Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha feladtam a párkeresést, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha feladtam a párkeresést, a lányokról való ábrándozást akkor könnyebben fog menni az élet a továbbiakban?

Figyelt kérdés

Annyit gyötrődtem már ezen a témán, hogy nincs annyi hajam szála szerintem. Négy(!) éven keresztül nem sikerült semmilyen barátnőt találnom, ami szerintem mindennek az alja. Belegondoltam, hogy 17 éves korom óta ez napirendi pont nálam, és még 21 éves koromra sem tudtam teljesíteni, egy árva, pár hónapos, néhány szolid együttlétet tartalmazó kapcsolaton kívül.

Most már belefáradtam az egészbe, nem hoznak lázba a vonzó csajok, sőt inkább őszinte érdektelenséggel elfordulok ha látok is egyet, úgy érzem magam mint egy kiégett rocksztár.

Eddig ők keserítették meg a napjaimat, a miértekre keresendő válaszokkal egyetemben, most már viszont nem érdekelnek.

Kérdem én, hogy ez mostantól így lesz vagy pusztán csak átmeneti, múlandó kis hangulatváltozásról van szó?

Ha ez így folytatódna szerintem egy fokkal boldogabb életet élhetnék, minden energiámat a tanulmányaimnak, a hobbiknak szentelve.



2018. szept. 8. 21:14
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen szerintem az. Ha 40 lennél azt mondom oké, de 21 évesen? Nekem 23 éves koromig nem volt pasim, egyszerűen nem fért bele az életembe, annyi minden van addig.
2018. szept. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

21 évesen már egyáltalán nem vagyok olyan fiatal mint ahogy azt mindenki hajtogatja. Hagyjatok már ezzel a van még időm dumával...

21 évesen már lehet túl vagyok az életem felén, tekintve, hogy nagy az esély arra, hogy 35-7 évesen meghalok én is szívrohamban vagy 5 év múlva rákban vagy holnapután autóbalesetben.

A csajozásra/ismerkedésre/másik nem megismerésére az ideális időszak olyan 17-20 éves kor körül van. Utána már minden felgyorsul, pár év múlva már lehet az én külsőm is megváltozik, és akkor még ennyire sem leszek vonzó a nők szemében mint most.

Persze, sok szerencsés 70 éves csak könnyelműen legyint, hogy fiatal vagyok még, van időm. Hozzájuk viszonyítva nyilvánvalóan. Szerencsés 70 éves?! Nem is szeretnék inkább annyi ideig élni, miket beszélek.

2018. szept. 8. 22:43
 13/34 anonim ***** válasza:
82%
Ehh.. hát te valami hihetetlenül negatív és tehetetlen vagy :D
2018. szept. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
40%
Nekem nem változtatott semmin, mert a vágyaimtól nem tudtam megszabadulni, amik viszont tönkretettek. Gyakran a hobbijamra, de olykor a munkámra is alig tudok koncentrálni annyira megőrjít.
2018. szept. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
36%

Mindenképpen könnyebb lesz az életed. Sokkal. Először is nem kell agyarásznod azon, hogy tetszel-e az illetőnek, és alkalmazkodnod se kell hozzá. Másodszor pedig azt az energiát, amit nők után kujtorgásra fordítod, belefekteted valami hasznos dologba. Máris előrébb vagy.

Ha eddig úgyis csak rosszat kaptál a nőktől, nagyon könnyű lesz elfelejteni őket.

2018. szept. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
82%

Miért is akarsz magadhoz lerántani valakit abba az érzelmi és intellektuális mélységbe, ahol most élsz? Se nem tudod élni, se nem tudod élvezni az életet. Ezt akarod megosztani mással?


"21 évesen már lehet túl vagyok az életem felén, tekintve, hogy nagy az esély arra, hogy 35-7 évesen meghalok én is szívrohamban vagy 5 év múlva rákban vagy holnapután autóbalesetben."


Evvel a hozzáállással inkább ne keress magad mellé senkit, ne mérgezd a negativizmusoddal az ő életét is! A magam részéről egy kutyát nem bíznék rád, amíg így állsz az életedhez. Javaslok neked egy frappáns hobbit: gyűjts pénzt a temetésedre. A statisztika szerint 51,6 éved van még tervezgetni, milyen temetést szeretnél. Hintó vigye a koporsód vagy pompakocsi? Beethoven vagy Brahms? Ezek ám a fontos kérdések 21 évesen...

2018. szept. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
60%
Nekem 24 evesen lett baratom eloszor, es nem bantam meg. A tobbi pali csak megfektetni akart. Es volt olyan, hogy negy es fel evig vartam a "csodat", mert csak megszexelni akartak. De az is megerte! Miert akar ma mindenki olyan gyorsan valakit? Ennyire nagy a szorongas az emberekben, hogy fel tudjanak mutatni valamit? Ettol ertekesebbnek erzik magukat? Tolem is kerdezgetik, hogy miert vagyok szingli? Egyreszt semmi kozuk hozza, masreszt meg miert ne lehetnek. Barmilyen/akarmilyen kapcsolatot talalhatnek... De nekem nem barmilyen kell. Nekem jokapcsolat kell! Ahhoz pedig meg kell talalni a jo embert! Ahhoz pedig sok ido kell! Elhiszem, hogy faradt vagy es fasult! Hidd el, a masik (noi) oldalon sem konnyu! En konkretan annyira belefasultam 21-22 evesen a sok idiotaba, aki csak megszexelni akart, hogy teljesen leepult az onbizalmam. Viszont jott valaki, aki nem diszno modjara viselkedett. Igaz, sokat kellett ra varni, de megerte. A sok beka utan megcsokoltam a kiralyfit! :)
2018. szept. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
87%

Ez hülyeség, hogy feladtad, nem tudod feladni, mindig ez fog járni a fejedben amíg nem változik a helyzet. Ezt nem lehet feladni, belénk van kódolva. Ezt a kérdést is pont ezért írtad ki.


Amúgy én is ugyanez vagyok, csak 24 éves. :(

2018. szept. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, de manapság sokan épp azért keresnek párt, hogy könnyebben menjen nekik az élet a továbbiakban, hiszen ha van egy családom, aki mellettem tart és támogatjuk egymást, akkor sokkal könnyebb. Tehát nézõpont kérdése.

Persze, akinek valamiért nem megy ez a párkeresõsdi dolog, annak valóban nehéz lehet:)) sajnálom:))


Eléggé furcsállom a leírásod. Nem az ellenkezõ nem tehet arról, hogy ilyen érzelmileg instabil kis bizonytalan lény vagy.


Figyi, engem sem érdekelnek azok a személyek, akikkel eddig nem jött össze, inkább azok érdekelnek, akikkel összejöhet még. Én nem idegesítem magam ezen, olyan társat keresek, aki mellett nem kell beteges megfelelés miatt idegesítenem magam. Te ilyen kis szorongónak tūnsz, nem az a bajod, hogy nincs párod, hanem az, hogy közben emészted magad az eddigi visszautasításokon, mindenkinek megakarsz felelni, nem tudod csak úgy lazán magadat adni.

Sokan nem fogják fel ekkora kínnak a párkeresést, lazán magukat adják, elégedettek magukkal, magabiztosan ismerkednek, megfelelés kényszer nélkül.

Én nem keresítem magam és nem keresem a “miértekre” a választ, de tudom, hogy nem is ezen múlik a párkeresést. Neked valami fura felfogásod lehet, ha úgy gondolod, hogy errõl az önsanyargatásról kell szóljon a kapcsolat.

2018. szept. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Persze. Ha nem görcsölsz rá semmire, minden sokkal jobban működik.
2018. szept. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!