
 40/88 anonim ***** válasza:
61%

Ha valóban (és igazi) szeretetről beszélnél, nem pedig burkoltan szexualitásról, az nem okozna stresszt, hanem éppen ellenkezőleg, föltöltene. Ja, és azt sima baráti (ember-ember) kapcsolatokon keresztül is megkaphatnád, kérdező.

Durván kilóg a lóláb abból, amit írtál, nem tűnik fel?

2018. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!