Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan hogy létezik, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan hogy létezik, hogy egy férfi csak beszélgetni akar?

Figyelt kérdés
Nekem szinte hihetetlen, de van egy barátnőm (52) és adva van egy pasi (55), aki nős 4 gyerekes családapa, bár mind a 4 gyerek felnőtt már és külön él. 1 faluból valók, igy ismerik egymást, de kb. 30 éve nem beszéltek és nemrég találtak egymásra a neten. Már 1 éve csak beszélgetnek telefonon, megcsetelnek (az 1 év alatt 1 db talijuk volt, az is cukrászdában, ahol semmi se történt). A barátnő beleéli magát abba, hogy a férfi majd elveszi őt, a férfi azonban nem akar találkozni. Viszont! (és itt jön a csavar), naponta 2X (reggel és este) is hívja a barátnőmet, amikoris órákat dumálnak telón. Mit akarhat ez a férfi tőle? Nekem ez nagyon furcsa...

2018. szept. 6. 17:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%

De most komolyan, a nő miből gondolja, hogy el fogja venni a pasi? A másik kérdés, miről is beszélgetnek? Ha csak általános dolgokról, akkor tényleg CSAK beszélgetni akar (lelki társ, unaloműzés). Érdekes jelenség, mi?

Amúgy nekem is volt olyan időszakom, amikor jártam csetre, mert sok volt a szabadidőm, és csak beszélgettem emberekkel (ellenkező neműekkel főleg), de nem akartam semmit.

Amúgy se gondolnám, hogy már 55 évesen egy tenyészbika, bár vannak kivételek.

2018. szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Valóban a barátnőm azt mondja, hogy a pasi az igazi lelkitársa és azért nem lépett még a pasas, mert megfontolt, mert nem akar felrúgni egy 35 éves házastársi kapcsolatot.

Egyébként valóban általános dolgokról beszélnek: munkahely, család,állatok, irodalom stb. Nincs udvarlás, de a bnőm szerint így is izzik a levegő (ő ezt érzi, a pasi nem tudom mit érez)

2018. szept. 6. 18:16
 13/17 anonim ***** válasza:
57%
Házasságban is lehet magányosnak lenni.
2018. szept. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

11 *Amúgy se gondolnám, hogy már 55 évesen egy tenyészbika, bár vannak kivételek.


Nem is kell tenyészbikának lenni:DD Ha csak nem nimfomán az illető nő, de az halál ha állandóan ilyenkorban kajtatnak az ember után, és nem győzi az ember hesegetni:D


Minden kornak meg van a maga szépsége:D

2018. szept. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

12 *Nincs udvarlás, de a bnőm szerint így is izzik a levegő


Aha, interneten keresztül?:D Ugye ezt te sem gondolod komolyan. Az más ha személyesen találkoztak 1-2-3-4 alkalommal, akár milyen aprópóból pl. meló, és ott érezni a dolgokat, de így ahogy a barátnőd mondja neked, igy tuti nem. Az, hogy egy ember interneten beszélget valakivel, és vonzó lesz számodra a férfi nagyon, az egy dolog, az meg egy másik, ha a személyes találkozáskor meg izzik a levegő.


Érzed a különbséget? A között am it te mondasz, és aközött amit én mondok.


Az amiről te beszélsz egyetlen találkozáskor nem jön le még a pasinak sem, nem hogy egy nőnek. Maximum annyi, hogy szimpatikus az illető, és tetszik neki nagyon.

2018. szept. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
15-ös: Én értem. A bnőm nem érti. Hitetlenkedik és elmond mindennek, hogy én ellenzem az ő boldogságát, meg végre megtalálta a lelki társát, akiből testi is lesz nemsokára, meg ásó kapa nagyharang...
2018. szept. 6. 18:25
 17/17 anonim ***** válasza:
16 Komolyan nem akarom elhinni az amit olvasok:DD Pedig én alig vagyok fiatalabb náluk, de szereztél pár kellemes pillanatot nekem most:DD
2018. szept. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!