Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jóképű alfahímek! Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképű alfahímek! Miért nem adtok a szerényebb külsejű, átlagos, de rendes, aranyos lányoknak esélyt?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés ihlette, ha már az ilyet hiányolták :DDDD


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..



2018. szept. 3. 14:14
1 2
 11/18 peca1000 ***** válasza:
70%

Kislány, amíg az alfahímek válogathatnak a top csajok között, minek foglalkozzanak az átlagosokkal?


Te adsz esélyt csúnya srácnak?


Ugye, hogy nem? Ha lehet kapni átlagos, vagy jó pasit, minek foglalkoznál velük?


Egy átlagos 41 házas férfi

2018. szept. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező nem csúnya lányól írt.
2018. szept. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

ilyen negatív jelző mögé nem szeretnék beállni..

maradjunk viszont annyiban, hogy nekem nem a média osztja ki, hogy ki a top csaj..

vannak akik képen mutatnak jól és vannak akik az öledben..

2018. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
38%

Azt hitted jól fog elsülni a kérdés de amatőr vagy még a provokálásban. Ülj le egyes. :D

Komolyra fordítva a szót. Pont hogy az ilyen kaliberű csajok jönnek be a top pasiknak. Hosszútávon mindenképpen. És nyugodj meg, van is rájuk bőven kereslet. A tip-top nagymellű magas szőke bombázó baba csak egy-egy fülledt fesztiválra jó a holtszezonban, amikor kell egy kis kaland a pasinak. De az igazi párkapcsolatot az ilyen tipikusan visszafogott, de letisztult külsejű szerény szomszédlány kaliberű lányok jelentik, akik tanultak, intelligensek és képesek magukhoz láncolni a top pasikat.

2018. szept. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
37 évem alatt sosem találkoztam még alfahimmel,de fura.
2018. szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
62%
Én még béta vagyok, de tesztelem magam tovább. :D F
2018. szept. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
45%

Noha az alfahím jelzőtől kiütést kapok, külcsín terén nem bánt velem szűkmarkúan a sors. Volt is partnerem elég. De - eltekintve az elsőtől(a gimi örökös szépségkirálynőjétől) - sohasem a bombázókat kerestem, hanem aki MINDEN téren a partnerem, társam tud lenni.

A fiamnak is azt tanítottam később; ne a legszebb nőt akard, hanem aki legszebbé teszi az életedet!

2018. szept. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
19%
Talán mert a szerényebb külső mellé ostoba agy párosul.
2018. szept. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!