Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek érdemes megpróbáln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes megpróbálni újra felvenni a kapcsolatot olyan nővel, akivel pár hónapja ismerkedtünk?

Figyelt kérdés
Igazából miattam váltak el útjaink kimondatlanul, pár találkozás után. Azóta egyre jobban úgy érzem, hogy egy értékes jellemet veszítettem el ezzel. Nekem akkor kicsit túl intenzív volt, más nehéz dolgok is közbejöttek. Szerintetek jó ötlet lenne újra felvenni vele a kapcsolatot?
2018. szept. 17. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, hisz nincs mit veszítened, de ne fűzz hozzá sok reményt.
2018. szept. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el, már esélytelen. :) F
2018. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!