Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha feladtam a párkeresést, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha feladtam a párkeresést, a lányokról való ábrándozást akkor könnyebben fog menni az élet a továbbiakban?

Figyelt kérdés

Annyit gyötrődtem már ezen a témán, hogy nincs annyi hajam szála szerintem. Négy(!) éven keresztül nem sikerült semmilyen barátnőt találnom, ami szerintem mindennek az alja. Belegondoltam, hogy 17 éves korom óta ez napirendi pont nálam, és még 21 éves koromra sem tudtam teljesíteni, egy árva, pár hónapos, néhány szolid együttlétet tartalmazó kapcsolaton kívül.

Most már belefáradtam az egészbe, nem hoznak lázba a vonzó csajok, sőt inkább őszinte érdektelenséggel elfordulok ha látok is egyet, úgy érzem magam mint egy kiégett rocksztár.

Eddig ők keserítették meg a napjaimat, a miértekre keresendő válaszokkal egyetemben, most már viszont nem érdekelnek.

Kérdem én, hogy ez mostantól így lesz vagy pusztán csak átmeneti, múlandó kis hangulatváltozásról van szó?

Ha ez így folytatódna szerintem egy fokkal boldogabb életet élhetnék, minden energiámat a tanulmányaimnak, a hobbiknak szentelve.



2018. szept. 8. 21:14
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Nem fogok a temetésemre spórolni, de ringatni sem fogom magam abban, hogy van még időm, majd lesz ezután. Négy év alatt ha nem lett akkor miért lenne egy év múlva mondjuk?

Különben is tapasztalatlannak számítok a párkapcsolatok terén, egy lány sem fogja díjazni, hogy huszonakárhány évesen még nem volt barátnőm.

Annak meg, hogy legalább sokan akarnak velem szexelni örülnék, és nem átokként fognám fel. Tök jó buli lenne úgy az élet.

Élvezni meg mégis hogyan lehetne szerinted, #16-os az életet ha valamiben nem érzed magad kiteljesedettnek? Épp ezért nem tudom élvezni mert ez meggátol benne.

2018. szept. 9. 14:30
 22/34 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos reménytelenül (?) negatív vagy és önsorsronto a nőkkel kapcsolatban.Probálod bizonygatni hogy de bizony te már öreg vagy,ha eddig nem találtad meg akkor már sosem,meg a hasonló,egyébként tényleg öreges gondolkodásra valló marhaságokat.Figyelj,én 20 évesen voltam először szerelmes! Ezt a szerelmemet 26 éves koromban elvettem feleségül. 30 éves koromban elváltam,ra közvetlenül beköltöztem egy nagydudájú angol nőhöz.Egy év mulva kiköltöztem és osszejottem egy még hatalmasabb dudákkal rendelkező magyar csajjal. 9 hónap után vége, akkor megismertem a gyermekem anyját. Vele 2 évig voltam együtt. Szetmentünk.Figyelj,mert ekkor én már egy vén marha voltam a magam 36 évével! Vénségemre meghivott egy kedves barátnőm, ugyan legyek már szives kisegiteni a barátját egy hármasban..Aztán osszejottem egy baromi jó alakú feka nővel. 4 hónap után léptem, elkezdtem neten ismerkedni 37 évesen, számodra már elkepzelhetetlenul öreg korban..!Pár alkalmi dugás után megismerkedtem a jelenlegi páromat,akivel 6.5 éve vagyok együtt. Most,44 évesen sem igazán tervezem,hogy feldobom a prakkert,szerintem ha így élsz, csupán az ÉLET -ről fogsz lemaradni..
2018. szept. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Ez mind szép és jó (örülhetsz, hogy így alakult az életed nők terén) de értem nem kapkodnak ennyire. Látom, hogy van aki után igen, már 18 éves koruk előtt is, na valószínűleg te is ebbe a kategóriába tartoztál, akit szerettek és szeretnek a nők most is.

Viszont lássuk be, hogy nem rendeltetésszerű minden pasinak, hogy csak úgy követik egymást a jobbnál jobb nők.

Máskülönben meg ha nem lesz egy jó állásom akkor különösen lehúzhatom magam a wc-n mert itt már csak akkor vagy jó ha van némi pénzed, autód stb.

2018. szept. 9. 14:56
 24/34 anonim ***** válasza:
74%
Kemény dió vagy,de még egy próbát megérsz! Figyelj,20 éves koromig még csak véletlenül sem láttam pi..át!Ez ugye nem arra vall,hogy egy hatalmas csajozogép lettem volna..A haverjaim addigra szanaszét ku.r.ták magukat a suliban.Volt egy elég jó csaj, 3 legjobb haveromból 3 kurta meg,én persze kimaradtam a jobol.Mostanáig sem volt 10nél tobb csajom,bár ebbe bele játszik hogy mindig inkább a minőségre mentem,mint a mennyiségre.Be kell fejezni a sirankozast,a másokkal történő folyamatos osszehasonlítgatast,a negativ gondolatok mantrázását!Nekem sincs se lakásom, se autóm, mégis egy premier ligás nővel vagyok. Tessék csinálni egy jo profilt és regisztrálni 1-2 tarskeresore!
2018. szept. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bókot!

Na igen, ez meg a másik. Hogyan függetleníthetném magam másoktól a mai világban? Akarva-akaratlanul mindig csak hasonlítgatom magam mindenkihez. Volt, hogy abbahagytam az egyik hobbimat is, csak azért mert egy másik ismerősöm jobbnak bizonyult benne.

Ugyanígy a csajozással. Minek próbálnék meg vele szenvedni ha látom, hogy a másik velem egykorú a kisujját sem mozdítja meg, és máris terem neki a nő?

2018. szept. 9. 16:43
 26/34 A kérdező kommentje:

Épp ezért hagyom is ki a kezdeményezést. Semmi értelme, minden csajra nyomulnak, többen mint azt gondolnám. Akkor minek?

Ha valaki csak kimondottam rám kíváncsi és nem mindig az aktuális legjobb pasival érzi jól magát akkor majd ő tudatja velem, hogy itt vagyok és szabad a pálya.

Addig meg fölösleges próbálkozni mert azzal sosincs egyik sem előrébb, hogy beáll a sorba.

2018. szept. 9. 17:16
 27/34 anonim ***** válasza:
44%

19# -es elmondta a lényeget.

Az a baj a fiatalokkal,hogy azt hiszik,minden jár nekik alanyi jogon. Megértem,én is ilyen voltam,de idővel rájöttem,hogy hiába hisztizek,hiába kapálózok,meg hibáztatok mást,mindig minden rajtam múlik,a hozzáállásomon,a belefektetett munkámon és energiámon.

Rólad,kérdező ordít,hogy kétségbeesetten akartál párt találni minden áron. Amit görcsösen akarsz,az kicsúszik a kezed közül,észrevetted már?

Nincs veled gond,nincs a női nemmel sem gond. Az a baj, hogy elkeseredetten követeled a párkapcsolatot,amikor semmit sem teszel érte.

Én elhiszem,hogy azt látod hogy másoknak csak úgy jön minden mert gazdagok,meg jóképűek,de ez nem ilyen egyszerű. Ahhoz hogy legyen párkapcsolatod,és kapcsolódni tudj nőkkel,megkell hogy legyen a belső kisugárzásod.

Eddig is a tanulmányaidnak,hobbinak kellett volna szentelned a legtöbb idődet,ez,meg a párkeresés nem zárja ki egymást!

Ha van benned valami,amit megoszthatsz másokkal,ha van benned szenvedély a hobbijaid iránt,magabiztosság,ami a tanulásból,tapasztalatokból fakad,akkor megtudsz nyílni a világ velé,és lesz mit hozzáadnod. Csak így tud észrevenni téged akárki,csak így tud benned vonzónak találni valaki valamit.

Így csak a keserű megfelelési kényszert látják.És még ha tetszel is nekik,a hozzáállásod miatt nem is kezdenének veled,mert látják hogy megvetéssel nézel a nőkre,és tele vagy önbizalomhiánnyal.

Azt javaslom,először is tekints a nőkre is emberként,mint a haverjaidra. Ők is ugyanúgy esznek,isznak buliznak mint mindenki más,nem kell túlmisztifikálni őket. Próbálj emberként közeledni. Beszélgess,ismerkedj,fejleszd magad,tanulj,csináld azt amit szeretsz,a hobbijaidat,és a többi már jön magától,ha belülről oké minden.

És 21 évesen még nagyon ráérsz. Nekem 20 éves koromban lett először tartós párkapcsolatom,és sosem kerestem. Csak nyitottnak kell lenni,és megtalál. Amíg keresed és ő is keres téged,addig elkerülitek egymást.

2018. szept. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Megmutatok a világnak mindent mégse vesz észre senki, még véletlenül sem. Belső kisugárzásom pedig milyen kellene már legyen, mégis? Állandóan vigyorogjak meg tegyem a szépet?

Szerintem nem látnak semmiféle kényszert, mert egyszerűen semmit nem akarnak bennem látni. Nem járok folytonos búvalba**ott fejjel vagyis nem hinném, hogy az első perctől leírnának, máskülönben nem is ismernek. Megvetéssel sem nézek rájuk, ez is valami kitaláció lehet vagy feltételezés ilyen-olyan extrém esetekből.

Emberként tekintek rájuk, nem félek megszólalni a társaságukban. Belülről meg minden oké, csak ti nem értitek az egészet.

2018. szept. 11. 16:47
 29/34 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem meg te nem érted. Lehet hogy nem mutatod a dolgokat,de az írásodból és a viselkedésedből minden kiolvasható. A kisugárzás nem azt jelenti hogy vigyorogsz mint a fakutya és megjátszod magad. Azt jelenti hogy te rendben vagy magaddal,és ez jelen pillanatban nem mondható el. A lényeg az hogy ne hisztizz,hanem magaddal foglalkozz és majd jön a csaj is.

Ha annyira lemondtál volna róla,akkor nem ennéd magad rajta. Ha te boldog vagy így,elégedett vagy magaddal amikor tükörbe nézel,és azt érzed hogy ennél több nem akarsz lenni,akkor szíved joga. De akkor ne várd el hogy rendes párkapcsolatot legyen.

2018. szept. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Hidd el, hogy rendben vagyok magammal, viszont a csaj eltévedt mert négy év alatt még nem ért el hozzám. Mindig is csak magammal foglalkoztam, lehet, hogy nem kellett volna ennyire.

Az pedig hótziher, hogy ha tükörbe nézek akkor elégedett vagyok magammal. Lehetnék izmos mondjuk izmos és nem vékony, de ez nem akkora hátrány a csajozásban mintha csak egy fülem lenne meg 5 fogam vagy fordítva.

Ha így nem lehet rendes párkapcsolatom akkor belenyugszom, fel nem fogom magam kötni.

2018. szept. 11. 18:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!