Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszi sok pasi azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi sok pasi azt, hogy azért nincs barátnőjük mert nincs annyi pénzük? Miközben csak egyszerűen szerencsétlenek?

Figyelt kérdés
19 évesen volt már barátnőm, és volt dolgom felszínes ribizlikkel, pedig total átlagos az anyagi helyzetem, nem lehet hogy ti csak képtelenek vagytok nőt találni mert antiszoc nőktől félő emberek vagytok?

2018. szept. 3. 09:04
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
nem, csak 19 évesen volt barátnőm, már 16tól eltem szexualis életet
2018. szept. 3. 09:36
 12/27 October15 ***** válasza:
81%
3 évbe telt mire egy csaj nem hagyott ott az első után? :D
2018. szept. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 acelsziv ***** válasza:
60%

12. Ő legalább eljutott arra a szintre, hogy van barátnője.

Neked mi a mentséged? :D :D

2018. szept. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Igen, ez tényleg a könnyebbik út, nem kell a kisujjukat sem mozdítaniuk, másra fogják a sikertelenségüket. Velem is volt így (nem csajozás ügyben), és sokakkal. Hiába mondod nekik, annyira benne vannak, hogy nehéz kirángatni őket ebből.
2018. szept. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
14%
19 évesen még sokkal kevesebb csajnak számít a pénz. Az olyan 25 felett kezdődik, amikor bekerülnek a munka világába, a saját bőrükön érzik a létfenntartás terhét, meg hogy milyen sokat is kell tenni azért, hogy meglegyen az a kényelmes idilli élet, amire mindegyik vágyik. Olyankor szoktak hirtelen kiszeretni az addig tökéletes pasiból, és hogy hogy nem, szinte mindig egy anyagilag sokkal jobban álló (és több potenticált rejtő) új férfiban találják meg azt, akit mindig is kerestek.
2018. szept. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 acelsziv ***** válasza:
77%
15. Ez tömény marhaság. Egy magára valamit is adó nő nem várja el, hogy eltartsák, hanem a párjával együtt közösen teremtik meg amire szükségük van.
2018. szept. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
9%

16: Egyrészt, a mai nők többsége egyáltalán nem "magára valamit is adó", másrészt hol írtam én eltartásról? Az így nyíltan sértené is az önérzetüket (mert az bezzeg van), nem is erről beszélek.

Hanem arról az amúgy tök gyakori és tipikus felállásról, mikor a két vidéki fiatal az egyetemen egymásba szeret, évekig mintapár, esetleg eljegyzés is van, meg közös tervek satöbbi. Aztán a munkába állás után kb. 1-1,5 évvel viharos sebességgel köt ki a kiscsaj egy 30 körüli pasi mellett, akinek lényegesebben magasabb fizetése van, és nem kell vele albérletezni, meg lemondani a nyaralásokról, bulikról, drága ruhákról, mert neki már minden ilyen megvan, sőt BKV-zni sem kell, mert az ő pozíciójához alap a céges autó is. Persze szó sincs eltartásról, á, hiszen független nőként a rezsibe önérzetesen belefizet, ki-ki alapon.

2018. szept. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem azt, tudom hogy azért nincsen mert antiszoc vagyok... Ennyi.
2018. szept. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
#1 idáig megesküdtem volna, hogy a pénz a belsô, a szerenyse pedig a külső tényező, elvégre azt nem tudod befolyásolni hogy milyen szerencsés legyél, de azt igen, hpgy mennyi pénzed legyen! :)
2018. szept. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
9%
Sok nő csak azt mondja , hogy fejlődjön a férfi legalább ha nem jött össze a tuti . Oké fejlődjünk , tanfolyamok 350 ezertől kezdődnek a normálisal minimum egy évesek . Ki fog eltartani addig amig férfiként 1 évig tanulsz.. hát ennyit a fejlődésről. Nem mindenki mögött áll , akár egy átlagos család aki adfig eltart.
2018. szept. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!