Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Legtöbb lány, miért él álomvil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legtöbb lány, miért él álomvilágban?

Figyelt kérdés

Amikor ismerkedem, a felfogás miatt elmegy a kedvem, és inkább be is fejezem azzal a lendülettel. A legtöbb lány álomvilágban hercegnősködik. Ismerkedési tapasztalataim, beszélgetéseim.


Kijelenti, hogy a nő nem lehet bunkó, vagy érzéketlen, és nem lehet rosszindulatú, mert a nők mások.


A pasi dolga udvarolni, ő meg várja a beérkező jelölteket (szó szerint vár) és eldönti. Neki nem kell tennie semmit.


Joga van bunkón elutasítani, mert férfi vagyok, és neki nem kötelessége mindenkivel jópofizni.


Ha elsőre nem vagyok neki 100% akkor nem ismerkedik. Amikor egy kapcsolat pont nem erről szólna.


Ha nem viszem a beszélgetést, nem fogja vinni. Neki csak valaszolni kell, mert legyek kreatív és nyűgözzem le.


Neki jár a extra bánásmód, mert nő.


Sorolhatnám, és nem plázacicákkal ismerkedem. Van köztük diplomás, vagy pénztáros. Annyire egyoldalú, és reménytelen az ismerkedés, hogyha egy párkapcsolat ilyen egyoldalra (izzadj vért mert pasi vagy), akkor nem akarok komoly kapcsolatot sem. Nekem is vannak érzéseim. Ezek mind beszélgetésekből derültek ki, 20-30 közti korosztályból. Nagyon gáz az egész.


Nincs fogalmuk mi az a kapcsolat, az ismerkedés pedig kommunikáción és nem "elvárok, te meg feküdj elém" dolgon alapszik. Lehet én várok sokat, és kamuznom kéne, meg hülyíteni őket.


2018. szept. 2. 11:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 anonim ***** válasza:
100%
Hangsúlyozom, hogy előtte normálisan elbeszelgettunk és utána küldték a fotót. Ilyen ránézésre kis szolid, kettőt se tud szólni férfiak. Aki rögtön azt küld, azt egyből tiltom, nem vagyok hülye.
2018. szept. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/88 anonim ***** válasza:
Na mindegy, akkor ezek szerint helytelenül ítéltem meg a férfiakat, én soha nem küldenék fotót a farkamról egy nőnek és egyetlen közelebbi ismerősöm sem tenne ilyet, ebben biztos vagyok.
2018. szept. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 anonim ***** válasza:
#77, ha ilyen egyszerű volna mindezekre a megoldás, senki nem írna ki emiatt több száz kérdést. Ez a probléma sokkal összetettebb, és nagyon nem fáin mindezekért a férfit hibáztatni.
2018. szept. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/88 anonim ***** válasza:

Nem állt szándékomban leegyszerűsíteni a problémát, viszont nem akartam hosszas és bonyolult vitába bonyolódni. De a probléma gyökerének alapvetően ezt a fajta hozzáállást látom.

Testi nyavalyákért én személy szerint egyébként nem hibáztatok másokat, viszont ahhoz igenis ragaszkodom, hogy mindenkinek alapjoga a saját preferenciái eldönteni, hogy kit enged be az intim szférájába.

2018. szept. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 anonim ***** válasza:
Ismerkedj libsikkel meg feministákkal. Azok biztos nem fognak hisztizni azért hogy nőként bánj velük.
2018. szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/88 anonim ***** válasza:

Fú, 48%-os, Mordegard talán, nem emlékszem az azutáni nevedre, de akkor ezek szerint nem sikerült az élet.

Komolyan mondom, hogy sajnálom.

2018. szept. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 anonim ***** válasza:
#72 Ez színtiszta nyafogás, önsajnáltatás, kifogáskeresés. Nem keresel itthon eleget? Menj külföldre. Ja, hogy nem beszélsz idegen nyelvet? Akkor tanulj idegen nyelvet. Nincs jó végzettséged? Akkor szerezz, Magyarországon van lehetőség állami támogatott egyetemi képzésre, még fejlett országokban is ritka az ilyen(pl Angliában sokezer font kivétel nélkül mindenkinek). Tudod, a sok gazdag és sikeres hapsinak sem az ölébe hullott a szerencse meg nem mérnöki/cégvezetői tudással születtek, hanem megdolgoztak és sokat tanultak azért, amit elértek. Persze némi szerencse és jó ismerettségi kör is jól jön mindehhez, de azt is magadnak kell általában kiépíteni. Neked is menne ez, csak te inkább nyafogsz, minthogy letegyél valamit az asztalra. De közben persze elvárnád, hogy a nők a lábaid előtt heverjenek. Hát, valamit valamiért :)
2018. szept. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 anonim ***** válasza:

Feministákkal nem volna semmi gond, ha nem úgy működnének, hogy csak addig kellenek az egyenlő jogok, amíg hasznuk van belőle...


#87, a te megoldásod csak egy közepesen erős pofon a szarnak. Ha kimennék külföldre sokat keresni,azt magam miatt tenném. Annak semmi értelme, hogy a sok pénzemmel bevonzok egy rakás anyagias nőt. Akkor már inkább elmegyek hivatásoshoz, ugyanaz a kettő - olcsóbb, és külföldre se kell kimenni.

De azért köszönöm a javaslatodat, ha pénzvadász nőre lesz szükségem valaha,meg is fogom fogadni!

2018. szept. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!