Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan, aki már ment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki már ment egyedül csajozni szórakozóhelyre? Ha igen, akkor nem volt furcsa egyedül? Mennyi sikeretek volt?

Figyelt kérdés

Gondoltam hogy kipróbálnám a szórakozóhelyes csajozást, de nincsen nagyon senki, akivel menni tudnék, így marad az hogy egyedül menjek. Csak nem tudom, hogy mennyire lenne furcsa így, nem-e ölné meg a hangulatot, hogy nincsen senki haver, akivel együtt alapozunk stb. Haverjaim sajnos nem jönnek szóba, nem szeretik a diszkókat, velük csak beülős helyekre szoktam járni.

Szerintetek mennyi ráció van a dologban, elveszettnek érezném magam, vagy felpörögne annyira a buli, hogy nem is zavarna, főleg ha odamennék csajokhoz? Főként azokat kérdezem, akik voltak már így egyedül "portyázni" de persze más is írhat, hogyha van valami jó tapasztalata.



2018. szept. 25. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Ha neked nem kell az önbizalmadhoz, hogy a haverjaid ott legyenek melletted, akkor végül is tök mindegy.
2018. szept. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
Voltam. Gatya az egész. Kb. kiközösítenek, hogy egyedül vagy.
2018. szept. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Én egyszer mentem egyedül szórakozóhelyre és nem volt olyan rossz.Nem csajozni mentem,csak lazulni,csak a zenére figyeltem.

Egy csaj meg engem figyelt.Ő is egyedül volt.Egy kicsit feszengtünk, de aztán odamentem hozzá és felkértem táncolni.

Mindenki csak nézett.Nem voltam soha se egy nagy táncos, de a lánnyal valahogy símán ment minden.Aztán szétváltunk és hazamentem.

Rá egy hétre megint elmentem a helyre,miatta persze és ő ott is volt,ismét egyedül.És tudtam hogy ő is miattam volt ott.

Egyszerűen rátaláltunk egymásra.Azóta is együtt vagyunk.

2018. szept. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Én ugyanígy vagyok. A barátaim inkább beülős helyeket szeretik, bulikat kevésbé, meg a többségük amúgy is foglalt. Voltam én is már többször egyedül, mentem táncolni, kb. mindig találtam valami lányt. Szinte sose kérdezték, kivel jöttem, ilyesmi. De ha igen, akkor is be lehet mondani egy hihető indokot, hogy akivel jöttél, már felkért táncolni egy lányt és így te egyedül maradtál.


De akkor menjünk együtt legközelebb. :D

2018. okt. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én rendszeresen....zárásig! Jól érezni mentem magam szóval laza voltam....első körben figyeltem az eseményeket - pasi odamegy csajhoz, mit mond, hogy mondja, nő hogy reagál stb..ezzel nagyon jól el szórakoztam....utána terepszemle kinek jövök be....ki a szabad préda....és akció!


Kezdetben pofára esés....átgondoltam mit rontottam el és legközelebb más módszer..hopp egy telefonszám..kettő..három, de nem lett randi.....utána más módszer....lett randi..elsőnek csak egy lánnyal aztán több lánnyal....de nem lett semmi...ismét felülvizsgálat....utána már csók, szex randin, de nem lett kapcsolat....és így tovább....első barátnő...akiből ex barátnő lett és jött a következő csaj...végül egyre több ideig párkapcsolat....végül eljegyeztem X-dik nőt aki a best volt....aztán meg az anyakönyveztető előtt találtam magam kb 200 emberrel a hátunk mögött! :-)


Hát hosszú folyamat volt.....:-)


Kitartást

2018. okt. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!