Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Legtöbb lány, miért él álomvil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legtöbb lány, miért él álomvilágban?

Figyelt kérdés

Amikor ismerkedem, a felfogás miatt elmegy a kedvem, és inkább be is fejezem azzal a lendülettel. A legtöbb lány álomvilágban hercegnősködik. Ismerkedési tapasztalataim, beszélgetéseim.


Kijelenti, hogy a nő nem lehet bunkó, vagy érzéketlen, és nem lehet rosszindulatú, mert a nők mások.


A pasi dolga udvarolni, ő meg várja a beérkező jelölteket (szó szerint vár) és eldönti. Neki nem kell tennie semmit.


Joga van bunkón elutasítani, mert férfi vagyok, és neki nem kötelessége mindenkivel jópofizni.


Ha elsőre nem vagyok neki 100% akkor nem ismerkedik. Amikor egy kapcsolat pont nem erről szólna.


Ha nem viszem a beszélgetést, nem fogja vinni. Neki csak valaszolni kell, mert legyek kreatív és nyűgözzem le.


Neki jár a extra bánásmód, mert nő.


Sorolhatnám, és nem plázacicákkal ismerkedem. Van köztük diplomás, vagy pénztáros. Annyire egyoldalú, és reménytelen az ismerkedés, hogyha egy párkapcsolat ilyen egyoldalra (izzadj vért mert pasi vagy), akkor nem akarok komoly kapcsolatot sem. Nekem is vannak érzéseim. Ezek mind beszélgetésekből derültek ki, 20-30 közti korosztályból. Nagyon gáz az egész.


Nincs fogalmuk mi az a kapcsolat, az ismerkedés pedig kommunikáción és nem "elvárok, te meg feküdj elém" dolgon alapszik. Lehet én várok sokat, és kamuznom kéne, meg hülyíteni őket.


2018. szept. 2. 11:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:

Oké, kérdező, utálod a mű nőket. Na most, nézd meg ennek a blogger csajnak a képét:


[link]


Rajta is van ám smink rendesen, jobb, ha tudod.

2018. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 anonim ***** válasza:

#68, például a testalkatomat. Nem poénból vagyok 60 kiló, szélsőségesen súlyos IBS-em van már több mint 10 éve, napi 23000 kalóriából örülhetek, ha 10 deka feljön rám. Hogy a többivel mi lesz, könnyen kitalálhatod, okos lány vagy te. A 130 kilós behemótnak legalább van miből izmot építeni, nekem nincs. És ezt pl. imádják itt leverni az illetőkön.

De ide jön az anyagi helyzet is. Sok válaszadó írta, hogy aki arra panaszkodik,hogy sok az anyagias nő, akkor "tanujja kifele a sztárszakmát, oszt csiliomos lesz, hö". Az már fel se merül bennük, hogyha hirtelen kitermelne a rendszer egymillió mérnököt meg programátort, annak hány százaléka kapna munkát. Arról nem is beszélve, hogy a hazai munkáltatók nagyrésze jókora görény, eszük ágában sincs tisztességes fizetést adni a munkavállalóknak. Egy orvos Ausztriában 1 millió 900 ezret keres meg havonta - idehaza örülhet, ha a minimálbért és valami vacak kis juttatást kap. Mégis mit kellene tennie az adott pasasnak? Borítsa rá az asztalt a főnökére, hogy holnaptól fizessen 500 ezerrel többet?

2018. szept. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem így is tetszik, szép latin nő.


De mondok akkor jobbat: Liv Tyler, nála szebb nő nem igazán van.

2018. szept. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 anonim ***** válasza:

Ja, és Palvin Barbi arcát is teljes egészében festék fedi, pedig nem úgy tűnhet:


[link]

2018. szept. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kérdező, nem tudom, kikkel beszelgettel, hogy ilyen rossz tapasztalataid lettek. Nyilván egyiket se lehet látatlanban megítélni. Gondolom, online ismeretségek zömében. Ott sokat egyik nemnek se kell várni, az egy külön műfaj. 25-35 éves férfiakkal eldumalunk munkáról, hobbirol stb. Következő válaszként meg küldenek egy f.rokfotót. És találkozni is csak addig akarnak, amíg ki nem derül, hogy első alkalommal nem lesz szex. Hozzátenném, ők se kigyurt férfiak meg szépfiúk. Lehet ha műnő lennék, akkor nagyobb becsületem lenne, de nem vagyok.
2018. szept. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 anonim ***** válasza:
5%
Na az is jó kérdés, hogy TE kikkel ismerkedsz, mert értelmes férfi nem fog farokfotókat küldözgetni és nem akar az első randi után szexelni.
2018. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 anonim ***** válasza:
92%
Bocs, #72-es, de én erre a panaszáradatra nem tudok mást mondani, csak azt, hogy a probléma gyökerének én elsősorban azt látom, hogy be vagy zárkózva a saját világodba. Ennél pl. én, úgymond nő létemre is sokkal megoldáscentrikusabb beállítottságú vagyok.
2018. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:
100%
Ezt velük is közöld, légyszi. Ugyanígy értelmes nőt se a férfi pénztárcája érdekli.
2018. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 anonim ***** válasza:
100%

"Na az is jó kérdés, hogy TE kikkel ismerkedsz, mert értelmes férfi nem fog farokfotókat küldözgetni és nem akar az első randi után szexelni."


Figyelj, hülye gyerek, én ugyan még életemben nem kaptam farokfotókat, de csak azért, mert én nem vagyok fönt egyetlen közösségi oldalon sem, továbbá soha életemben nem regisztráltam föl sehová társkeresési céllal. Viszont azt gondolom, hogy aki képes arra, hogy egy olyan embert, akit neten keresztül ilyen módon durván inzultálnak, még hibáztatni merjen, amiért vele ezt valaki megtette, na, ahhoz eléggé alatta kell lenni egy bizonyos szintnek.

2018. szept. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 anonim ***** válasza:
5%
Hagyjuk már, mindenhol el lehet dönteni, hogy kitől fogadsz üzeneteket, pl engem társkeresőn senki nem like-olt, szóval írni sem tudtam senkinek. Ha valaki a tahókat kedveli, akkor ne csodálkozzon, hogy péniszeket küldenek neki.
2018. szept. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!